Şimdi Ara

2020 YKS Mezun Kitap Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
8
Favori
14.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çözümlü istiyorsan Çap Fasikül veya başka önerilen çözümlü bir kaynak olabilir. Palme çözümlü olsaydı sadece onu alın derdim. Organik için Palme K.A. olabilir. Ben organik kimya için AYT Kimya K.A. kitabını bile yeterli görüyorum.

Biyoloji için Palme K.A. kitaplarını ben de öneriyorum. Kimya gibi biyolojide yeni basım olmalı. 2017'den sonraki basımlara bakmak lazım.

Kimya dersinde temelin varsa kanaldan eksik yerleri dinleyip üstüne soru çözmek mantıklı. Eğer eksik çoksa konulara baştan sona bakmak iyi olacaktır.
  • Anladım matematik için ne önerirsin, bu senenin 3D AYT var Apotemileri çözücem ama bir kitap daha çözeceğim ne olabilir size göre ?
  • lnx-x kullanıcısına yanıt
    Ben sos 19-1 yaptim bu sene denemde 14-5 de yapmistim20-0 da adamlar umman felan soruyor yani hic güvenme 20 soruda 20-0 yapip benim sos full deme sınava kadar hep 19-1 20-0 yapip sinavda 15 bile yapabilirsin 20 soruda biraz şanslı olman gerektigini unutma bu yüzden bilgi öğrenmeye devam et bence pdf felan değil yazarak calis ben dıs kuvvet akarsu birikim asınım sekiller cize cize zevk ala ala özenerek defter tutmustum:)
    Egitioo yu sor belki tekrar basarlar instadan onderhocaya

Tavsiyeler kisisel tavsiyem sen kendini en iyi nasil hissediyorsan öyle yap unutma mutlak şu doğrudur şöyle yapmak yanlıstır diye bir şey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.