Şimdi Ara

11 NİSAN İSTANBUL BULUŞMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

11 NİSAN OLARAK KARARLAŞTIRALIM.

Sercanda o zamana kadar dersleri ve hocaları ikna edip kaçsın.

hem havalarda iyice toparlar.

BULUŞMA 11 Nisan sonra işim çıktı demeyin bol vakit var daha kendinizi ayarlayın ajandanıza yazın:)

saygılar
  • Yasin kardes Siz bari bana yakinsiniz Neden hafta sonu Aschafenburg da bulusup kahve icmiyoruz Sizinle tanismak bana seref verir Türkiyedeki arkadaslardan önce biz bulusabiliriz Ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: apfel81

Yasin kardes Siz bari bana yakinsiniz Neden hafta sonu Aschafenburg da bulusup kahve icmiyoruz Sizinle tanismak bana seref verir Türkiyedeki arkadaslardan önce biz bulusabiliriz Ne dersiniz

apfel81,

Almanya´da bir bulusma düzenliyorum, eger olursa hep beraber bulusacagiz saten . Ercüment (cakado67) abimde katilmak istiyor bulusmaya

Saygilar Yasin
  • Üzülürekten söyliyorum ne yazık ki 11 Nisan da ki buluşmaya katılamıyorum derslerim 12.30 da başlıycak 15.30 da biticek o saaten sonra gelmem çok zor aslında babam da öğleden sonra dershanede dersi yokmuş dedim sen git büyük ihtimal babam da katılamıycak...

Artık büyük buluşma da görüşmek dileğiyle...
  • ***çok isterdim ama o hafta büyük olasılık bi oğlum dünyaya gelecek,biray sonra olsa belki küçük adamıda alır gelirdim:)
  • --

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizikchi -- 17 Ağustos 2013; 11:12:54 >
  • Arkadaşlar,

Konu çok haraketsiz kalmış ..
    Yok mu arttıran ?
  • ben hem cumartesi hem de pazar 15.00'e kadar kurstayım. Ondan çıkışta katılabilirim.
  • 11 Nisanda nerde derseniz şimdiden ayarladım , inşallah bir aksilik çıkmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: meke

ben hem cumartesi hem de pazar 15.00'e kadar kurstayım. Ondan çıkışta katılabilirim.

Güzel haber Meke
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbasaran

quote:

Orijinalden alıntı: meke

ben hem cumartesi hem de pazar 15.00'e kadar kurstayım. Ondan çıkışta katılabilirim.

Güzel haber Meke

Bende 15.00 Gibi Bakırköy'den dershaneden çıkıyorum ama o saatten sonra yanınıza katılmam biraz uzun sürer gibi Hocalar ile görüştüm ne yazık ki ayarlayamadılar sadece Cumartesi günü istersen 12 de bitiririz dediler ama Cumartesi de katıım az olur...
  • Ben Cumarteside gelebilirim Sercan,
    Zannedersem Mete'de gelir ama diğer arkadaşları bilemiyorum
  • Arkadaşlar

Bir fikrim var.madem herkes ogleden sonra müsait isterseniz saati ileri alalım.

hatta yeride daha merkezi bir yer yapalım.ne dersiniz.maksat katılım olsun ne yaptıgımız onemli degil.

Şunuda yapabiliriz.10 nisan Cumartesi ogleden sonra Ender Elektronikte buluşabiliriz.olabilirmi?
  • C.tesi benim için biraz zor gibi , ama eger herkese ctesi daha uygunsa ayarlamaya çalışırım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat27

BULUŞMA TARİHİ 28 MART PAZAR OLARAK DEĞİŞTİ.

GELENLER

Sedat27
    Meke
    MertBasaran
    Srcn09
    512M
    ErdincD
    fizikchi

Hadi Passatçılar...

Sedat bende katilmak cok isterdim ama amasi var iste ! Harika bir gün Gecireceyinize eminim. Büyük bulusma aslinda ya Almanya´da yada ADANA´da olmasi gerekiyor, Istanbul disinda olmasi sart
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogüst

***çok isterdim ama o hafta büyük olasılık bi oğlum dünyaya gelecek,biray sonra olsa belki küçük adamıda alır gelirdim:)

Ne güzel bir haber Hayırlı olsun

O hafta sonu Ankara'ya gidebilirim, gitmezsem ben de katılmayı çok isterim
  • quote:

Arkadaşlar

hatta yeride daha merkezi bir yer yapalım.ne dersiniz.maksat katılım olsun ne yaptıgımız onemli degil.

Şunuda yapabiliriz.10 nisan Cumartesi ogleden sonra Ender Elektronikte buluşabiliriz.olabilirmi?

İşte buharika haber babam Erel'e tek başıma nasıl gidiceğimi de anlattı Uzunçayır daurağında iniyorum GEbze minibüsüne biniyorum Erel e çıkan bir yol var o yolda iniyorum

• 10 Nisan Cumartesi Ender Elektronik bana uyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

quote:

Arkadaşlar

Gecen hafta Hyundai I30 bululşması yamışlar sapancada. Benim yeğenimdede 2010 I30 var oda katıldı. Organizasyon için Hyundai ATIK plaza sponsor olmuş ve tüm masrafları karşılamış, tam 50 araba katılmışlar, hatta şu anda derginin ismi aklımda değil, oto dergisi foto çekmiş röportaj yapmış. Keşke bizde bir sponsor bulabilsek. Kalabalık olunca daha da bir düzel olur.

Bu arada Sercan ben sefaköyde oturuyorum, geçerken senide incirliden alabilirim, istersen .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdincD -- 1 Nisan 2010; 12:26:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ErdincD

quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

quote:

Arkadaşlar

Gecen hafta Hyundai I30 bululşması yamışlar sapancada. Benim yeğenimdede 2010 I30 var oda katıldı. Organizasyon için Hyundai ATIK plaza sponsor olmuş ve tüm masrafları karşılamış, tam 50 araba katılmışlar, hatta şu anda derginin ismi aklımda değil, oto dergisi foto çekmiş röportaj yapmış. Keşke bizde bir sponsor bulabilsek. Kalabalık olunca daha da bir düzel olur.

Bu arada Sercan ben sefaköyde oturuyorum, geçerken senide incirliden alabilirim, istersen .

Erdinç abim Passat klübü son zamanlarda sayısı arttı eğer güzel bir buluşma ayarlanabilirse ve bence ayarlandı ama nedense katılım çok düşük umarım Yazın ki buluşma geçen sene gibi eğlenceli geçer ama ümit ediyorum ki bu sefer sayımız daha fazla olucak yeni üye olanlardan da bayağı katılım olucağını düşünüyoruz biz de aslında VW veya DOğuş ile görüşsek sponsor olsa ne güzel olur

Erdinç Abim teklifin için teşekkür ederim eğer senin içide saatler uyarsa çok güzel olur 10 Nisan Cumartesi benim dershanem ya 12.00 da biticek ya da 13.30-14.00 arası biticek bu hafta kesinleşicek ama ben ısrar edicem 12.00 da bitsin diye 12.00 da biterse 12.15 gibi E-5 de incirli durağında olurum

Abi eğer bu cumartesi de müsait olursan Ender Elektorniğe gidebiliriz bizim Passar klübünden bir kaç kişi gidicek bende gidicem sende müsait olursan beraber gidelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srcn09 -- 1 Nisan 2010; 20:37:14 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.