Şimdi Ara

15 yaşındaki İnek kızlara gıcık oluyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
1
Favori
3.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

Gayet ugrasabilir. 15 yasinda biri akli basinda bir bireydir, cizgi film mi izlesin legolarla, hamurla mi oynasin ne yapmasini istiyorsun ?

Hocam tam 1 yılınızı 15 yaşındaki oje süren,makyaj yapan,komünistlik yapan kızlarla beraber geçirseniz eminim beni anlayacaksınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quichotte

Demek ki kızlar bu arkadaşa yüz vermedi üzülme kardeşim düzelir zamanla.

Hocam tam tersi.Onlar bana "yakışıklı,tatlım"diye seslendiler falan,hatta bana babamın zengin olup olmadığını sordular,ama ben onlara hiç yüz vermedim

• boşu boşuna komünistlik yapıyorlar
    boşu boşuna komünistlik yapıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SevgilisiOlanMan

Hocam yukarıda başka birisine verdiğim cevabın aynısını sizede veriyorum:Hocam tam 1 yılınızı 15 yaşındaki oje süren,makyaj yapan,komünistlik yapan kızlarla beraber geçirseniz eminim beni anlayacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: AynştaynınKayıpÇocuğu

Merak etme sen Dünyaya hükmedeceksin

Sanada diğer herkese verdiğim cevabı kopyala yapıştır yaparak yollayayım:Hocam tam 1 yılınızı 15 yaşındaki oje süren,makyaj yapan,komünistlik yapan kızlarla beraber geçirseniz eminim beni anlayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adil Atalay -- 24 Haziran 2016; 2:17:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

Orijinalden alıntı: Adil Atalay

quote:

Orijinalden alıntı: Badem Bıyık

Üniversitede büyük bir kısmı güzelleşiyor ve cidden iyi üniversitelere gidiyorlar bilgin olsun Ama dünya görüşü konusunda yorum yapamam genellikle çok sığ ve boş beleş işlerle uğraşıyorlar. Gerçi insanların geneli böyle değil mi?

İyi bir üniversiteye gitseler bile iyi bir işleri olmayacak.ayrıca güzelleşmiyorlar aksine çirkinleşiyorlar,bunuda makyajla engellemeye çalışıyorlar,ama makyaj bu kızların çoğunun çirkinliklerini engellemiyor hatta tiplerini daha iğrenç yapıyor.

Sanane aciz misin? İsteyen istediğini yapsın. Evet benim de nefret ettiğim tipler ama yani ne bu onyargi? Iyi işleri olmayacak falan. Hiç belli olmaz hayatin insanin karşısına ne çıkaracağı.

Hocam yukarıdaki yorumlarda herkese yolladığım cevabı sizede yolluyorum:Hocam tam 1 yılınızı 15 yaşındaki oje süren,makyaj yapan,komünistlik yapan kızlarla beraber geçirseniz eminim beni anlayacaksınız

• Up

• Yine bir up yapayımda

• Bu da takmış makyaja ojeye baka bi şey demiyo ha
    Her şeyi geçtim de inek olmak kötü bir şeymiş gibi söylüyor sanki

• 5 yaş büyüklerle takılmadığı sürece doğru yapıyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Bu da takmış makyaja ojeye baka bi şey demiyo ha

Eğer 15 yaşındaki bir kızın makyaj yapıp oje sürmesine doğal diyorsanız size hiçbirşey demeyecem hocam.İnek olmak ise kötü bir şeydir tabi.Çünkü inekler öğrenmezler, ezberlerler ve ezberledikleri herşeyi birkaç yılda unuturlar

• quote:

quote:

Eğer 15 yaşındaki bir kızın makyaj yapıp oje sürmesine doğal diyorsanız size hiçbirşey demeyecem hocam.İnek olmak ise kötü bir şeydir tabi.Çünkü inekler öğrenmezler, ezberlerler ve ezberledikleri herşeyi birkaç yılda unuturlar

