Şimdi Ara

2000 ytl bütçe ses sistemi önerisi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 ytl bütçe ile ile iyi bir ses sistemi kurabilirmiyim. teknik bilgileri olan arkadaşlar lütfen fikir verebilirlermi? aklımdaki sistemler

SAMSUNG HT-P1200 Ev Sinema Kiti
    ve
    Sony DAV-LF1 Ev Sinema Sistemi

bu ürünler bütçemin üstünde fakat
    gerek bu ürünler hakkında bilgisi olanlar gerese butçeme uygun önerisi olanların düşünceleri nedir. bir de bu ürünleri kıyaslarmısınız

• KESİNLİKLE SAMSUNG SAKIN SONY ALMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SAMSUNG UN O SETİ BOSE LA KAFA TUTUYOR VALLA MUHTEŞEM
  • bütçen yeterli gibi aslında bence bu durumda AV dvd player ve kendin seçeceğin hoparlörlere yönelebilirsin heralde daha iyi bi sonuç alırsın.
    Bu konuda daha bilgili arkadaşlar bahsettiğim gibi toplama bişey yapmana yardımcı olacaklardır.
  • Two_DadGy FİKRİN İÇİN TEŞEKKÜRLER. HT-1200 Ü DİNLME FIRSATI BULDUNMU
  • BU İKİ ÜRÜNÜN FİYAT PERFORMANS DEĞERLENDİRMESİ NASIL. DAHA UYGUN BİR BÜTÇE İLE AYNI PERFORMANSI YAKALAYABİLİRMİYİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: metelik

Two_DadGy FİKRİN İÇİN TEŞEKKÜRLER. HT-1200 Ü DİNLME FIRSATI BULDUNMU

Ben bir ses sistemini dinlemeden onu övmem bu set gerçekten çok iyi z5500 yaklaşık3 katı daha kaliteli ve yüksek basslar alırsın sana bişey söylicem resimde görmüşsündür yanda ince uzun farklı bişey var anfi onun içinde subwoofer ı ayrı bir kabinde özenle hazırlamışlar bu yüzden çok fazla bass vuruyor ve akustik olarak mid ve tizleri çok dikkate alınmış bunların üstüne Samsung kaliteside ekleyince mükemel bir set oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Two_DadGy

quote:

Orjinalden alıntı: metelik

Two_DadGy FİKRİN İÇİN TEŞEKKÜRLER. HT-1200 Ü DİNLME FIRSATI BULDUNMU

Ben bir ses sistemini dinlemeden onu övmem bu set gerçekten çok iyi z5500 yaklaşık3 katı daha kaliteli ve yüksek basslar alırsın sana bişey söylicem resimde görmüşsündür yanda ince uzun farklı bişey var anfi onun içinde subwoofer ı ayrı bir kabinde özenle hazırlamışlar bu yüzden çok fazla bass vuruyor ve akustik olarak mid ve tizleri çok dikkate alınmış bunların üstüne Samsung kaliteside ekleyince mükemel bir set oluyor

Salla babam salla nasılsa sallamak bedava

• Magesuko bu güne kadar sallamış olabilirim ama bundan sonra iş ciddi leşti benim evimde bir dünya samsung eşya var çok kaliteli mallar yapıyolar ben kesinlikle o fiyata alınacak en iyi settir diyorum da birde bose larada baksan iyi olur
  • " z5500 yaklaşık3 katı daha kaliteli ve yüksek basslar alırsın"
    hatta
  • git 3 tane z5500 al
  • beyler!!!
    geyik için uygun yerler var, internet ortamında?????????????
    ben oldukça yüklü bir mevla vererek bir sistem kurmak istiyorum, siz z5500 kavgası yapıyorsunuz,
    aldığım ürün tasarım olarakta birşeye benzemeli, z5500 bu açıdan pekte cazip gelmiyor bana, benim aklımda yurakarıda bahsettiğim iki model var ve bu modeller hakkında bilgisi olan arkadaşlar konuşsun lütfen...........
  • quote:

Orjinalden alıntı: hanjin

bütçen yeterli gibi aslında bence bu durumda AV dvd player ve kendin seçeceğin hoparlörlere yönelebilirsin heralde daha iyi bi sonuç alırsın.
    Bu konuda daha bilgili arkadaşlar bahsettiğim gibi toplama bişey yapmana yardımcı olacaklardır.

bence de hanjin haklı,o paraya kafana göre kendi sistemini kendin topla daha iyi...
  • arkadaşlar o set gerçekten çok iyi dinlememiş olabilirsiniz ama ben dinledim hatta ondan alcaktım farklı modelini almaya karar verdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.