Şimdi Ara

206 almak istiyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    gt yerine quick düşünmeliyim galiba. hem yaşı yüksek 2004. hemde daha temiz olma yüzdesi yüksek
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocavan

merhaba arkadaşlar,
    ben yeniyim sitede ve araniza yeni katildim. bende 96 mod. Vectra 2.0 (136 bg) var. Ama son zamanlarda arabamı satıp 206 GT veya XS veya Quicksilwer almak istiyorum. Çok heyecanlıydım ama Pug hakkındaki solumuszlukları okudukça sogumaya başladım. Ne dersiniz? Hiçmi arbamı satmayp kullansam? Yada GT-XS-Quicksilwer hagisi alsam? Bilgilerinizi benimle paylaşmanız ricasıyla. Herkese selamlar.

arabanı kaça satmayı düşünüyorsun eğer satarsan?
  • golf'ün karşısına geçip baktığında belli ediyo zaten kalitesini
    206 birazdaha nazik bir araba
    quote:

arkadaşım merhaba,
    2001 model 76000'de 206 gt kullandım
    kısa şanz = 156 bg. perfonmansı etkiledi beni
    ama bir yandanda diyorumki
    golf4 çok daha ağır bir araba
    206 yanında dökülcek gibi kalıyor sanki
  • merhaba arkadaşlar,

arabayı satar isem burda bir arkadaş 13 lira veriyor
    ama araba almadan benimkini satmam

yani 13 lira zaten veriliyor
    araba bulursam 13,5 ytl veririm

(lpg sıralı sistem)
  • 206 hakk. bilgi???????????
  • arkadaşlar,
    qickler hakk. hiç mi bilgisi olan yok??
  • quote:

arkadaşlar,
    qickler hakk. hiç mi bilgisi olan yok??

e abicim zaten 2 haftadır 206 quiksilver hakkında konuşmuyormuyuz naaptın ya

Şahsen 3 sene quiksilver kullandım, bence 206 ürün gamının içerisinde fiyat/fayda oranı olarak en başarılı araçtır. Tüketimi gayet başarılı olmasının yanı sıra performansı da GTI lara yakın denebilecek derecededir, 110 beygirlik motor gayet keyifli bir kullanıma olanak tanır. Donanım olarak da hiç aşağı değildir, iklim kontrollü tam otomatik klima, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, quiksilver marka desenli koltuk döşemeleri, spor tasarımlı özel tutacaklar, 15 inç alaşım jantlar..vs quiksilver en az gti kadar kendine has ve özgün bir arabadır, bence kesinlikle tercih sıralamasında ilk sıralara sokulmalıdır.

• QUIKSILVER İYİ GÜZELDE SADECE ALÜMİNYUM GRİ RENKDE ÜRETİLDİ, TAMAM HOŞ METALİK GÜZELDE SİYAH ŞEYTAN KIRMIZI SARI VS. CANLI KARİZMA RENKLERDE EKLENSEYDİ TAM SÜPER OLACAKTI
  • ben zaten gri istiyorum. qick tam bana göre gibi. sadece deri eksik. birde 16'lık gt jantı
  • Sevgili ocavan,

Ben 1999 model Ople Vectra 1.6 GL kullandım, sonra yeni kasa Astra 1.6 Elegance (full Paket) kullandım ve şu an 2000 model 206 XS kulanıyorum.İzlenimlerimi kısaca özetleyim.

Opel gercekten"Güvenli" araablar yapıyor, özellikle otoyolda bu güveni daha iyi hissediyorsun.Ancak Peugeot alırken ben de biraz çekiniyorum ancak, fiyatına göre çok iyi bir araba.Servis, parça vs. ise çok makul.Ben tavsiye ederim, ancak tekrar belirtiyorum fiyatına göre.Eğer imkanlarım daha iyi olsa ben mutlaka tekrar Opel'e geçerdim, çünkü o "GÜVENİ" özlüyorum.

Sonuç olarak, Opel'in yarıfiyatına Opel'in yarısından daha iyi bir araba alıyorsun.(Ancak güvenlik konusunda ben de biraz tedirginim, Botsancı sanayide tamamen kaporta olarak 206 gördüm, ne yazıkk ki hiç güven vermedi, ön kapılarda çelik bar (Çok İnce) var ama bagaja kadar degil, arka taraf korumasız, haberin olsun.

• quote:

Orjinalden alıntı: falcon246

Bence yakıt sizin için sorun olmazsa GTİ almanızı öneririm.

Ancak geçenlerde gittiğim bi galeride bi söyleşiye kulak misafiri oldum.Adamlar artık 206 lara kasko yapmayacaklarını söylediler.Temiz ve kazasız bulmak artık çok zormuş.

arkadaslar filolar we büyük sirketler elemanlarına corolla 206 gibi arac weriolar we elemanlar araclar sirketin die cok hor kullanıp kaza yapıolar bende duydum böle bişi ama olmaz öle sey 206 piyasada bol miktarda war
  • bence QUICK bak derim
  • bende quick war satıcam sanırım 106gti war garajda ona geri döncem weya hdi alcam hdi yorumunuz nasıl arkadaslarr??
    sana bastan söliim arac yüksek dewirli kullanıma alısıktır(sayemde)
    kazası yoqtur arac fulldur hayvan gibi bi sunrooff flan bütün opsiyonlarıda alınmıs.
    ben aracın 2.el kullanıcısıyım ama sahibinide cok yakın tanıorum motoru flan hiç zorlamamıs bakımlarını yapmıs sigara flan icmemiş hiç ailesinin tayini cıkınca satmak zorunda kaldı bende aldım hemen bu kadar kelepir bi aracı kacıramazdım
    eger hdi hakkında olmlu görüslere sahipseniz we tek kapı hdi warmı en önemlisi bu 5 kapı araca binmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hugolina -- 12 Şubat 2007; 10:53:29 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.