Şimdi Ara

2 gb ram 4 çekirdek bataryası iyi akıllı telefon (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Prometheus-25

Piranha ıq smart

http://www.hepsiburada.com/piranha-iq-smart-p-TELCEPPIRIQS-S

Allah korusun piranha dan
  • smart666 S kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemizide bütçene o uyuyo diye attım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus-25

Amin cümlemizide bütçene o uyuyo diye attım

Eyvallah da

olmaz usta olmaz

huawei
    vestel
    general mobile

600 tl kadar cıkayım da

sarj sorunu olmasın ram kasmasın

sony xperia kullanıyom bre
  • Lenovo p1m 2 gb ram 4000 mah batarya canavar

• quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Lenovo p1m 2 gb ram 4000 mah batarya canavar

lenovo alan küfrediyo ama
  • İkinci el Note 2 düşünülebilir.
    İkinci el discovery elite kaçtan gidiyor bir bakmakta fayda var.

Alternatif olarak:

motorola moto g
    General mobile discovery mini 2
    casper via v3
    htc desire 516 incelenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

İkinci el Note 2 düşünülebilir.
    İkinci el discovery elite kaçtan gidiyor bir bakmakta fayda var.

Alternatif olarak:

motorola moto g
    General mobile discovery mini 2
    casper via v3
    htc desire 516 incelenebilir.

eyvallah

müzik feys belki oyun azcık

batarya sorunu yasıyorum gunde 4 kez şarj ediorum sony xperia sola mı

donmayacak kasılmayaca gunu cıkaracak 500 ust sınır bir telefon arıyom

ilgine teşekkür

• Htc yazılımı iyi diyorlar bir göz at istersen. (Yazılımın hayrına belki kullanılır:-)
    Ya da Turkcell T70 zorla istersen oyun harici götürür bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    gm4g veya gmd1 al bir al gayet iiyi onun dışında 2 gb ram o fiyata biraz zor ikinci ellere baksan bence çok iyi olur lg g2 felan bak o fiyata 400-500 arası bulunuyor 2.el gayette üst seviye bir telefon snapdragon 800 var vs çok iyi bence
    https://www.sahttps://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-g2-32gb-temiz-kutulu-aksesuarli-315884864/detayhibinden.com/cep-telefonu?pagingOffset=20&query_text=g2
    onun dışında
    discovery 2 mini
    casper via v3
    vestel venüs 5x
    asus zenfone go(bulaşmam demişsin ama bana göre bir sorunları yok bu telfonun sadece intel işlemcili olanda uyumluluk sorunu vs çıkıyor oda sadece zenfone 5 zenfone 6 zenfone 2 de diger modelleri snapdragon işlemci kullanıyor ve bir sorun yaratmaz ha tasarımını begenmiyosundur bilemem )
    fly-intruder-iq459(a 101 e gelmişti 450 ye şimdi fiyatı nedir onu bilmiyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk5851

gm4g veya gmd1 al bir al gayet iiyi onun dışında 2 gb ram o fiyata biraz zor ikinci ellere baksan bence çok iyi olur lg g2 felan bak o fiyata 400-500 arası bulunuyor 2.el gayette üst seviye bir telefon snapdragon 800 var vs çok iyi bence
    https://www.sahttps://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-g2-32gb-temiz-kutulu-aksesuarli-315884864/detayhibinden.com/cep-telefonu?pagingOffset=20&query_text=g2
    onun dışında
    discovery 2 mini
    casper via v3
    vestel venüs 5x
    asus zenfone go(bulaşmam demişsin ama bana göre bir sorunları yok bu telfonun sadece intel işlemcili olanda uyumluluk sorunu vs çıkıyor oda sadece zenfone 5 zenfone 6 zenfone 2 de diger modelleri snapdragon işlemci kullanıyor ve bir sorun yaratmaz ha tasarımını begenmiyosundur bilemem )
    fly-intruder-iq459(a 101 e gelmişti 450 ye şimdi fiyatı nedir onu bilmiyorum)

eyvallah peki

lenovo a6010 hakkında malumatın nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Htc yazılımı iyi diyorlar bir göz at istersen. (Yazılımın hayrına belki kullanılır:-)
    Ya da Turkcell T70 zorla istersen oyun harici götürür bence.

