Şimdi Ara

1600 lira limitli Dizüstü ! oyun için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sitemizin Dizüstü bölümünde tavsiye isteyebileceğim bir başlık bulamamamdan dolayı konuyu buraya açmak zorunda kaldım.
    1600 lira limitli çok az ısınan ve oyunda max. performansı alabileceğimiz bir dizüstü istiyoruz.
    Katar sıcağına dayanabilicek bi makine ve oyunlarda beni yarı yolda bırakmayacak bir makine olursa iyi olur.

Not: en fazla 100-150 lira daha eseneyebilir. Teşekkürler

• 2630qm gt540m'li dizüstü bilgisayar alabilirsin Asus N serisi donanım-kasa çevre bileşenler olarak iyi duruyor (hoparlörleri iyi)

Casper'inde donanım olarak iyi 1600lira civarında dizüstü bilgisayarları mevcut..

Sıcak ortamda kullanacaksanız ve donanımı güçlü olan ve doğal olarak güç tüketimine bağlı olarak ısınan dizüstü bilgisayarda mutlaka soğutucu almanız gerekir..

Zararı yoktur yararı elbet olacaktır.. demek istediğimi anlatabildim umarım.

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vti2630a-core-i7-2630qm--2.0ghz-6gb-ddr3-640gb-15.6-dvdrw-1024mb-gt540m-1.3cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=52442
    Başka yerlerde belki başka markada daha ucuz bir bilgisayar bulabilirsiniz..

iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::Ashes:: -- 18 Mart 2011; 21:51:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.