Şimdi Ara

2 gündür takip ediliyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: andy1

Olay aslında komik değil, Arkadaşın söyelediği olay, Bilgisayarına Dışardan bağlantıdan bahsediyor.

Yasaklı yada, İllegal siteleri girdiysen yada msn üzerinden, illegal paylaşımlar yaptıysan, zaten takipe otomatik olarak takılırsın, yani onlar takip etmek için uğraşmazlar, otomatik şifrelenmiş kodlara yakalanırsan, Pcde izlenmeye başlanır, hiç bir şekildede kurutulamassınz.

Tek çaresi Savcılığığa gidip suç duruysunda bulunman, dinlendiniğinden şüpheleniyorsan.

Mausun hiç bir şekilde dokunmadığınız halde hareket ediyorsa yani bu hareketten kastim, siz mausla bir sayfa açmak yada kapamak isterseniz, maus eğerki dışardan erişim deneniryorsa farklı tepki verir, yani sabitlemekte zorlanırsınız, belli milimetrik saniyelerde olur, yada Pcnize birisi dadanmıştır, Viüs taraması yapın, formatlatın.

Elbetteki her hareket eden maus için alakası yok, bazı mauslar özellikle optik olanlar, zamanla eski hassassiyeti kalmıyor, farklı bir mausla deneyin.

Hocam bu dediğiniz olan olay 3. parti bir programla olabilir ne olursa olsun size bilgilendirme yapmadan yada sormadan giriş yapamıyorlar bu tarz şeylere tabi bahsettiğimiz windows olunca onunla herşey mümkün :) Benim düşüncem belli aralıklarla yaptığınız işlemi tekrar eden kayıt eden programlar var bunun virüs yada ufak programcıklar halinde pc nize bulaşabilecek şekilde ayarlanmış olasılığıda var ama kimse girip pc nizi kontrol edemez diye bilmekteyim ben windows firewall üstüne antivirüs ve modemin firewall unu aşıp pcnize sızıyorlarsa ayakta alkışlamak lazım bu programcı korsan arkadaşı

• quote:

Orijinalden alıntı: Core2han

Hocam bu dediğiniz olan olay 3. parti bir programla olabilir ne olursa olsun size bilgilendirme yapmadan yada sormadan giriş yapamıyorlar bu tarz şeylere tabi bahsettiğimiz windows olunca onunla herşey mümkün :) Benim düşüncem belli aralıklarla yaptığınız işlemi tekrar eden kayıt eden programlar var bunun virüs yada ufak programcıklar halinde pc nize bulaşabilecek şekilde ayarlanmış olasılığıda var ama kimse girip pc nizi kontrol edemez diye bilmekteyim ben windows firewall üstüne antivirüs ve modemin firewall unu aşıp pcnize sızıyorlarsa ayakta alkışlamak lazım bu programcı korsan arkadaşı

Pclere yukarda yazdım, belli kodlar Tüm Ülkelerce kullanılır, ve siz bu veriyi geçtiğinizde otomatik olarak, takılırsınız, illaki birşey olacağından değil ama güvenlik amacı, girmeseler dahi veri akışınızı çok ama çok rahatlıkla takip ederler, buda inanılmaz kolaydır.

Her hangi bir yazılım yada mail yoluyla, karşı bilgisayardan, tüm yazışmaları log olarak, otomatik kendi pcnize aktarım yaparsınız, burda mantık basittir, Msn yada belli mırc yazılımlarında bu özellik vardır, deneyin ne dediğimi anlarsınız.

Msnde yada pcnizde ne yazdığınız karşı tarafın ne yazdığı, bir bire, evdeki pcler bunu kayıt ederler, bu ırc programı kullanıyorsanızda zaten, log kısmından, herşeyi görürüsünüz, kim ne yazmış, ayda arkadaşlarımız kime yazmış, hangi şifreleri kullanımış, hepsini bu minik programcıklar kayıt eder.

Ayrıca, firwall yada virüs programlarına güvenmekte hata, bu pcye girmek illaki hacklemk değilki, şaka amaçlı dahi artık yapılan, minik programcıklar, her hangi resim alırsınız arkadaşınız aslında resme komut yazmıştır.

Siz resmi açtığınız anda komut devreye girer,ister komple şifrelerinizi çalar, isterse pcnizi kitler, aslında kitler demek yanlış, hepsi komut sözcükleridir, hackerlık falan değildir.

Bu yazdıklarım yanlış anlaşılmasın hackerlık falan değil Adamlık hiç değil, sadece basit programları söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 4 Mayıs 2012; 9:46:01 >

• Dinlemelerden sonra yeni moda takip edilmek.
  • Sen kimsin? TTNet seni niye takip etsin?

Bu sorulara yanıt verebiliyorsan takip de ediliyorsundur.
  • laptop kullanıyosan elin touchpade degiyo olmasın. oyunlarda bana çok olur öyle de o yüzden dedim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.