Şimdi Ara

2000-2300 TL Arası Öneri Lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen gün hepsiburada'dan sipariş verdim fakat kurye çok problemli çıktığı için elime bir türlü ulaşamadı ve iade sürecini başlattım. Ordan bi daha alışveriş yapmama kararı aldım her siparişimde türlü türlü problemler çıkıyor bu yüzden başta hepsiburadadan öneri yapmayın lütfen elden paramı verip bilgisayarı alabiliceğim bi yer önerin Vatan Bilgisayar vb gibi.

Şimdi gelelim sadede ben bu sene üniversiteye başlıyorum yurtta kalıcağım için laptop'umu yenileme kararı aldım bütçe açısından 2000-2300 TL'lik bi bütçeye sahibim. Üründe aradığım özellikler 1080p'lik bi ekrana sahip olması ve işlemci frekansının 2.0 GHZ'lik değerlere veya olabilirse daha yükseğine sahip olmasını ve 6-8 GB Ram olmasını istiyorum.

Şimdiden yardımlarınız için sağolun herkesin cevabını bekliyorum sabırsızlıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHipster -- 4 Ağustos 2015; 12:44:54 >

• http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/_LENOVO-G70-70-17-3-in%C3%A7-Core-i7-4510U-2-0-GHz-8-GB-1-TB-8-GB-SSD-Windows-8-1-Notebook,103452,504927,1930852.html?langId=-14

Arkadaşlar bu nasıl sizce? aradıklarımın hepsi var bana çok cazip gözüktü yeterli olurmu isteklerim için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IronHipster -- 4 Ağustos 2015; 13:12:00 >
  • TombalacıMemeT kullanıcısına yanıt
    Site 'Runtime Error' veriyor. Fakat merak edip victor.com'a girdim ve gayet iyi bilgisayarlar siz kullanıyormusunuz memnunmusunuz ?
  • burakduymac kullanıcısına yanıt
    Maalesef bütçeye daha fazla koyamıyorum yinede teşekkürler.
  • http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-x550jx-xx099d-8gb-gtx-950m-notebook-pmu345567

1080p çok çok onemli değilse bunu onerırım. oyun fılm ınternet herturlu ıhtıyacını karşılar
  • KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Bende şuan araştırma yapıyodum cihazda gtx ekran kartı benim için çok iyi oldu fakat nerden alıcağımı şaşırdım desem yeridir :D Şimdi ben kendimde bu cihaza ram eklemesi yaparım fakat ebrar bilgisayarda hem ram eklemesi yapılmış şekilde geliyo hemde daha ucuz ama sorun şu ki ebrar bilgisayar hakkında hiç bi duyum almadım güvenilirmidir değilmidir taktıkları ram iyimidir falan hiç bi bilgim yok. onun dışında sanal marketten hem cihazı hemde rami alıyim diyorum hemde 2300tlye denk geliyo. Sizce ne yapmalıyım ?
  • Yanlış yonlendırmıyım ben almadım Ebrar fan fakat forumda alan çok var bı sıkıntı yasayan da gormedım hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar para biriktirip satın alıcam yani bütçeyi 3500'e çektim ama bi kaç ay sonra alıcam şuanlık aklımda Monster Abra A7 V6.1 ve MSI GP70 Leopard Pro 2QF-624XTR var. Eğer önerileriniz varsa dinlerim şimdiden sağolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.