Şimdi Ara

%198545456 Garanti First Blood (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • %100 FB = Teemo pick , AP Rune tık , Surge+İgnite use , Dorans Ring buy , first Q , mid passive stealth = KABBOOM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • First blood veriyor ve aynı yerde tekrar tekrar ölüyor? İnsanlar iyice çığırından çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KraLmaNia10

%100 FB = Teemo pick , AP Rune tık , Surge+İgnite use , Dorans Ring buy , first Q , mid passive stealth = KABBOOM

karşıda böyle teemo olunca insan sinir oluyor ... ulan herif pat pat geçiriyor oyun başı harras desen değil direk öldürmeye programlı
  • son 20 25 oyundur shaco ile bot oynuyorum (level 30, draft pick), yanima adc istiyorum ozellikle trist olmak uzere. def ve ad rune ler, def masteries girip hybrid kuruyorum adami. asagi cimlerin ucuna geciyorum oradan surekli karsi taraftaki adamlari rahatsiz ediyorum, turretten bile cikamiyorlar. tabi level 3 olduktan sonra bu kadar agresif oynuyorum cunku tum skillere ihtiyac oluyor bu kadar baski icin. adamlardan biri turretten acilirsa hemen Q ile arkasina atlayip ilk once donus yoluna W birakip aninda E ile yavaslatiyorum, yanimdaki de trist ise kafasina atliyor, kacmaya calisirsa JİTB fear attigindan yine gecikiyor ve yuksek ihtimal rakip adc yi aliyoruz. adam cimlere ward birakirsa yukaridaki cimlerin ucundan ayni seyi yapiyorum. cok eglenceli oluyor. basta champ secim ekraninda "omg, shaco supp?" falan deseler de adamlarin gec oyunda hosuna gidiyor agresif oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KartalYorulmaz

quote:

Orijinalden alıntı: JimmyCool1907

quote:

Orijinalden alıntı: DeadBull

quote:

Orijinalden alıntı: JimmyCool1907

Shaco gerçektende iyiymiş keşke alsaydım ama gittik Gankplnk aldık :S

Onu alsanda fark etmez

Evet GP de fena değil çok güçlü critic atıyor geçen nooblarla oynarken 1300 vurdu adamın armor 0 XD

nooblarla oynarken ? o zaman sende noobsun .

Armor 0 ?

Yıl : 2012
    XD = ?

1. herkes gibi oyuna başlarken sende noobdun ve bende o zaman oynamıştım adamların armor 0 derkende üzerlerinde savunucu hiç bir şey olmadığından dolayı fazla hasar verdiğinin anlatamk istedim böyle bir cevap vermenede gerek yoktu ;)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.