Şimdi Ara

12.MADDEDE AZİZ YILDIRIM REZİLLİĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gfb parası kesilince nereye saldıracaklarını şaşırmışlar.

bugüne kadar nerdelermiş şimdi konuşuyolar.
  • Aziz yıldırım istifa etmesin diyerek sokaklara dökülenleri Aziz tutmuş dediğimizde bize kızmıştınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eakarvardar

gfb parası kesilince nereye saldıracaklarını şaşırmışlar.

tam tersi yeni bir destek buldular bence yeni biri var arkalarında

sadettin saran olabilir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustang

quote:

bilmiyorum hocam

ya para desteği kesildi

yada birileri takım zaten kötü gidio fırsat bu fırsat deyip bunları konuşturtuyor
  • quote:

quote:

quote:

bilmiyorum hocam

ya para desteği kesildi

yada birileri takım zaten kötü gidio fırsat bu fırsat deyip bunları konuşturtuyor

4 seneye kadar gfb ile kankaydı başkan ne olduda böyle oldunun cevabı ortaya çıktı rakiplerini destekleyen taraftar gruplarının önüne geçmeleri istendi gfb den yapmadılar..diyor yukarda yazanlar..

amma .oktan durum ya
    kulüp ne karıştı ya
    şu işe bak bir devrim olacak ama bakalım...

• aziz başkan efsanedir

sadece scout ekibi kurmasını istiyorum.
    daha akılcı transferler istiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

fenere karsı nefretim aziz yıldırım doneminden sonra baslamıstır,benim gozumde herzaman sinsi,içten pazarlıklı olan bi kişilik olarak kaldı..evet parası olabilir güzel transferler yapabilir ama ligteki en sevilmeyen takımdır bence,ki sebebi de o..

Tribünde küfürü kaldırmak için taraftarını karşısına alıncamı sinsi oluyor.

Sistem şöyle işliyor :
    GS penaltılarla,kırmızı kartlarla , ofsayt gollerle şampiyon olur ; Beşiktaşın golleri verilmez ,ağlarlar ve saçmalamaya başlarlar.

Ama ..
    Lafa gelince 2 takımın yönetimide , taraftar grubuda ; federasyonu fenerasyon yapar.

Fenerbahcenin sevilmeye ihtiyacı yok zaten. 30 milyona aşkın taraftarımız var.

Aziz Yıldırım bu takıma çağ atlatan adamdır.
    Belki şu an Türkiyenin en başarılı takımı GS olabilir , ama en büyük kulübü Fenerbahçe'dir ve bunu sağlayan Aziz Yıldırım'dır.

• İnsanları tribünden soğuttunuz be.Ben ki Trabzon Rize demez giderdik.Şimdi Stadın yanından geçmiyorum.... noldu çeşmenin suyu kesildi Aziz Yıldırım kötü oldu.Hepinizi Aziz Yıldırım adam etti be.Orda insanlar binbirgüçlükle bilet alırken kendi paralarıyla siz itfaye kapısından polis kapısından elinizi kolunuzu sallaya sallaya giriyordunuz. O zaman sesiniz niye çıkmıyodu.Sen Aziz başkan olmasaydı şimdi bu futbolcuları anca bilgisayarda görürdün.Kabul edin kardeşim iyisiyle kötüsüyle Aziz başkan en iyisi ..

Karşılıksız

HEP DESTEK TAM DESTEK
  • quote:

sorunun cevabını kendin vermişsin zaten. Taraftar gruplarının hepsi öyle. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın (Bkz Çarşı). Aziz Yıldırım tek kimlik Fenerbahçe deyip taraftar gruplarını dağıtacağı sinyalini verince daha doğrusu yılan dokunmaya başlayınca başını ezmeye kalkıyorlar. Ama artık yılan büyük. Taa en başta o otobüslere binip Aziz Başkan bizi bırakma demiyeceklerdi. Şimdi isteseler de Aziz Yıldırım'ı gönderemezler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emredici

aziz başkan efsanedir

sadece scout ekibi kurmasını istiyorum.
    daha akılcı transferler istiyorum.

maldonado gibi adamlar gelmesin şu takıma artık
  • 2-3 senedir fm oynayan bi adamı görevlendirselerdi transfer için size yeminediyorum çok çok daha iyi adamlar alınırdı...

işte bu derece rezalet trasfer sistemi fenerbahçe de...

diğer yönlerden eleştirmiyorum iyi işler yaptı...ama sportif başarı ve futbol bilgisi sıfır olduğu için artık gitmeli...tesis mi tesis stad mı stad amatör branşlarmı amatör branşlar...tamam yaptın hepsini... ama artık git...futboldan anlayan biri gelsin ki sportif başatı yakalayalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: votepetrelli

quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

fenere karsı nefretim aziz yıldırım doneminden sonra baslamıstır,benim gozumde herzaman sinsi,içten pazarlıklı olan bi kişilik olarak kaldı..evet parası olabilir güzel transferler yapabilir ama ligteki en sevilmeyen takımdır bence,ki sebebi de o..

Tribünde küfürü kaldırmak için taraftarını karşısına alıncamı sinsi oluyor.

Sistem şöyle işliyor :
    GS penaltılarla,kırmızı kartlarla , ofsayt gollerle şampiyon olur ; Beşiktaşın golleri verilmez ,ağlarlar ve saçmalamaya başlarlar.

Ama ..
    Lafa gelince 2 takımın yönetimide , taraftar grubuda ; federasyonu fenerasyon yapar.

Fenerbahcenin sevilmeye ihtiyacı yok zaten. 30 milyona aşkın taraftarımız var.

Aziz Yıldırım bu takıma çağ atlatan adamdır.
    Belki şu an Türkiyenin en başarılı takımı GS olabilir , ama en büyük kulübü Fenerbahçe'dir ve bunu sağlayan Aziz Yıldırım'dır.

görende her sampiyonlugumuz bu sekillerde oluyor sanıcak,sanki siz hiç hakem hatasıyla gelip gelmediniz..

sizin 30milyonu aşkın var,acaba bizim kaç var saydınmı?

başarılı olan takım buyuk takım olmuyormu,büyüklük ne ile orantılı?pahalı ve basarısız transferlerlemi,transferdeki amaç nedir başarı değil mi?

• Beliki o adam olmasaydı fener bana bu kadar antipatik gelmezdi.
  • Bir sürü yorum var ama bir klüp başkanının taraftarlara talimat vererek teknik direktör ve yönetici ıslıklamasına protesto etmesine sebep olması falan pek konuşulmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

Bir sürü yorum var ama bir klüp başkanının taraftarlara talimat vererek teknik direktör ve yönetici ıslıklamasına protesto etmesine sebep olması falan pek konuşulmamış

ben bu forumda konuyla ilgili yorum yapan 3-4 kişi biliyorum zaten

millet GFB

Aziz başkan yazıp gidiyor ulan bunu savunuyorsun niye anlat hele demi
    ama forumda bu tarz kullanıcı yok..

ben yorum getiremedim
    hissettiklerimi anlattım ama en azında olmaz öyle şey yada azizden beklenir diye kesitrmedim.

bir yorum yapmayı öğrensek...
  • quote:

ben atma bir şey göremedim hepsi mantıklı geldi bir anda..

cevap ne olacak bekliyorum Aziz yıldırımdan

ama sakın söylenecek birşey yok hepsi deli saçması deyip geçiştirmesin...

Kime göre neye göre ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Büyük başkan Aziz Başan

Her zaman Aziz başkanın yanındayız
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.