Şimdi Ara

2 Halı saha Ayakkabısı Arasında Kaldım!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Losretias

@ AbaraiRenji

Tavsiyen için teşekkür ederim sadece nike modellerine bakmadım adidas modellerine de baktım fakat adidasın klasik çizgilerinden vazgeçip gözüme hoş gelecek bi ürüne rastlamadım.Zaten vermiş olduğum linkteki modeller tabiki sizin dediğiniz gibi profesyonel olmadığım için ilk başta gözüme hoş gözüken ayağımda güzel duran modellere yöneldim kala kala da 2si arasında kaldım, yinede tavsiyeniz için teşekkür ederim en azından yardımcı oldunuz adidas mağazasına gidip denemek istiyorum.

Mercurialler Bi Acaip Ayakkabılar.. Oynadığında Pişman Olmaman İçin Söyleyeyim Dedim.. Çünkü O Fiyattaki Ayakkabılar ( Semi-Pro Bile Değiller ) Sanırım 100Tl Den Biraz Fazla.. Proflar Kadar Kaliteli Değiller.. Mercurial Alma Ben Sana Söyleyeyim.. Ama İçimde Kalıcak Dersen Sen Bilirsin Yardımcı Olmaya Çalışıyorum Sormak İstediğin Birşey Varsa Yanıtlayabilirim.. ( Ve Ayakkabıyı Tozlukla Giy İçine De 1 Adet Normal Çorap Biraz Kalın Olacaktır (Bu Yüzden Çok Küçük Alma Numarayı Direk Başparmağına Dayanık Olarak Alma Çorap Giyeceğini Unutma) Ama Mercuriallerin En Kötü Yanları Başparmak Altında Su Toplatmasıdır Patladıklarında Yürümek Son Derece İmkansızdır.. )

• @AbaraiRenji

Öle aklım kalıcağım için ayakkabıyı almam bi kaç sene götürüyo zaten beni okuduğum kadarı ile dayanıksızmış mercurial ben daha çok total 90ı beğendim yorumlar olumlu gerek dayanıklılık gerekse parasının hakkını vermesi, mercurial çok inceydi haklısınız. adidas modellere bakıyorum mercuriallardan vazgeçtim birde beğendim total 90 strike III AG modeli var aklımda teşekkür ederim yardımın için
  • Alacağın Ayakkabı Kesinlikle Deri Olsun.. Üstü Yumuşak Olsun.. Örnek Gerekirse.. Zoom Yap Baya Kaliteli Çekim Yapmışlar Zaten..

http://www.shopadidas.com/product/index.jsp?productId=3843180

(Sadece Örnek Verdiğim Ayakkabıyı Al Demiyorum Ama Ayakkabı Modeli Olarak Adidas'ın AdiPure AdiNova AdiCore Modelleri Dediğin Gibi Classic Ama Gayet Çekici..)

Nike'larında Bi Kaç Ayakkabıları Var Onlardan Da Örnek Vermek İstiyorum Bulursam.. Ama Şu Kırmızı Total 90'lar da Gayet Güzel..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AbaraiRenji -- 2 Ocak 2011; 20:07:54 >

• birde şunu sormam lazım meselahttp://www.shopadidas.com/product/index.jsp?productId=3843180
    örnek olarak verdiğin krampon fg yani firm ground(kum zemin) ayakkabısı olarak geçiyor,bu firm ground denilen ayakkabılarla suni çimde oynanırmı dezavantajları yokmudur

benim verdiğim linktehttp://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-002-009-C34&DEPT=2&BRAND=9&SS=1&PROFILE=Power
    suni çim için

• quote:

Orijinalden alıntı: Losretias

birde şunu sormam lazım meselahttp://www.shopadidas.com/product/index.jsp?productId=3843180
    örnek olarak verdiğin krampon fg yani firm ground(kum zemin) ayakkabısı olarak geçiyor,bu firm ground denilen ayakkabılarla suni çimde oynanırmı dezavantajları yokmudur

benim verdiğim linktehttp://www.prodirectsoccer.com/prodinfo.asp?PID=PDS-002-009-C34&DEPT=2&BRAND=9&SS=1&PROFILE=Power
    suni çim için

Söyle Söyleyeyim Firm Ground Sert Zemin.. Kum Olarak Karıştırma Sadece.. Halı Sahadaki Zemin de Firm Ground.. Soft Ground Bildiğin Professional Çim..

Halısaha Ayakkabıları Suni Çimde Kayar Çok.. Ama Dişlilerde Ani Durmalar Falan Gayet Rahat Olur.. Takılma Sorunu Yaşar Mısın Bilmiyorum O Sana Bağlı.. Suni Çim Kramponlarını Kullanma Şansım Olmadı Birşey Diyemeceğim..

• kanat oynuyosan hız için Mercurial alabilirsin , red bull içmiş gibi uçarsın .
    Son vuruşları ve top kontrolu çok zor bi ayakkabı aynı zamanda , hatta yagmurlu havada hiç tavsiye etmem.

Onun dişinda orta saha yada defans oyuncusuysan Nike Laserler iyi seçim olur , top kontrolu kolay.
  • mercural ile orta açarken bileğimi burkmustum alışamadım ayakkabıya forvetler için uygun olabilir şutlarda memnun kalmıştım ama pas trafiği ortasaha mücadelesi veya defas görevi için ideal bir ayakkabı değil.Birde komik duruma düşebilirsin futbolu bilmeyen kişilerde böyle dikkat çekici ayakabılar olunca ve o ayakkabıyla vurulan şutlar atılan paslar kötü olduğu zaman ofof çok acıklı bir durum
  • @AbaraiRenji
    o zaman hep AG sınıfındaki ayabkkabılara bakmıştım açıkcası ag sınıfındakiler dediğiniz gibi deri de değil fg ve sg sınıfındakiler deri oluyor.Fg sınıfından güzel bütçeme uygun güzel bir adidas veya nike bakayım biraz örnek olarak verdiğiniz adidas hoşuma gitti

@Déathklaat
    dediğiniz gibi kanat oynamıyorum ve çoğu kişide sizin eleştirileriniz gibi şeyler söylemiş.daha çok orta saha ve defans oynuyorum Nike Laser Nike Total 90 Strike düşünüyorum bende birde adidaslara tekrar bakmam gerekicek sanırım

@rooftop

kesinlikle katılıyorum zaten mercurial tip olarak sadece safari modelini sevmiştim ondanda olumsuz yorumlar ve forvet veya kanat oynamadığım için vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßurak34tr

İstersen çıplak ayakla oyna önemli olan ayakkabının içindekidir

İbret Taking
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.