Şimdi Ara

150 liraya speaker önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba MAKSİMUM 150 liraya speaker önerir misiniz? Çoğunluklu olarak bass müzik dinliyorum basslar sesi bozmasın yeter 6 ay idare etsin istiyorum başka bir şey değil. logitech z213 baktım ama insanlar iyi değil diyor. sizin önerileriniz nelerdir?

• dostum o paraya iyi bişey alma şansın yok zaten bass sesleri iyi olsun diyorsan o paraya logitech al bass olarak diğerlerinden iyidir ama mid ve tiz yok gibi bişey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

dostum o paraya iyi bişey alma şansın yok zaten bass sesleri iyi olsun diyorsan o paraya logitech al bass olarak diğerlerinden iyidir ama mid ve tiz yok gibi bişey :)

hocam philips spa5300 aldım bile teşekkür ederim yine de
  • ~Soopr.Owl* kullanıcısına yanıt
    o fiyat aralığında en iyi seçimi yapmışsın hayırlı olsun
  • quote:

sağolun hocam. 265 liraya aldım fiyat aralığımın 2 katı ama almışken kabul edilebilir bi ses veren hoparlor alayım dedım. nasıl olsa seneye 2-3 bin liralık bı butce ayırıcam. ama bu hoparlorle de ekolayzırla cok guzel bass ve tiz verebiliyor. default gelen hali çok ıyı degıl ama anlayan adam benım yaptıgımdan da iyi hale getırır.
  • spa5300 doğru seçim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kck78z kullanıcısına yanıt
    hocam sen bunu kullandın mı? nasıl sesleri vs bende konu açmıştım logitech s220 gibi ses sistemi arıyorum
  • Üründe ses kalitesi iyi soft bir ses alıyorsun. üründe radyo modu mevcut sadece onu kullanırsan anteni ayarlamak gerekiyor. ses sistemi iyi onu söyleyebilirim.
  • dvd player'a speaker bağlanır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam LOGITECH 2+1 Z213 outlet diyorlar ama bir bakmanı tavsiye ederim bütceye göre bu gayet uygun.
    http://www.oyuncuburada.com/LOGITECHZ213
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Soopr.Owl*

quote:

sağolun hocam. 265 liraya aldım fiyat aralığımın 2 katı ama almışken kabul edilebilir bi ses veren hoparlor alayım dedım. nasıl olsa seneye 2-3 bin liralık bı butce ayırıcam. ama bu hoparlorle de ekolayzırla cok guzel bass ve tiz verebiliyor. default gelen hali çok ıyı degıl ama anlayan adam benım yaptıgımdan da iyi hale getırır.

Guzel secim. 2015 Ekimde almistim mediamarktten 175di ozamanlar hey gidi hey. Uzun suredir kullaniyorum iyi sistem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.