Şimdi Ara

18t exculisive 47 eder mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gidin o paraya 1.6 turbo insignia alın.
  • Ben o arabaya 40 bile vermem.

Araç manuel vites bir de.
  • significance of the second hand

Birkaç sene sonra on litre yakan üçüncü el ne olacak acaba.

O paraya D sınıfına yakın yeni, veya yeniye yakın D sınıfı alınır. Nereden bakılsa on yaşındaki arabada bazı yorgunluklar olur. Bundaki "exclusive" özellikler zamanı için sıra dışıydı ama yakında kontaktları oksitlenecek o özelliklerin.
  • tolgam23 T kullanıcısına yanıt
    aracımız diye cümleye başladı ise kesin galericidir, temiz yazdıysa en az 3 parça boyalı 1 parça değişmiştir, lpg de takılmaz.
  • 2010 1.6 tdi comfort son 60. ama o kasa bana soğuk geliyor, ayrıca cok borçlanırım. burada 290.000 de 2003 tdi ye 40 istiyorlar,piyasası böyle , ben almayarak piyasayı kırabilirmiyim!
  • Tamam araba temiz belli ama her malın bir fiyatı vardır, bu araç için istenen fiyat çok fazla.En fazla 36-38 verilebilir o da temizliğinden dolayı.11 yıllık araç sonuçta...
  • Clioya, poloya 50.000'den fazla verilen bir ortamda bu araç 45.000'e gözü kapalı alınır. 60.000 km'de yeni gibi 150bg lpg'ye en uyumlu turbo motorlardan biri var üzerinde. Uzun süre binecekseniz fiyatı 2-3 bin aşağı çekip almaya bakın derim. 1.8T'ye küçük bir dokunuşla 180-190bg harika bir araca binebilirsiniz.
  • 2004 model passatın her yeri mermi olsa ne olur olsa olsa boncuklu tabancanın mermisi olur.50 bine tsi passat alırsın.Ara 40'a veriyorsa git al yoksa alsın mermiyi şarjöre taksın.Bu paraya sen ne arabalar bulursun.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-temiz-bakimli-orjinal-1.4-tsi-comfortline-passatttt-191121626/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2009-passat-boyasiz-degisen-yok-191333855/detay

• sizde farkındamısınız, malum sitede hep çizikten boyalı yazıyor, benden başkası çizikten dolayı araba boyatmış veya arabayı temizletmeye üşenmiş temizlik boyası yaptırmış, galericiler tarafından bakınca alıcılar safmı görünüyor acaba :)
  • etmez. d sınıfı istiyorsanız bile bu arabanın max degeri 35bin. km orjinalse ondan dolayı fiyatı artırmıs bayagı. yıl takıntınız yoksa ki görünüşe göre 3.20d tavsiyem
  • kitbuka kullanıcısına yanıt
    40 bin hakkı oda temiz ve kazasız olduğu için
  • sahibinden.com u geçtim...

serbest piyasaya elinizde nakitle çıkarsanız ..

çok çok temiz 1.4 tsi ler bulursunuz o paralara...

fiyat min 8bin lira yüksek..

üzerine kasa üstüne kasa değişti..
  • 11 yaşına giriyor araba ne kadar temiz olursa olsun, gerçi pazarlıktan bahsetmiş iyi bir indirim yaparsa ancak o zaman düşünülür
  • oouu fiyata gel:)
    Valla zaten fiyat ucuk kacik aractan uzak durmak icin yeterli sebep ama ayrica D sinifi arac manuel mi olur ya:)

50 civarina 10 numara Volvo s60 bulunur, onu da gec yukarda Skoda superb ilani var 2010 model.
  • vatandaş vermiyor zaten. yazılan yorumlar biraz hayal aleminden, memur adam tsi ye nasıl binsin , o aracı istememin sebebi lpg takılabilmesi ve iyi performansı. ikinci elde para etmeyen arçları sıralamışsınız, yinede teşekkür ederim. corolla alcan aga demeyin yeni sattım
  • 2009 tsi man passati daha ucuza alirsin tup arti farkada 2 yil benzin lpg farkini odersin 5 yil yeni araban olur o yastaki arabanin 150 bg in 25 i gitmistir ben kullandim 200 bin civarindaydi km si gerci ama 150 bg den eser yoktu tuplusunde hic kalmaz bnm 122 tsi herturlu daha iyiydi eski eskidir yeninin tadida baskadir km si ne olursa olsun o fiyata o arac a lin maz yazik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kitbuka

aracımız diye cümleye başladı ise kesin galericidir, temiz yazdıysa en az 3 parça boyalı 1 parça değişmiştir, lpg de takılmaz.

Sırf aracımız yazmış diye nasıl böyle kararlar verebiliyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu araca bu para verilir mi yahu. az daha çıksan 1.8 tfsi a4 alacaksın neredeyse. yazıktır bari bir sonraki kasası olsa da neyse desek. km'nin düşük olmasından şüphelenin hocam bu arada, bir iş olabilir.

madem ikinci eli iyi araba istiyorsun, lpg takılsın istiyorsun octavia düşün. 1.6 mpi ya da tdi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.