Şimdi Ara

200 TL para bulmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sene sınava girdim, kazandım çok şükür. Şimdi bi arkadaşımla tatile gidip kendimi ödüllendireyim diyorum. 5 gün falan gitcez zaten çadırda kalcaz yer masrafımız olmayacak 200 tl yetecek yani. Ama sene içinde zaten dershanesiydi kitabıydı falan derken baya masraf yaptı bizimkiler daha yeni yeni toparlanıyolar o yüzden yük olmak istemiyorum. Bu parayı 10 gün gibi bi zamanda nasıl bulabilirim fikri olan var mı?

• Satabilceğin bi telefon pc falan yok mu ? Bende ankaradayım karaborsa hesabı
  • Kitaplarını sat ygs-lys
  • Kıvan Ç kullanıcısına yanıt
    Harddisk var bi tane 100e onu satsam 100 kalıyo gene
  • Ps3 ve oyunlara 80 tl veririm

zor durumundan yararlanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi dolu kim napsın onları boş olanları da eşe dosta verdim zaten
  • KyourakuShunsui kullanıcısına yanıt
    Ps3'üm olduğunu nerden çıkardın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: justiss

Ps3'üm olduğunu nerden çıkardın hocam

Biyerden bulursun komşudan falan çal.

• Hangi bölgedesin kardeşim.Ege bölgesindeysen işletmelere bağlara falan gir 10 günde 2 katını çıkarırsın o paranın

• Stygián kullanıcısına yanıt
    Ankaradayım da 10 gün için iş verirler mi ki?
  • sağlam iddaa kuponları bul oyna. ya da günlüğü 22.5 25 vs olan kafeler var 10 gün çalışıp çıkarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: justiss

Ankaradayım da 10 gün için iş verirler mi ki?

Ankarada durum nasıl bilmiyorum da ege bölgesinde genel olarak günlüğü 30-50 lira arası günübirlik bile çalışabileceğin yerler var.Sor soruştur istersen.O tarz bir iş olmadan 10 günlük sürede 200 lira biraz zor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stygián -- 19 Ağustos 2013; 15:19:05 >
  • Kuşadasında olsaydın birde fiziksel yapın iyi ise bar, gece kulübü vs. bekleyip gecelik 30-50 tl alırdın. Başka yollarda var ama onlar kötü iş.
  • 25 gün önce de aynı konuyu 10 gün gibi bir zaman zarfında 200tl lazım diye açmışsın. O zaman işe girseydin rahat 1.5 ay çalışmış olurdun...
  • Çalış bir yerde cafe hesabı , yada İddia banko kupon
  • beyler yokmu başka fikri olan bende takipteyim
  • 4 günlük amelelik yap en kısa yol.
  • İddaa oyna
  • Iphone, ipad veya android bir cihazin varsa birkac program ile gunde 1-2 saat ayirarak ayda 50-60 $ kazanabilirsin. Ilgilenenler pm atarsa detayli anlatabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.