lenovo hakkında bilgin nedir hocam

a6010
    telefon Qualcomm Snapdragon 410,4 çekirdekli 1,2 ghz işlemciye sahip ayrıca adreno 306 grafik kartı var ve oldukça yeterli hd bir ekran için 1gb ramde fiyata göre gayet iyi bence
    kameraları pek yeterli gibi degil ama yinede iş yapacak düzeyde..pil 2300 mah bu işleciye göre oda yeterli gibi duruyor. bir günü rahat çıkartır diye tahmin ediyorm.4g mevcut telefonda
    bana gayet mantıklı bir tercihmiş gibi geldi.
    kullanıcı yorumlarına baktım telefon çok yavaş diyorlar ne kadar dogrudur bilemem biraz araştırmanı öneririm ben ne söylesem boş bu telefon donanımsal olarak iyi gibi duruyo ama yazılımsal sorunları varmı formulara felan bir bakman iyi olacaktır.
    onun dışında gayet güzel bir cihaz

böyle yorumlar var kimi iyi kimi kötü kesinlikle ayrıt etmedim gördügüm sayfayı kopyaladım... kötü yorumları alışsın vs deme.

2 gb ram 4 çekirdek bataryası iyi akıllı telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faruk5851 -- 1 Temmuz 2016; 1:18:09 >

500 tl ye 4 çekirdek 2 ram batarya da olacak , 1 k ya çık kardeşim , asus un zenfone max var 1k ya , 5000 mah , 2 ram yanlıs hatırlamıyorsam baya da bi çekirdekliydi, asus ürünleri kalitesiz olmuyor ki şuan önümde asus bir laptop duruyor beni üzmedi hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemal Kükrer Elma Sirkesi -- 1 Temmuz 2016; 4:04:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk5851

telefon Qualcomm Snapdragon 410,4 çekirdekli 1,2 ghz işlemciye sahip ayrıca adreno 306 grafik kartı var ve oldukça yeterli hd bir ekran için 1gb ramde fiyata göre gayet iyi bence
    kameraları pek yeterli gibi degil ama yinede iş yapacak düzeyde..pil 2300 mah bu işleciye göre oda yeterli gibi duruyor. bir günü rahat çıkartır diye tahmin ediyorm.4g mevcut telefonda
    bana gayet mantıklı bir tercihmiş gibi geldi.
    kullanıcı yorumlarına baktım telefon çok yavaş diyorlar ne kadar dogrudur bilemem biraz araştırmanı öneririm ben ne söylesem boş bu telefon donanımsal olarak iyi gibi duruyo ama yazılımsal sorunları varmı formulara felan bir bakman iyi olacaktır.
    onun dışında gayet güzel bir cihaz

böyle yorumlar var kimi iyi kimi kötü kesinlikle ayrıt etmedim gördügüm sayfayı kopyaladım... kötü yorumları alışsın vs deme.

teşeküür ederim
    kötüyse kötüdür

çok para dökmeyi sevmiyorum araştıracağım.

1 gb alma sakın alma diyen çok oldu

ondan sorayım dedim eyvallah sağolasın

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Kükrer Elma Sirkesi

500 tl ye 4 çekirdek 2 ram batarya da olacak , 1 k ya çık kardeşim , asus un zenfone max var 1k ya , 5000 mah , 2 ram yanlıs hatırlamıyorsam baya da bi çekirdekliydi, asus ürünleri kalitesiz olmuyor ki şuan önümde asus bir laptop duruyor beni üzmedi hiç

ne gülüyon ya

çok param yok belki

taam 1 gb olsun çift çekirdek olsun ama baataryası gitsin

kasmasın donmasın

lenovo a6010 bilgi sahibi misin ?

teşekkür ettim

asus pc de iyi diye telefonda çöp olamaz bir kaide midir acepe

Çinin avrupaya sattığı telefonları...

• tamam kardeşim üzülme :D 500 tl ye çok şeyler istiyorsun ona güldüm . 500 tl ye telefon alma neden alma çünkü yanar kasar ısınır ekranı 1.5 inçtir . zaten şuanda sıfır üretilmeyen elde kalmış telefonlar o fiyata düşer .o lenevo telefonlarada güvenme .

neden güvenme şimdi kardeşim telefon ithal ürün 1 dolar 3 lira ediyor . ve telefona yüzde 200 mü gibi bir zamn söz konusu .500 tl eder sana 160 dolar civarı vergisini çık 80 dolardan daha ucuzdur belki . şimdi 80 dolara telefon almaya çalışıyorsun kardeşim ne bekliyorsun ondan .

