Şimdi Ara

115 kasa hakkında yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 75 model falan 115 kasa(ben armut lambalı diyorum ) 230.4 benzinli ya da dizel mercedes almayı düşünüyoruz.siz hangisini öneririsiniz benzinli mi yoksa dizel mi.Parça sorunu yaşanır mı acaba bu model araçlarda ve şehir içi ne kadar yakar lpg olduğu zaman.. Bilgilendirirseniz sevinirim

• Uğraştırır çok çok temizini belki bulursun LPGde 20 kuruştan aşağı yakmaz imkanın varsa 80 model ve sonrasına bak
  • bende 115 kasa mercedes var araçta parça sıkıntısı yok.. ancak benım araç 1969 model mercedes temız araç uzerındede fema otogaz olmasına ragmen aynı zamanda araç 200 luk olmasına ragmen 20 kuruş götürüyor km ye.. ama mercedesın zevkı ayrı tabı senı yolda bırakmaz mercedes yağı suyu olmasın araba yıne canavar gıbı gıdıyorr.... tavsıyem yakıtına dayanırım dersen al bır mercedes..
  • size tavsiyem tercihiniz 123 kasa yönünde olsun saygılar.
  • şiddetle 115 kasa.Hem daha karizmatik, hem daha keyifli.efsane kasa yani.yakışı biraz yüksek olmasına rağmen keyfe deyiyo.
  • 200 bırakında yaksın helali hoş olsun o arabaya 300 yaksada batmaz gözüme mercedes sonuçta alan yakıtını düşünmeyecek modeli ne olursa olsun... benim merak ettiğim bunların 2000 ,2200 vs motor dieselleri var bunlar turbolumu yoksa düz dieselmi bilen varmı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tachsiz

Arkadaşlar 75 model falan 115 kasa(ben armut lambalı diyorum ) 230.4 benzinli ya da dizel mercedes almayı düşünüyoruz.siz hangisini öneririsiniz benzinli mi yoksa dizel mi.Parça sorunu yaşanır mı acaba bu model araçlarda ve şehir içi ne kadar yakar lpg olduğu zaman.. Bilgilendirirseniz sevinirim

115W tam şase 123W yarım şasedir.ikisinide mekanik i nerdeyse aynıdır.kasa fark war sadece.115 kasanın hiç bir parça sıkıntısı yok cıkma ararsan hurdacılarda gani parça var emin olabilirsin.dizel alacaksan 240 d derim.benzinlide ise 230-4 .
    dizelde bagaj sorunu yok ,muayene yaptıracagın zaman sızdırmazlık raporu gibi sorunu yok ,230-4 benzinlisine yol dayanmaz emin ol kadranda ne varsa yapar.büyük motor her zaman için avantajlıdır emin ol faydasını uzun yolda rampalarda sollama esnasında görürsün diğerlerine göre yakıt sarfiatı bu biraz fark eder. umarım yararı olmuştur.ama tavsiyem alacagın hangi modeli olursan olsun aracın kasası temiz olsun en dikkat edecegin husus kasanın temizliği olsun .Saygılarımla.

• Orijinalden alıntı: mclearen

200 bırakında yaksın helali hoş olsun o arabaya 300 yaksada batmaz gözüme mercedes sonuçta alan yakıtını düşünmeyecek modeli ne olursa olsun... benim merak ettiğim bunların 2000 ,2200 vs motor dieselleri var bunlar turbolumu yoksa düz dieselmi bilen varmı arkadaşlar
    [/quo
    200 VE 220 D LERDE TURBO YOK.YENİ NESİL MOTORLARIN BİR KISMINDA VAR.BENDE 240 D VAR TURBO ATTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM ,EĞER BECEREBİLİRSEM KENDİM TURBOYU TAKACAĞIM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.