Şimdi Ara

2. el elektronik bateri aranıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben küçüklüğünden beri bateri hevesi olup da ailesi yüzünden hayallerine uzun süre ulaşamayan biriyim. Şöyle anlatayım: 8 yaşından beri bateri çalmak istiyordum ama babam (biliyorum beni düşündüğünden) bateri çalıp arka planda mı kalacaksın deyip inatla gitar çaldırmaya çalıştı ki ben (gitaristlere laf atmıyorum) hava atmayı pek sevmem. Zaten utangaç da bir insanım ön planda duramam. Hepsinden öte bateri aşığıyım. Yine de babam gitti bana gitar aldı. O da yetmedi daha da denişiklik yaptı. Babama göre müziği sadece hiçbir şey bilmiyorken duyduğu şeyleri süper biçimde çalan insanlar yapabilir. Hani var ya hayatında piyano görmeyen çocuk dinleye dinleye ilk gördüğü piyanoyu çalıyor falan. O da değişik bir hikaye :D neyse işte sonuç olarak bana bateri alınmadı. Konu ile ne alakası var derseniz üniversite öğrencisiyim. Geçen sene bateri kursu aldım ve kendimi aşırı derecede ilerlettim. Tabi parasını da kendim ödedim yememden içmemden kısıp. Sonuç olarak da temelini öğrenmiş oldum. Fakat gel gör ki ailem hala desteklemediği için şuanda kendimi daha ileriye atamıyorum. Çünkü buradan sonrası haftada bir derse giderek yapılmıyor. Yastıklar da yetmiyor artık. Bu yüzden bateri almaya karar verdim. Zaten 15 yaşımdan beri fiyatları takip ediyorum, sürekli hayalimdeki bateriyi sık kullanılanlara koyuyorum falan :D sıkıntı şurada, son 2 senede bateri fiyatları ikiye katlandı. Ben evde yaşıyorum ve bu yüzden elektronik bateri almak zorundayım. Ama bunların işime yarayacak en kötüsü bile 1500 tl'den başlıyor. Bu yüzden buraya geldim. İzmir'de okuyorum, buralarda bildiğiniz 2. el elektronik bateri satan sağlam kimseler var mıdır? Biliyorum uzun anlattım kusura bakmayın :D okuyanlara şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.