Şimdi Ara

2010,2011,2012 Xperia Bootloader açmak ve CM mod yüklemek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
4.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende cm9 cu oldum artık. teşekkür ederim. telefonu hiç bu kadar hızlı görmemiştim

önereceğiniz bir ücretli uygulamaları bedava sunan yer ve uygulamalar var mı ?

mesela; klavye için swift keyboard vs gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 5 Ağustos 2013; 0:55:45 >
  • Hayırlı olsun

İstediğin adresi özel mesajdan gönderdim. Ücretli uygulamaları oradan bulabilirsin
  • By40bir kullanıcısına yanıt
    sağolasın

2 günlük kullanım sonunda son derece memnunum. istediğim uygulamayı kaldırıp istediğim uygulamayı sorunsuzca kurabiliyorum.
    bir açık kaynak kodcu daha ne isteyebilir ki

şarj olayı da muazzam geldi. sabah evden çıkarken 2 tane mesaj attım %57 idi. öğleden sonra baktım gene %57
    adamlar yapmış fakat oyun performansında değişen pek bir şey olmadı sanki. son fenomen olan türkler arasında dolmuş driver indirdim kurdum. stock romda 3 dk oynayabildiysem de bunda direk attı. bende işlemciyi performansta, zram ide %18 alarak çözdüm. sonuç 5 dk oynadım sonra kendim kapadım zaten.

çile çekiyormuşuk resmen ya. adres içinde teşekkür ederim.

• arkadaşlar jb kernel önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to9y -- 11 Ağustos 2013; 16:07:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Togy'Iceman

arkadaşlar jb kernel önerebilir misiniz?

http://d-h.st/wrp (JB 4.1.2 6.2.A.1.400)

İndir ve ;

SD kartın içine indirdiğin zip dosyasını at,
    ICS .54'lü sürüme telefonunu flash'la,
    zip içindeki kernel'i flash'la,
    telefon açılırken CWM'den; full wipe (cache, data, dalvik-cache) yap,
    SD kartın içine attığın zip dosyasını telefona kur,
    telefonu yeniden başlat.

ROM gayet stabil ve SOLA'da çok iyi çalışıyor ancak ; JB'den kaynaklı bir durum sanırım ama, çoğu oyun veya programı çalıştırmıyor

• Merhaba arkadaşlar acil yardım gerekli

bende sony ericson s18i var güncelleme geldi güncellemeyi yaptım otomatik açılacaktı fakat telefon 1 gün açılmadı telefoncuya götürdüm yazılım atması için fakat usb görmüyor

şarj soketi yeni taktım yine görmedi telefon açılmamasının nedeni ne olabilir acil yardım
  • Unlock bootloader diyince donuyor ne yapmam lazım hiçbir ilerleme bi hareket vs olmuyor
  • eyvallah işime yaradı bootloaderi açtım sayende şimdi sıra geldi rom yüklemeye bakacaz artık onun için de 2 yıl uğraşırız
  • biraz uğraştım cyanogen mod kurdum kendi installeri işe yaramıyor manuel yoldan yükledim bende eğer installeri ile denersem unsupported device diyor desteklenmediğini söylüyor neyse kurduk bakalım cihazın dilini düzeltmek kaldı
  • yav bu romu yükleyince internet ayarı yapayım dedim mesaj atıyorum servis yapılandırma mesajı gelirdi hep gelmiyor şimdi veriyi etkinleştirip fatura girsin istemiyorum işi sağlama almak için ayar istiyorum tekrardan ama gelmiyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.