Şimdi Ara

2013 VW Jetta 1.4 TSI DSG Highline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar aracım satılıktır, ilgilenen arkadaşlar buradan ulaşabilirler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-henuz-9000-km-vw-jetta-1.4-tsi-dsg-platinyum-gri-highline-171057292/detay/

• Hocam yanlis anlamazsaniz satma sebebiniz nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşım,

bundan önce kullandığım aracım yine 2011 jetta 1.4 tsi trendline şeker beyazı idi.

araçtan çok memnun olduğum için satıp hem dsg hem full hem de çok hoşuma giden gri renginin siparişini verdim.

evladiyelik niyetiyle aldığım aracı aslında hiç satmak istemedim fakat ev değişikliği hesapları beklendiği gibi olmadı.

adanayı bilenler bilir, konut fiyatları çok yüksek... 240-250 bin lik ev almaya niyetliyken 300 bin lik ev almak durumunda kaldık (süleyman demirelde)

ve neticede "napalım artık arabayı satar daha düşük fiyatlı bir arabaya geçeriz" dedik, krediye bulaşmayalım dedik...

akla mutlaka acaba dsg mi patladı diye sorular illa ki gelecektir ama dsg çok güzel çalışıyor, tabiri caizse bağımlılık yapıyor...

istenildiği şekilde kontrol, test, ekspertiz edilebilir...

hiçbir sıkıntısı, sorunu yok şükür..ama ilanlarda görülen siteye yerleştim ve bütçemi aşan masrafları karşılamak için satmak durumundayım...

aklınıza takılan birşey varsa çekinmeden paylaşabilirsiniz...

iyi günler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.