Şimdi Ara

15000 YTL ye Megane 1 mi, Focus mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • renault bineceene git şashin al renault alanın aklından hep şüphe etmiştim bu şüphelerim de boş çıkmadı al bir ford ol bir lord
  • arkadaşlar bakım yedek parça vs. masraf olarak hangisi üstün?megane mi focus mu?hangisi daha az problem çıkarır?hangisinin problemlerinin çözümü daha rahattır,daha kolaydır?Birde şu var sonuçta garantisi kalkmış bir araç.Servismi,tanıdık bir sanayi ustasımı?
  • focus ...
  • kuzu kurdun yol fordun
  • Bizde yaklaşık 2 hafta önce 1.6 16V RTE MEGANE aldık focus u bilemiyorum yorum yapmayım ama megane gerçekten binilcek araba yakıtını daha tam ölçemedik ama bakarım bi ara söylerim yine direksiyon konusuna gelince bence gayet yumuşak sonuçta hidrolik direksiyon yani bilmiyorum daha ne kadar yumuşak olur ama düşünürsen tavsiye ederim alırsan pişman olmazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: koray35

Bizde yaklaşık 2 hafta önce 1.6 16V RTE MEGANE aldık focus u bilemiyorum yorum yapmayım ama megane gerçekten binilcek araba yakıtını daha tam ölçemedik ama bakarım bi ara söylerim yine direksiyon konusuna gelince bence gayet yumuşak sonuçta hidrolik direksiyon yani bilmiyorum daha ne kadar yumuşak olur ama düşünürsen tavsiye ederim alırsan pişman olmazsın

Selam aldığınız arabanın modeli ne ve kaça aldınız? Yeni aldığınız için piyasası hakkında da bilgi edinmiş olalım.
  • araba 2001 model RTE 1.6 16V arabayı 16.000 YTL ye aldık km si 73000 de
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.