Şimdi Ara

1750 tl kadar alınabilecek en iyi notebook

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1750 tl param var, fizik, genetik okuyorum, okulda kullanmak için bu paraya alınacak en iyi noebook hangisidir acana

Not; casper, exper, gibi çakma marka istemiyorum,

teşekkürler.

• EPICA

Sağolasın, bu markayıda düşünüyordum.

Arkadaşlar başka öneri getirecekler varmı acaba.
  • arkadaşlar yokmu öneri önümüzdeki cumartesi alacagım,

yoksa yukardaki bilgisayar tamam mı diyorsunuz onumu alayım.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vti620a-core-i7-620m--2.66ghz-8gb-ddr3-640gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd5650-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=48354

ve

http://www.vatanbilgisayar.com/zalman-zm-nc3000-zm-nc3000-notebook-sogutucusu-siyah-(3-port-usb)/productdetails.aspx?I_ID=46879

Yada dizüstü olarak büyük ekran istiyorsan vede casper'a için sinmiyorsa,

http://www.vatanbilgisayar.com/packard-bell-lm98-jo-100tk-lm98-core-i5-460m-2.53ghz-4-gb-ddr3-500gb-17.3-dvdrw-1024mb-hd5650-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=50657

vede o soğutucu.

önümüz yaz...

Soğutucu her birimi hemen hemen 7-8 derece düşürecektir...

Büyük ekran istersen PB'yi al.Tasarımı şık.

Daha çok performans ve ısı istersen Casper ısı farkı çok olmaz ama i7 620M az ısınan bir işlemcidir...

Şimdi birisi atlar Casper mı one be diye- ve o kişi %70 kendi bilgisayarı dışında bilgisayar kullanmamış casper kullanmamış kişilerdir..

Şuanda o Packard bell'in 15.6" halini kullanıyorum...TJ75 serisinin. Vede önerdiğim casperla değiştirme imkanım olsa direkt değişrdim.

Çünkü casper çok kötülendi...Teknik servis dersek hepsi aynı tezeğin pembesi.

Kasa kalitelerini karşılaştırmak gerekirse,

öyle ahım şahım bir fark göremezsin,tasarımı kötü diyorlar casper'a inan bana bilgisayarını alınca tasarımın ne kadar boş birşey olduğunu anlayacaksın...

arkadaş Lenovo önermiş oda bütçe sınırına gidilirse en iyi seçenekerlerden gerek marka gerek kalite gerek performans olarak.Ama soğutucu alamazsın. dersen ben soğutucu almam o arkadaşın lenovosu çok iyi bir seçenek...

• SG Oyun Yapım Ekibi

sayın arkadaşım casperi köpek yuvasına komam, kullandım biliyorum, ben kendi teknolojisi olamayn hiç bir markayı eve sokmam,

evime ne arçelik, ne vestel, nede bunun gibi saçma salak markalar giremez, biliyorum yazıyorum,

diger önerilerin için teşekkürler,

sogutucu ise asla almam ama öneri için sağol,

evim yazın buz gibi oluyor evde 3 klima birden çalışıyor.
  • Bekleme gibi bir sansiniz varsa martin sonuna dogru sandy bridge islemcili modeller cikacak.Onlari bekleyin derim.
  • O zaman sorun yok hocam.

Ama ben dizüstünü sürekli harekette olacağın ve havanın sürekli değişeceği için önerdim. - ki dizüstüler bunun içindir.Birisi sana soğutucular işe yaramaz dediyse yanlış söylemiş zalman zm3000 en kaliteli soğutuculardandır...

Ama sende göreceksin hocam,Casper sanıldığı kadar kötü değil şuanda Packard Bell TJ75 270TK kullanıyorum.Bundan önce casper ve hp kullandım.

HP Şişirilmiş bolan ama servisi güzel.
    Packard Bell f/p ürüneri.
    Casper Gümrük parası yemiyor o yüzden ucuz.Zaten her dizüstünün Ekran kartı,işlemcisi,belleği,harddiski,anakartı vs. iç parçaları aynı.Hepsi aynı fabrikadan alıyor Casperda,HP'de,Lenovoda,PB'de.Sadece dış kasaları vs. farklı oluyor anca.

Şehir efsanesi bana casper kötü demek.

Casper 2007-2009 son çeyrek arası sapıttı biraz.Ama artık pek farkı kalmadı diğer firmalardan bunu ne bir Casper fanı olarak,ne casper satış sorumlusu nede şuanda casper kullanan birisi olarak söylüyorum...

Ama elbette seçim senin. :) Eğer diyorsan ben gezdirmem dizüstümü o zaman temizinden bir toplama yaptırmalısın.

Yok ben iş için alıyorum yada gittiğim yerlerde benim evim gibi serin ve soğuk diyorsan o zaman problem yok.

Büyük ekran istiyorsan vede f/p ürünü sana önerdiğim beyaz Packard Bell şuanda en ideal şey.

ancak büyük ekran istemem 15.6" bana ideal oyun oynarsamda 1366x768 bana yeterli vede biraz daha performanslı bişeyler istiyorum dersen vede soğutucuya para harcamam dersen o Lenovo tam sana göre.Ama acele et hocam kampanyada o Lenovo vede o tür şeyler pek kalmaz kampanyada.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hououin Kyouma! -- 20 Şubat 2011; 19:42:39 >

• SG Oyun Yapım Ekibi

Ayrıntılı bilgilendirme için teşekkürler,

ama dedim ya casperi uzun zaman akrabalarım kullandı bizzat biliyorum her modelini ama ben asla iyisine rastlamadım o yüzden belkide bende ön yargı oluştu.

ultiMance

Sağolasın, acelem yok haziran ayında alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.