Şimdi Ara

200 Tl'ye Alınabilecek En İyi Oyuncu Kulaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim aklımda Creative Sound Blaster Tactic 3D Rage var sizce nasıl ?
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Teşekkürler.

• Sigmanın kablosu çok kötü ragede çok sağlam usb kablo var onun için rage almayı düşünüyorum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rage counter strikede sağlammıdır ? Yani 200 tlye alınabilecek en iyi kulaklık diyebilirmiyiz ? Siberia v2 den iyimidir kötümüdür csde ?
  • jvc ha-s500
    zamaninda bende cok arastirdim,istersen sen yinede bak ama o fiyata daha iyisini bulmazsin
    http://www.head-fi.org/t/621063/the-jvc-ha-s500-appreciation-fan-thread
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanamichi

jvc ha-s500
    zamaninda bende cok arastirdim,istersen sen yinede bak ama o fiyata daha iyisini bulmazsin
    http://www.head-fi.org/t/621063/the-jvc-ha-s500-appreciation-fan-thread

markası cok duyulmuş bi model değil rage den guvenılırmıdır ?
  • siberia v2 tabiiki daha iyi ama fiyat biraz tuzlu 400 tl isteniyor ses kartı ile beraber . Rage ile beraber ses kartıda geliyor , creative kalitesi var ve şunu ekliyim ses kartsız kulaklık bir işe yaramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bonfi

siberia v2 tabiiki daha iyi ama fiyat biraz tuzlu 400 tl isteniyor ses kartı ile beraber . Rage ile beraber ses kartıda geliyor , creative kalitesi var ve şunu ekliyim ses kartsız kulaklık bir işe yaramaz.

siberia ile idare edip sonra ses kartını almak ta var 100 tl gibi bi fiyattaydı yanlış hatırlamıyorsam 2.el alsan 50 tl çok değil eğer rageden iyiyse verilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: JEANT

quote:

Orijinalden alıntı: Bonfi

siberia v2 tabiiki daha iyi ama fiyat biraz tuzlu 400 tl isteniyor ses kartı ile beraber . Rage ile beraber ses kartıda geliyor , creative kalitesi var ve şunu ekliyim ses kartsız kulaklık bir işe yaramaz.

siberia ile idare edip sonra ses kartını almak ta var 100 tl gibi bi fiyattaydı yanlış hatırlamıyorsam 2.el alsan 50 tl çok değil eğer rageden iyiyse verilir

Sonuçta 100-150 lira fazladan vermiş oluyorsun ben o kadar para veremem , bütçem belirli 200 TL .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.