Doğal buluyorum demedim sadece çok fazla söylediğini söyledim
    Ayrıca Türkiyedeki eğitim sisteminde ezberlemezsen hiç bir şey yapamazsın bu ülkede ezber yapmak zorunlu bubyuzden inek olmak kötü bir ey değil o kızlar iyi üniversitelere gidiyorlar senin gibiler de zengin değilse asgari ücretle surunuyor

• quote:

quote:

quote:

Doğal buluyorum demedim sadece çok fazla söylediğini söyledim
    Ayrıca Türkiyedeki eğitim sisteminde ezberlemezsen hiç bir şey yapamazsın bu ülkede ezber yapmak zorunlu bubyuzden inek olmak kötü bir ey değil o kızlar iyi üniversitelere gidiyorlar senin gibiler de zengin değilse asgari ücretle surunuyor

İyi üniversitelere gidecekler ama ilerde ya asgari ücretle çalışacaklar yada işsiz kalacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Napo

Sürekli kısır bir 15 yaş, oje, komunizm döngüsüne girmişsin. 15 yaşında diyorsun 3 yaşında değil. Aileleri de varsa zaten onları ilgilendirir bu durum. Size göre yanlış olan herkes için yanlış olmaz. Ben lise 1'de falan kızlar oje sürdüğü zaman berbat durduğunu düşünürdüm ama ağzımı açmaya hakkım yok. Komunizmi de muhtemelen doğru düzgün bilmiyorlardır bile, ama BİZE NE? Ayrıca bu sıralar herkes hoşuna gitmeyen her şeyi ülkenin gelişmemesinden sorumlu tutuyor bence asıl gelişmemesinin sebebi bu
    Son olarak, çalışan birine inek diyen çoğu kişi içten içe kıskanıyor. Çalışan insanı aşağılamak saçma. Ezberliyor olduklarını da sen bilemezsin gerçi bundan emin olsan bile ezberlemek yanlış değil eksik bir şey ve bunun da seninle bir ilgisi yok.

Hocam ben onları neden kıskanayım?nerd gözlükle komik inek kırması takılan tipleri asla kıskanmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierra 117

Bunlar seni kantine göndermiyor muydu?

O bahsettiğini sınıftaki komünist erkekler yapıyordu.

• Kendinden ne kadar emin konusuyorsun ufaklik

• quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

Kendinden ne kadar emin konusuyorsun ufaklik

Bana neden hakaret ediyorsun?ben sana birşey dedim mi

• Adil Atalay kullanıcısına yanıt
    Hakaret mi ettim? Kendinden cok emin bir cocuksun dedim. 15 yasinda degil misin ufaklik? 15 senelik dogrularinla ne kadar da kolay bir sekilde geriye kalan tum gorusleri aptallastiriyorsun? Nasil boyle emin olabiliyorsun kendinden? Hic utanmiyor musun uzerlerinde onca calisma yapilan konulara dil uzatirken 15 yasinda alabilecegin maksimum egitimi alirken nasil kotuleyebiliyorsun? Cok curetkarsin. Kimin ne kadar kazanacagini hayatini nasil gecirecegini hangi tecrubelerine birikimine dayanarak belirleyebiliyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

Hakaret mi ettim? Kendinden cok emin bir cocuksun dedim. 15 yasinda degil misin ufaklik? 15 senelik dogrularinla ne kadar da kolay bir sekilde geriye kalan tum gorusleri aptallastiriyorsun? Nasil boyle emin olabiliyorsun kendinden? Hic utanmiyor musun uzerlerinde onca calisma yapilan konulara dil uzatirken 15 yasinda alabilecegin maksimum egitimi alirken nasil kotuleyebiliyorsun? Cok curetkarsin. Kimin ne kadar kazanacagini hayatini nasil gecirecegini hangi tecrubelerine birikimine dayanarak belirleyebiliyorsun?

Hakaret etmedim demişsin ama "ufaklık"sözcüğünü kullanmışsın.ufaklık yerine "küçük kardeşim"desen birşey demezdim.Hem ben tam 1 yıldır bu kızlarla aynı sınıfta olduğum için 15 yaşındada olsam bu konuda çok iyi tecrübelerim oldu.

• Adil Atalay kullanıcısına yanıt
    Ne dedigimi bile anlamamissin, ufaklik.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.