Şimdi Ara

2000 AVENSİS-2000 ACCORD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki araç arasında kararsız kaldım.Tercih ve kıyaslama açısından yardımlarınızı bekliyorum.İyi günler.

• 2000-2001 model avensis i tercih ederim ... bence daha şık

2001
     2000 AVENSİS-2000 ACCORD

2000

2000 AVENSİS-2000 ACCORD
  • 2001 D4 VVT-i 2.0 150hp Avensis diyorum...Toyota O varsa Bende Varım!
  • avensis
  • İlk çıktığında Ben orta okula gidiyordum ve bizim müdür almıştı Aksaray da ilk avensisi

Müdüre rağmen bu arabayı çok sevmiştim
  • Ben accord diyorum
    Amerikan aracı havasında vede çok sağlam bir araç
    Birkaç tanıdıkta var ne otomatik vitesinde sorun oldu nede diğer kontrollerinde
    9 senelik ama taş gibi
    Sırf keyif için ileride kendime 2000 kasa accord alacağım

2000 AVENSİS-2000 ACCORD
  • Eğer bi 1000 2000 ytl daha koyarım diosan 2001 avensisi sütüne basa basa tavisye ederim. 1.4 ler kadar yakıt harcıyo 150 bg araba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ecar limon

Eğer bi 1000 2000 ytl daha koyarım diosan 2001 avensisi sütüne basa basa tavisye ederim. 1.4 ler kadar yakıt harcıyo 150 bg araba.

2001 Avensis iyi olurdu ama Lpg takılmıyormuş D4'lere.Bu nedenle 2000 modele bakacagım.Sanırım avensis sahibisiniz.Biraz anlatabilirmisiniz aracı.Özellikle ara hızlanma, yol tutuş, yakıt, bakım masraflarını ve konforunu merak ediyorum.Teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinite

2001 D4 VVT-i 2.0 150hp Avensis diyorum...Toyota O varsa Bende Varım!

müthiş arabalar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: brava

quote:

Orjinalden alıntı: ecar limon

Eğer bi 1000 2000 ytl daha koyarım diosan 2001 avensisi sütüne basa basa tavisye ederim. 1.4 ler kadar yakıt harcıyo 150 bg araba.

2001 Avensis iyi olurdu ama Lpg takılmıyormuş D4'lere.Bu nedenle 2000 modele bakacagım.Sanırım avensis sahibisiniz.Biraz anlatabilirmisiniz aracı.Özellikle ara hızlanma, yol tutuş, yakıt, bakım masraflarını ve konforunu merak ediyorum.Teşekkürler.

Hocam evt LPG takılmıo ama zaten LPG ye ihtiyaç duyan bi araba da değil. Ha derseniz ki ben 1.4 araba da alsam LPG taktırırım o zmn D4 almamanız yerinde olur. Ben 150 hp onaını kullanıyorum ama eski 128 bg olanların performanısı da çok iyi. Ayrıca çok konforlu bi araba süspansiyonu çok yumuşak fakat bu yumuşaklık kesinlkile yol tutuşu olmusuz etkilemiyor. Yükset süratlerde oldukça stabil bi araba hiç terdeddüt etmeden yüksek süratlere çıkabiliyorsunuz tam otoban arabası. Bakım olayına gelince ben hep yetkili servise gittim şimdiye kadar zaten bakımlar dışında gitme gereği duymadım. Masrafları da çok yüksek değil en ağır işi benzin deposundaki filtre değiştrime. D4 olanlarda triger zinciri var ztn sanırım eski motorda da zincir var. Triger kayışı sorunu yok. Yakıt olayında ben sabit 100le 4 yetişkin var arabada yarım dolu bagaj 5.39 lt/100 km yi yakaladım. Şehir içinde de kolay kolay 10 lt nin üstüne çıkmaz tabi abartmazsanız. Sizin alacağınız motor bundan biraz fazla yakacaktır ama D4 olmadığı için.

• kesinlikle accord pişman olmassın hondadan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.