Şimdi Ara

180.000'e Kadar Araç Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sizin yerinizde olsam sanırım E segment bir araç bakardım.

Bütçenizle düşük kilometre 2-3 yaşında E-180 çok rahat bulunur.

Konu ülkenin ekonomisine ve yatırım tavsiyesine biraz dönmüş, o minvalde bir tavsiyede bulunmak da isterim; gerçi banka yöneticisine yatırım tavsiyesi vermek ne kadar doğru olur bilemedim.

Yurtdışına çıkma durumum yoksa ki öyle yazmışsınız Şarköy ya da Ayvalık gibi bir yerden yazlık bakarım daha fazla kredi çekip; konut kredisi faizleri oldukça düştüğü için.
  • Mini Countryman 2018 dizel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır Ford Kuga 1.5 TDCi Titanium Powershift ya da Volvo V40 1.5 T3 Inscription paket 150 bin civarı fiyatı var. 2. el düşünürseniz 120 bin civarına 2013 ve sonrası Volvo S80 1.6D Powershift bulmak mümkün. Arabada konfor olarak aklınıza ne gelirse var. Motor da şanzıman da Ford'un kullandığı ile aynı ve eski kasa Mondeo ile aynı platformu paylaşıyor kaporta dışında parça sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 14 Mayıs 2018; 21:3:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orthos123

Bu kadar olur dedirten bir konu benim için.

2016 dizel otomatik dynamic astram vardı.

2017 sıfır audi a4 1.4 tfsi sport paket araç aldım. İnanılmaz memnunum. C180, bmw 3 serisi ve tiguan bakıyordum. En mantıklısı bu geldi benim için.
    Aracınızı ne zaman ne kadara satmıştınız?
  • Şu ortamda hala araç almayı düşünen varmı kimse önünü göremiyor

• Bence Audi Q5 Mercedes Glk vs tercih et.

Hem suv hem premium.

Biraz kaliteden ödün verirsen Jeep Chooroke 2015-2016 alırsın

Yada 3.0 motor sorun değil tam premium olsun dersen Jeep Grand Chooroke alabilirsin.

Yeni tiguan r line olursa çok güzel ama fiyatları 200 ün üstünde ve dizel otomatik yok.

Şahsi tercihim 2.0Tdi Audi Q5 Quattro olurdu.

Yada eşinizin aracı yoksa 110 bine yeni sportage 70 bine golf alırdım çünkü cayyene x5 falan almadıktan sonra alacagın suv sportage den iyi olmayacak

A6 e 5 vs olmadığı sürece alacagın diğer araçlarda golften iyi olmayacak.

• 2-3 yaşında bir 5.20i bu fiyatlara alınacak en mükemmel otomobil. Tabi yılda 15.000km üstü yol yapmıyorsanız.

• Mercedes E180 Elite 2015

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sifir-ayarinda-sadece-513-km-de-553516369/detay

Benzer ilanlara bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

Seninle sanırım tatil forumunda da yazışıyorduk

Boşver öyle memleket şöyle böyle diyip atıp tutanları. Bunlara kalsa tüm ülke dh forumundan ibaret..

Bende şaka gibi ama bu sene 3 tatil aldım :)
    Hilton kemer
    Sueno golf
    Dresort grand azur..

Bu hafta 4. Tatili rixos premium alacaktım , 2 gün önce baktığım fiyatlar 1500 tl artınca kıloldum almadım.

Bende üst sınıf araç bakıyorum ( macan , fpace vs ) ki daha 8000 km tiguanım var yeni kasa..

125k nakitim var demişsin. Bi kere tüm varlığın bu rakamsa kenara en az 20 koyman lazım..

Bende 200 k civarı çok araştırdım geçen aya dek ancak bir süre daha bekleyip daha üst seviyeye geçmeyi daha uygun gördüm.

180k civarı açıkcası sıfır alınacak tek araç tiguan benzin otomatik highline..

2. El ise bmw 3 GT xdrive

Bu gt yi herkes bilmez ama çok oturaklı ve 400 k lık araç izlenimi veren bir otomobil.çok heves ettim bu araca ama 2. El hayatımda hiç araç almadığım için güvenemiyorum..

Ben ise sana sıfır başka birşey tavsiye edeceğim..

Alıp uzun yıllar binersin hem..

Bmw x1. yeni dizel otomatiği çıktı.. ve bu ay harman kardon vs de veriyolar kampanya ile.

En önemlisi sıfır faizli veya ona yakın uzun vadeli kredi kampanyası var.. ama fiyatı 250 civarı..

150 k kredi çeksen 4x48 gibi bir geri ödemesi olur.. hanım avukat sen banka derken 4 k ödeyemezseniz zaten hiç şalışmayın :)
    Ben geçen aya dek 4 tane kredi ödüyodum ve en büyük kredim aylık 3k eu makina lising i idi.. o bitti..

Şunu anladım ki borçsuz olursam para batıyor :) ne yapsam onu düşünüyorum bazen. Sonra beymen sitesine girip en son bugün d&g ayakkabı aldım :))
    Way be resmen fakirim a.q

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Hepimize inşallah...

Yaş 29, olabildiğince gezip, olabildiğince hayattan tat almaya çalışıyoruz. Yatırım konusunda tabi herkesin yatırımları var ama maalesef ülkemizde kurdan dolayı bugün 100’e almadığın ürün yarın 120 oluyor. 2 sene önce astra’ya 86 bin verirken bu araca bu para verilir mi diyordum ama maalesef gerçekler öyle değil. Daha dün gibi c sınıfı dizel araca 100 bin verilir mi diye konu açılıyordu, şimdi 100 bine geçtim c sınıfını dolu b sınıfı araç yok neredeyse. Polo olmuş 120 bin...

Dip not: 4.30’dan dolara yatırım yapmayı doğru bulmuyorum. 3.80’den pozisyon alsaydık olurdu da 2 kuruş ile alım fırsatını kaçırdık, arkadaşlarla. :))
    Dolar 4.65

Sterlin 6.25

Aus dolari 3.53

Euro 5.48

Son 1 haftada ne kadar arttigini hesaplarsiniz

Normalde dolarda 5 beklentisi yil sonuydu fakat degisken parametreler yuzunden bu hedef erken secime kadar gerceklesir

Tabi ben butun mal varligimla degilde yarisi ile alim satim yapiyorum siz benim gibi olmayin dovizden sasmayin

• çok sınırda bir rakam,sıfır premiumlar için pek yeterli değil, ama güzel bir d segmenti araç alınabilir, opel insignia gibi, suv düşünülüyorsa 3008 güzel bir seçenek. skoda kodiaq ta incelenilmeli. Ama 2. el premium bakılıyorsa; bmw 3 (tercihen 40. yıl), audi a4 (tercihen sportline), mercedes c180 (amg tercihen), veya full olmayan f10 520i, e180 de bakılabilir. Bir önceki kasa volvo xc60 da biraz daha bütçe artırımıyla alınabilir.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.