Şimdi Ara

14. Uluslararası ODTU Robot Günleri _ Teknolojik Gezilerim -65- 66-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 14. Uluslararası ODTU Robot Günleri _ Teknolojik Gezilerim -65- 66-

4-5 Mart tarihlerinde ODTÜ Kültür Merkezinde yapılan etkinliğin 2. günüde oradaydım. elekTRofizikci dostlarıyla buluşmak, yüzyüze görüşmek çok iyi geldi. Bu bölümde genel görüntüler, labirent çözen, çöp toplayan, zorlu çizgi izleyen videoları mevcut. 2 videoda ise serbest kategori projeleriyle yaptığım röportajlar var. İyi Seyirler.

Resimler (42adet):https://www.facebook.com/pg/umityavuzarslan55/photos/?tab=album&album_id=659219920932926

Videolar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elektrofizikci -- 7 Mart 2017; 23:58:38 >

• nasil kacirdim ben bunu ya .. cok guzel projeler varmis ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengier

nasil kacirdim ben bunu ya .. cok guzel projeler varmis ...

bir terslik olmadığı müddetçe her ayın etkinlik listesini sayfalarımda yayınlıyorum. Dilerseniz takip edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrofizikci

quote:

bir terslik olmadığı müddetçe her ayın etkinlik listesini sayfalarımda yayınlıyorum. Dilerseniz takip edebilirsiniz.

Ellerinize saglik, bu etkinligin yapildigi yer evime yuruyerek 10 dakika. surekli de okula gider, KKM'de hangi etkinlikler var bakarim, bir sure es gectim.. :/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elektrofizikci

quote:

Ellerinize saglik, bu etkinligin yapildigi yer evime yuruyerek 10 dakika. surekli de okula gider, KKM'de hangi etkinlikler var bakarim, bir sure es gectim.. :/

Çok etkili etkinlikler oluyor okulunuzda kaçırmayın derim. Daha geçen gün kampüs gelişim günleri oldu... Yine bilkent yakın size, bilkent de de güzel şeyler gerçelkleşiyor. Kendinize iyi bakın, kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.