Şimdi Ara

11. Sınıfım Dersanede YGS/LYS ye yazıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11e bu sene geçtim ama dersanede 12lerle beraber okuyorum hem 11 hem ygs lys hazırlanmak daha okul doğru düzgün başlamamasına rağmen zorluyor bu durumda olan var mı hem 11 hem sınav çalışmam cidden zor ne yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay be. Sapasağlam çıkabilirsen helal olsun ne diyim. Unutma seni bekliyen baba 11 konuları var

• valla ben ygs başladım yavaştan mecburen sene içinde bitirmek zorundayım
  • Bende öyle yaptımda zorluyor biraz 11 sayısalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSMExcellency

Vay be. Sapasağlam çıkabilirsen helal olsun ne diyim. Unutma seni bekliyen baba 11 konuları var

11. Sınıf konularını okulda hallederim İnşallah okuldaki hocalarımız baya iyi zaten sorun olursada dersaneden 11. Sınıf için etüt alarak durumu kurtarırım sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 de kalmaniz daha faydali olurdu. Yazin ygs asilirsiniz simdi sizin 11i coook iyi bilmeniz lazim. Basarilar arkadaslar

• Sınıfındakilere söyleme 11 olduğunu linç ederler

• quote:

Orijinalden alıntı: osymyemebizi

11 de kalmaniz daha faydali olurdu. Yazin ygs asilirsiniz simdi sizin 11i coook iyi bilmeniz lazim. Basarilar arkadaslar

Dersane okul aynı anda yapabilirsem bu seferde diğerlerine göre çok avantajlı olur yaz boyuncada tüm konuları az çok bildiğim için kendimi neyde eksik görüyosam ona çalışırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.