Şimdi Ara

18 Kasım'a kadar PSN sömürüsü SPLINTER CELL-WARHAMMER-TOMB RAİDER[SON 2 GÜN] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
7.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Grup 2 den ayrılmak isteyen parayı yatırmayan vesaire olursa ben katılmak isterim
  • Tomb Raider:Underworld için beni yazabilirsiniz... ücret bilgisi nedir ve banka bilgisi pm ile bekliyorum..iyi akşamlar..
  • Ben de grup2 için İban No ve isim bekliyorum.
  • Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gambler.X -- 10 Kasım 2011; 22:16:43 >
  • Warhammer 40k Space Marine grubuna da girebilsem keşke
  • 3. grubta parayı kime yatırıcaksak arkadaşlar bilgileri alalım yatıralım hemen alalım oyunları
  • grup 3 bende de hesap no bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzel

Warhammer 40k Space Marine grubuna da girebilsem keşke

Biz bı grup acalım istersen adam buluruz
  • Arkadaşlar sadece tomb raider tek oyun olarak alınıyor.her oyun için ayrı grup kurarsak zor olur.Bu yüzden tek oyun için kardeşliğe katılmak isteyen bazı arkadaşlarımız dışarda kaldı.Onlarda kendi aralarında tek oyun için anlaşabilirler isterlerse
  • Güncel
  • god of war collection 1 ve 2 yi isteyen arkadaslar varsa hemen bir kardeslik kurabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: retrofelix

god of war collection 1 ve 2 yi isteyen arkadaslar varsa hemen bir kardeslik kurabiliriz.

bu oyunlar nekadardı uygun fiyatlıysa olabilir aslında
  • @NoDRaC 1. grupta oyun alımını sen mi yapacaksın?

Bugün Cuma malum haftasonu geliyor, EFT talimatı verecekler için araya haftasonu girecek şu işi gündüz gözüyle EFT yapılabilirken halletseydik iyi olacaktı, amaç Pazartesi'ye kalmasın.
    Ziraat ve İş bankasına havale diğer bankalara EFT yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

quote:

Orijinalden alıntı: retrofelix

god of war collection 1 ve 2 yi isteyen arkadaslar varsa hemen bir kardeslik kurabiliriz.

bu oyunlar nekadardı uygun fiyatlıysa olabilir aslında

2si toplam 100 tl ye geliyor kişi başı 20tl falan.
  • arkadaşlar dediğim oyunları kabul ediyorsanız eft yapın yarın alırım psnden oyunları.

ac2 ac2 brotherhood ve dead space 2
  • Listede bf3 de olmasi sartiyla her guruba talibim oyunlar sorun olmaz yeter ki bf3 olsun.
  • Bu yüzden DH'yi seviyorum Forever DH
  • Hesap bilgileri gönderildi ödemeler bekleniyor arkadaşlar
  • güncel
  • Kalanları mağdur etmemiş olmak açısından benide gruplardan çıkarabilirsin, bugün başlık çok sessiz kalınca bende oyunlar için başka kardeşlikler kurdum. Teşekkürler nightFox007.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.