Şimdi Ara

2 aydır arıyorum kafam karısık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iyi aksamlar 2 aydır lapotop arıyorum bakıyorum bakıyorum olmuyor oyun oynamıcam ekran kartının 256 olmasna gerek yok ama benı dusundugum fıyat aralıgında ( 2milyar) bu arada 256 ekran kartı olan varsa olur tabi... bende en onemlı takıntı parlak ekran olması bu olsun ılk etapta. ben eldım 2 tane kaldı onlarda sunlar :

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=980&productid=bd70458#tablnk

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=9133&productid=bd48308

hangısı? dell de dvd de bazen sorun olormuyus asusta haporlor.ne yapcaz sımdı ? sızlerın aklnızdan gecen ıyı bırseyde olurbır kere alcam sakata gelmek ıstemıyorum.msjlarınızı beklıyorum.yarın alcam snrm ama hata yapmıyım...

• dell iyidir sakın hp falan alma aman arkadasım

http://www.vatanbilgisayar.com/product_details.aspx?I_ID=26910
  • Asusta ben sorun yaşamadım f3jc var bende tavsıye ederım hoparlor mavı ekran sorunu falan dıyorlar ama 4 gun oldu alalı sorun cıkmadı daha once sıemens kullanmıslıgım var ısınma prblemlerınden cok cektım sınır bozucuydu sıemens falan hıc dusunme...Dell kullanmadım kullanan arkadaslarım var memnunlar.. ben asuscuyum o sorunlara falan aldanma cozumu var hepsının super makına.. bence...
  • kesinlikle sana dell ins 6400 öneriyorum . kim ne derse desin dell asus a oranla çok daha iyi.
  • sana dell ile asus arasındaki farkı şöyle özetleyeyim kararı sen ver;

dell laptop yapar, asus üretir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nKEEPr -- 24 Mart 2007; 1:19:29 >
  • dell yapar dedıgın ıcat edıyor? asus kopyalamamı yapıyor demek ıstedın?
  • Asus F3Jc alalı yaklaşık 1 ay oldu çok şükür sorun yaşamadım del i de düşündüm ancak hem kaba hem pahalı geldi bana oyüzden asusu tercih ettim memnunum yine alsam asus alırım
  • Arkadaslar madem olaya marka olarak yaklastınız bende bu yonde cevap verıyım 2 mılyarın altında lenova yada msi modellerinden pekala alabilirsin hemde daha iyi özellıklerde.
    Lenova hakkında bir ıkı sayfalık yazıyı bugun ıncelersen gorebılırsın; forumda mevcut.
    MSI içinde ben kendim 1 sene once centrino modelini aldım o donem sadece urunlerın ozellıklerıne gore sıraladıgımda en uygun fıyatlı olanı bu idi ve hiç pişman olmadım bunun için sadece markaya fazla para ödeme taraftarı değiim. Marka olsun diyorsan lenova yı iyi iincele sonuçta IBM teknolojiside içinde. Ve en son olarakta ne alırsan al tek yere baglı kalma fiyatlar çok oynuyor
    ve hepsiburadadan fiyatlara bakmıssın diğer yerlerede göz at misal;
    vatan pcdepo bimeks ve eger kadıkoydeysen yazıcıoğlu civarındaki dukkanları dolasarak aynı urunlerı daha uygun fıyata bulman mumkun olacaktır.
    Kolay gelsin

• COK SAGOLUN bugun baktım dell de karar verdım gıbı teknosada 100 $ daha dusmus gıbı 999$+kdv fıya ugun geldı kabalık olarakta musterı temsılcısı daha saglam olsun ondan dedı :) neyse baklaım son karar pazartesi.sagolun bılgıler ıcın ama markada azda olsa onemlı.
  • dell senın ıcın cok ıyı bır secım olucak hangı modelı aldıgını we aldıktan sonrakı ızlenımlerını de beklıyoruz sımdıden hayırlı olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.