Şimdi Ara

105 -115 yapan adamdim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gausro

90 gelse Öpüp başıma koyarım 3. Senem zaten.

Intihar etmeyi düşünüyorum.

• 1. Ana avrat sövmemişim sadece biraz kabalaşmışım küfür bile değil
    2.si 96 lıyım sen 85 li misin bu neyin kafası ?
    3. Sü hani şikayet etmiştin falan herhangi bir ban almadım zaten admin ler beni tanır senin gibi laptoptan anlamayanlar bana karşı anladığını iddia ediyorsa haksız olduklarını bilirler
    4.her neyse uzatmayalım gecmiste kalmıs simdi konu bu değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elkarun E kullanıcısına yanıt
    mesajla küfür etmedin laptop konusunda ana avrat sövün. oh olsun inşallah barajı bile aşamazsın
  • 85 li birine ins barajı bile aşamazsın gibi çocuksu tabirler yakışıyor mu ? Demiyom bile la haklısın su zaman sen le ugrasamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert-TR

fena yamuldum lan , şu kadar söyleyeyim hayatımda yaptığım en kötü sınavdı

Kankanın sınavı kötü geçince senin de sınavın kötü geçti dimi adamsın
  • Bütün emeklerim iki yılım boşa gitti. Hayallerim yapmak istediklerim hepsi hayal olarak kalıcak. Herşeyden nefret ediyorum.

• quote:

Benimde 3.senem sınavdan önce marmara dokuz eylül hukuk derken gaziantep makine gelsin yeter halindeyim

• I sosyalim çok iyi 30yapardim 10 tane anca isaretleyebilsim matematikte 35altina düşmem 33anca işaretledim türkçe ve fen normal zamanımı kullanamadım normalde bnde senin gibi yapıyorum bilmiyorum lys mi iyi ne yapcam acaba
  • denemelerde 110-140 kaç net yapıyosanız onu yapıp sınavda çok daha düşük yapmanız sınavın zorluğunu göstermez gençler, bu her sene herkeste olan şeyler hiç mi uyarmadılar sizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardaillan'

quote:

Benimde 3.senem sınavdan önce marmara dokuz eylül hukuk derken gaziantep makine gelsin yeter halindeyim

Al benden de o kadar ...

Tahmin ettiğim puanın 40 puan kadar aşağısı gelecek gibi. Keşke yetiştirebilseydim . Çok panik oldum. 4. yıla kalmayı düşünmüyorum. En kötü Kıbrıs %100 Mimarlık yazarım .

• Arkada$lar normalde kimseye tavsiye vermem sonuçta rakibiz fakat ne kadar kötü geçerse geçsin lys'ye asılın lan. Geçen seneden tecrübe ettim oradan biliyorum, hiçbir $ey için geç değil

• quote:

3 senedir mezun olarak yeniden mi deniyorsunuz?Okumak size göre değil o zaman boş yere kendinizi de ailenizi de yıpratmayın.Yapabileceğiniz,başarılı olabileceğiniz alanlar üzerine yoğunlaşın.Bir sene daha denemeyi düşünmüyorsunuzdur herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.