Şimdi Ara

2 günüm kaldı acil TAVSİYE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mlhefe

teknolojiye en çok 1900$ ayırabilirim , sonuçta daha bunun saati var kıyafeti var var oğlu var :D

Tabi o da öyle kıyafet konusunda aldıkça alabiliyorsunuz orda çünkü fiyatlar normal hatta ucuz geliyor

Mac pro 15 zaten 1800 den başlıo siz 1. ile devam edin bence
  • Rakamsal olarak değerlendirdiğimde 1 daha sade 2 den. Şu asalate bak

1

Biz erkekler hep böylemiyiz acaba

• Bence de 1 inci paketi al ama ipad2 cikar :)
  • İpad 2 si olmayanların hepsi dadanıp 1 demiş gibime geliyor...
  • Bence burada anahtar olan şey şu :

Siz bir Win7 kullanıcısı mısınız ya da ihtiyaçlarınızı o mu karşılar? Mobil gezinirken iPad2 işlerinizi halledecek mi yoksa eğlencelik mi alıyorsunuz?
    Ya da diğer seçenekte, siz bir Mbp kullanıcısı mısınız? Hem mobilite hem de iş çözümlerinizi Mbp ile halledebilecek misiniz?
    Bu sorunun cevabını verebiliyorsanız, seçeneğiniz bellidir.
    Saygılar.
  • Macbook Pro 15" olmadıkça alınması gerekmez. Çünkü 13"te Ekran Kartı onboard ve sistemi yavaşlatıyor. Normalde Apple'dan şaşma derdim ama maalesef 1 diyorum.
  • Macbook pro yerine macbook air de dusunulebilir. Iphone olduktan sonra ipad gereksiz bir alet.

Macbookun multitouch trackpadini deneyin o zaman anlarsiniz neden macbook alinmasi gerektigini.
  • selamlar arkadaslar

ben yeni macbook kullanicisi olacagim (2 haftaya macbook pro 2011 15 inch 500 hd 4 ram, geliyor)

size bikac sorum olacakti, cihaz ingiltereden gelicek, bu macbook kurulum cd leri kutusunda beraber veriliyormu (olurda format ihtiyaci duyar diye) ? yoksa ayri parami vermek gerekiyor ?

daha once hic macbook kullanmadim, ama videolarini izledim heralde en buyuk problemi acilan sayfalarin tam ekran olmamasi, bunun cozumu varmi ?
    ve gelen macbook pro ingilizce olacak bunun dilini degistirebilme imkani varmi ?

ve son soru : lion cikiyor yakinda onunda videosunu izledim cok guzel gorsellik var cezbetti beni :D olurda o cikinca benim macbook pro yuda oyle yapabilirmiyim ?

cvplar icin simdiden tesekkurler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanic

selamlar arkadaslar

ben yeni macbook kullanicisi olacagim (2 haftaya macbook pro 2011 15 inch 500 hd 4 ram, geliyor)

size bikac sorum olacakti, cihaz ingiltereden gelicek, bu macbook kurulum cd leri kutusunda beraber veriliyormu (olurda format ihtiyaci duyar diye) ? yoksa ayri parami vermek gerekiyor ?

daha once hic macbook kullanmadim, ama videolarini izledim heralde en buyuk problemi acilan sayfalarin tam ekran olmamasi, bunun cozumu varmi ?
    ve gelen macbook pro ingilizce olacak bunun dilini degistirebilme imkani varmi ?

ve son soru : lion cikiyor yakinda onunda videosunu izledim cok guzel gorsellik var cezbetti beni :D olurda o cikinca benim macbook pro yuda oyle yapabilirmiyim ?

cvplar icin simdiden tesekkurler :)

Kutusunda her şey var.
    Gerek yok tam ekrana uğraşma o dock'tan dolayı oluyor.
    Şimdi de yaparsın ama developerlar için uğraşmaya değmez. Çıkınca update edebilirsin sistem üzerinden.

• Kesinlikle 1 :D

• gerçek bir mac deneyimi yaşamak için kesinlikle 2 yi tercih etmeni tavsiye ederim.

bak ben kaç gündür hackintosh ile uğraşıyorum mac kullanabilmek için
  • arkadaşlar çok yordum sizi biliyorum ama kararımı verdim tüm öneriliriniz için binlerce kez saolun :)

heralde yay burcundan olsa gerek değişken özelliğim yine değişti (nasıl bi cümleyse)

şuana kadar kendi kendime 8 tane öneri paketi yaptım ve 2. sine tekrar döndüm , ipad2 16 wifi + ip4 16 alcam . laptoptan vazgeçme sebebimse :

ben genelde laptopta internet ve küçük oyunlar oynarım canım sıkılırsa ve ipad bunun için biçilmiş bir kaftan ki laptopa göre 3 kat daha çok şarjı gidiyor ve daha çok taşınıyor .

sonracıma oyunlarımı ps3'te oynuyorum laptoptaysa arasıra kapıldığım metin2,wolfteam gibi online oyunları oynuyorum ki bunda masaüstüm yeterli

ödev için office programlarınısa masaüstü ve netbooktan yapabilirim

kısaca bu kadar basit bir kullanıcıya mac alması maci öldürür diye düşündüm babamda bunu önerdi sen kafanı yorma zaten üniversiteye gidince işini en iyi halleden laptopu alırız dedilerki oda mbp15'' olur :)

ve daha lise 1 im ben yaa :)

*sizce mantıklı bir düşüncemi ?

• vaz geçmissin seçeneklerden ama tekrar bunlardan birini seçecek olursan kesinlikle ve kesinlikle 2'yi seçmelisin.. bilgisayar açisindan hp ile basinin daha çok agriyacagina emin olabilirsin.. baslangiç için hem iphone hem ipad ikisi birlikte fazla ve kesinlikle lüzumsuz gelecektir.. pisman olmaman dileklerimle!
  • ipad i daha çok netbook görüyorum , ve ben genelde bilgisayar başında tüm zamanımı internette geçiriyorum o yüzden uygun buldum , mbp13 ü alırsam onu sonuna kadar kullanamıcamki , sadece safari yi yoğun olarak kullancam bide ödev için microsoft office for mac'i

maclerde autocad tarzı programlarla uğraşırsan o performans farkını görürsün sonuçta ee ben şimdi mbp13 alsam boşu boşuna eskitçekmişim gelio maci , yanlışmıyım ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.