Şimdi Ara

1199 TL'ye 4 GB Ram'li Samsung C5 [HB içerir] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
4.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

Snapdragon 820 li xiaomi mi 5 fiyatına snapdragon 617 parayı çöpe atmak için güzel fırsat

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi5-32gb-3gb-ram-dual-sim-4g-beyaz-cep-telefonu-P123816751

Ah siyah renk olsa kapacaktım ama beyaz maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • delta garantili mi acaba.. garanti veren firmayı bilen var mı?

• 2500 tl daha koyun ayfon alın daha iyi...
  • İşlemci dandik... Mi5 alınır o paraya.
  • Arkadas S6 ile ayni ozellikler hatta daha iyi

Sadece islemci S6 nin daha iyi 7420 Ram 4 GB,S6 3 GB

Kisacasi Bu fiyata alinir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomi varken buna para vermek
  • Fazla sıcak samsung kampanyası yapmasınlar PATLAYABİLİR
  • xiaomi mi5 alin arkadaslar ben kiz arkadasima hb den aldim efsane telefon
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Mi5 in bir goruntusu yok, marka degeri dusuk. İkisi arasinda fark var. Tamam performansi yuksek ama herkes kasa hakkinda kotu seyler soylemis.

• mi5 te hafıza kartı yok ayar oluyorum almayın akılları başlarına gelsin
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    sadece işlemci değil s6 kamerası çok daha üstün bu cihazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miranda Kerr

Ayni kamera 16 MP 1.9 on kamera 8 MP 1.9 Diyafram s6 nin ki daha kotu hatta on :(

Samsung ust donanimi 1 sene sonra orta seviyeye veriyor ilginc ama bir o kadarda guzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Ayni kamera 16 MP 1.9 on kamera 8 MP 1.9 Diyafram s6 nin ki daha kotu hatta on :(

Samsung ust donanimi 1 sene sonra orta seviyeye veriyor ilginc ama bir o kadarda guzel

Hocam bunu Sadece mp degerine gore soyluyorsan , cok buyuk hata yaparsin .

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

Hayir tabikide diyafram vs ozelliklerine gore soyluyorum :)

MP ye gore kamera kiyaslanmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

Hayir tabikide diyafram vs ozelliklerine gore soyluyorum :)

MP ye gore kamera kiyaslanmaz

Sensor boyutunu ve lens kalitesini bilmemiz de gerekiyor hocam

abow OIS dahi yok , hemde ithalatçı garantili , kesinlikle alınmaz bu cihaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 15 Ekim 2016; 5:06:38 >

• s6'daki sensor değil bundaki sensör(daha küçük) , ikinci olarak ois yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonzArt

Telefonu günlük işlerde kullanan kullanıcılar(ki telefon kullanıcılarının çoğunluğunu oluşturuyor) için gereksiz derecede iyi işlemci ve az ram yerine idare eder bir işlemci ve daha fazla ram daha mantıklı olacaktır. Ekran 4k olsaydı snapdragon 617 yetersiz kalırdı ama bu durumda günlük kullanımda büyük bir farkı yok.

Telefonu günlük işlerde kullanan kullanıcılara 3gb ram yetmiyor mu :) . O rami günlük işlerle doldurmak için de iyi bir işlemci lazım. Aradaki fark öyle böyle değil(http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_c5-review-1501p5.php ). Hem 4g si ve pili de daha iyi. C5 in kamerada ois yok. Xiaomi nin ara yüzüne herkes hayran ve amiral gemisi bir telefon olduğu için daha fazla güncelleme alacaktır.

@MüdavimBey

Çin'in ayfonu olacam diye çok yanlış iş yapıyor. 4k kayıt özelliği olan telefona hafıza kartı girişi koymamak saçmalık.

• hacı1992 kullanıcısına yanıt
    Sadece facebook Whatsapp kullanan için farketmez. Sosyal medya uygulamaları yanında hopi gibi fırsat uygulamaları bankacılık uygulamaları vs. kullananlar için multitasking yaparken farkeder. 1 gb ram ile işlemci farkı birbirini nötrlüyor ve kişisel olarak rami tercih ederdim. Telefonların komple karşılaştırmasını yaparsak tabiki Xiaomi ağır basar ama ben sadece işlemci-ram kıyasını yaptım. Ayrıca sentetik testler pek bir şeyi kanıtlamıyor, tecrübeyle sabit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonzArt -- 14 Ekim 2016; 23:09:36 >
  • BonzArt kullanıcısına yanıt
    İyi de dediğiniz işlemler için de 3gb ram çok çok yeterli. Kaldı ki oldu da hepsini bir arada açtınız ve 3 veya 4 gb rami doldurdunuz diyelim. Bu veriyi işleyecek işlemci de gerekli.

Sentetik testler nasıl pek bir şeyi kanıtlamıyor. Deseniz ki "test sonuçları birbirine yakın olan cihazlar için pek bir şey kanıtlamıyor" anlarım da arada en az olan testte 2,5-3 kat fark var ki işlemcinin zaten çok daha güçlü olduğunu siz de söylediniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho1905

Mi5 in bir goruntusu yok, marka degeri dusuk. İkisi arasinda fark var. Tamam performansi yuksek ama herkes kasa hakkinda kotu seyler soylemis.

Herkesin Xiaomi yi bilmemesi marka değeri dusuk anlamına gelmez. Mi5 in 2. El garantisizleri bile 1000 tl altına gitmiyor. Samsung C5 i alıp 1 ay sonra satsaniz 800 e zor satarsiniz. Obur seneye ki değerini soylemeyeyim bile... Xiaomi nin tipine kasasına herkes bayılıyor ben daha kötü diyeni görmedim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.