şuanda alabileceğin kullanılabilir en ucuz telefonlar 650 -700 civarı başlamaktadır . ulaşabilirsin çinin avrupaya sattığı telefonlar var meizu , shaomi falan . türkiye içine sabitsen general mobile ın telefonları , bazı orta segment telefonlar var . ve bilgisayar konusunda kalite yakalamış bir firmanın telefonda da yakalaması daha yüksek bir ihtmaldir . kesindir demiyorum ama zaten etrafımda asus zenfone alan arkadaşlar oldu malzeme konusunda hiçbir sıkıntısı yoktu .

general mobile lara çok güvenme kronik hatalar olabiliyor . bknz discovery ekran ledi , gm 4g lerde çekmeme falan çıkabiliyor biraz şans işi denemeden alma . lenovo telefonlar hakkımda da bilgim yok ne alan gördüm ne kullanan . ama 500 tl gübümüz türkiyesi için tehlikeli bir rakam

sizin gibi ucuz telefon isteyen vatandaşları vestelin telefonlarıyla kandırmaya çalışıyorlar . alma çöp .

ve istediğiniz özellikler 1000 tl civarına çıkmadan elde edilemeyecek şeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemal Kükrer Elma Sirkesi

tamam kardeşim üzülme :D 500 tl ye çok şeyler istiyorsun ona güldüm . 500 tl ye telefon alma neden alma çünkü yanar kasar ısınır ekranı 1.5 inçtir . zaten şuanda sıfır üretilmeyen elde kalmış telefonlar o fiyata düşer .o lenevo telefonlarada güvenme .

neden güvenme şimdi kardeşim telefon ithal ürün 1 dolar 3 lira ediyor . ve telefona yüzde 200 mü gibi bir zamn söz konusu .500 tl eder sana 160 dolar civarı vergisini çık 80 dolardan daha ucuzdur belki . şimdi 80 dolara telefon almaya çalışıyorsun kardeşim ne bekliyorsun ondan .

şuanda alabileceğin kullanılabilir en ucuz telefonlar 650 -700 civarı başlamaktadır . ulaşabilirsin çinin avrupaya sattığı telefonlar var meizu , shaomi falan . türkiye içine sabitsen general mobile ın telefonları , bazı orta segment telefonlar var . ve bilgisayar konusunda kalite yakalamış bir firmanın telefonda da yakalaması daha yüksek bir ihtmaldir . kesindir demiyorum ama zaten etrafımda asus zenfone alan arkadaşlar oldu malzeme konusunda hiçbir sıkıntısı yoktu .

general mobile lara çok güvenme kronik hatalar olabiliyor . bknz discovery ekran ledi , gm 4g lerde çekmeme falan çıkabiliyor biraz şans işi denemeden alma . lenovo telefonlar hakkımda da bilgim yok ne alan gördüm ne kullanan . ama 500 tl gübümüz türkiyesi için tehlikeli bir rakam

sizin gibi ucuz telefon isteyen vatandaşları vestelin telefonlarıyla kandırmaya çalışıyorlar . alma çöp .

ve istediğiniz özellikler 1000 tl civarına çıkmadan elde edilemeyecek şeyler

yüreğine sağlık kardeşim..

ne güzel anlatmışsın almaya çalıştığım telefon 80 dolar dahi olmayabilir bana da 480 tl telefon 250 lira ya gelecekti.

ucuz etin yahnisi yenmez muhabbeti kaldı xperia sola mt27i almıştım 3 sene 950 tl ye

3 .7 inch 512 mb titrek kamera 1270 mah dertliyim cok gunde 4 kez şarj ediyorum şimdi telefona çok para vermek istemiyorum

1.5 -2 gb

2300 ve üstü batarya
    snapdragon qualcoom

dört çekirdek
    yanma ısınma sorunsuz bir telefon arıyorum tamamen sans cok bütçem yok arayiş içindeyim o yüzden
    hawei 3c veya 3x de alabilirim. dediğin gibi xiamio da olabilir

vodafone smart 6 kullandım 3 ay allah belalarını versin

• Yahu alaceğın tek telefon var lenovo a7000. amma uzatmışsın konuyu.onlarca konu açılmış zaten bu fiyatlara onları da incele biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sub-Zer0

Yahu alaceğın tek telefon var lenovo a7000. amma uzatmışsın konuyu.onlarca konu açılmış zaten bu fiyatlara onları da incele biraz.

zorunda mıyım ya lenovo almaya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.