Şimdi Ara

206 cılar bir bakın hele!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaslar benım 206 ya gtı larda olan 5 kollu jant lazım servıste yok jantcılarda yok neden bulabılırım fransaya fabrıkaya mı gıtmem ordan calmammı lazım yardımcı olun
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan_bayuk

arkadaslar benım 206 ya gtı larda olan 5 kollu jant lazım servıste yok jantcılarda yok neden bulabılırım fransaya fabrıkaya mı gıtmem ordan calmammı lazım yardımcı olun

tüm cıkmacıları gezmen lazım arkadas
  • pekii beyler anadolu sigorta kasko için 1120 ytl fiyat biçtii bana tuzlu geldii normalmii sizcee yaptıran varmı başka yerlere kasko falann???
  • 2005 model bir 206 için çok iyi bir fiyat
    kasko ve sigorta için 1120 ytl istiyolar demişsin kasko ücretleri arabanın aksesuar bakımından farklılık gösterebilir ayrıca ne gibi hizmetler istediğinede bağlı
  • full kaskoo bu usta arabamda sadece alarm var başka ekstra bişee yok orjinali duruyoo yanii 2007 zorunlu tasıt sigortasını yaptırtdım o bedel hariç bu fiyat isteniyoo yanii bana pahalıı geldii acıkcasıı.. başka görüşü olan varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtyrtsvn -- 13 Ocak 2007; 16:36:36 >
  • bu arada bu 206nın geri vites lambasıı yokmuu yavv bendekii yanmıyor acaba bir sorunmu var yoksa.. bidee torpidoda lamba yokk dikkatimii cektii niekiinee???
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtyrtsvn

bu arada bu 206nın geri vites lambasıı yokmuu yavv bendekii yanmıyor acaba bir sorunmu var yoksa.. bidee torpidoda lamba yokk dikkatimii cektii niekiinee???

bence senin aracında proble var, önce sigortalara bak sağlamsa lambalar değişecek. bu arada 2006 206 da torpida aydınlatma var, 2005 de olmaması garip
  • ok usta bakayım bugün bir sigortalara belkii torpidoda ondan yanmıyodur!! neyse usta kasko fiyatlarıı ne alemde bunların ; anadolu kasko 1120 ytl istedii bana pahalı geldii yaptıran varmı kaça yaptırdıı ben ilk kez yuaptıracamda....!!
  • bende 307 var 1350-1650 arası fiyat cıkarıolar 2004 model yaptırmıorum abi allah korusun kaza yapsam ztn cıkma parca kullanırım ve sanayiideki ustamdan baska bir yerede toplatmam aracımı yapacagım masraf 1,5 milyar olur bende o risk i göze alıyorum 3 senedir yaptırmadım 3,500-4000 lira kardayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __RaVe__® -- 14 Ocak 2007; 10:53:08 >
  • ben şekere yaptırmıştım 850 ytl ye ama, 5 ytl için bile hasarsızlığı bozuyorlar, servisle anlaşmalı olduğu için tercih etmiştim ancak, martta yenilerken başka bir şirketle çalışmayı planlıyorum.
  • usta bugün birkaç yerlere daha görüştüm 1000in üstünde fiyat cekiolar hepp bu ne yaa!!
  • risk sınıfında 206 lar ondan fiyatları yüksek. istersen şeker e bi sor.
  • bugün anadolu'ya yaptırdım 8taksitli fiyatı 1,120 ytl hadii hayırlısı olsunn bakemm...
  • ustalar bugünde ruhsatıı üzerime aldım trafik takipçisi 200ytl alırım dedii:... ben kendim hallettim 26ytl ruhsat yaprağına para verdim 10ytl yede arzuhalciye daktiloda yazdırdım 36ytl ye hallolduu 164ytl param cebimde kaldıı yavv adamla pazarlık yapayım dedim namussuzlar pazarlıkta yapmıyoo ben en iiisinii yapıp kendimm hallettim aklınızda olsun beylerr
  • Gül güle kullan
  • eywallah biraderr daha iyilerii sizlere olsunn.. hazırr acmışkenn sorayımm bununn bakım zamanlaeıı kaç km de bii yapılıoo benim araba 18bindee sadece 10bindee yağıı değişmişş okadarr bilgisi ıolan varsa cvp yazarsaa sevinirimm
  • her 10.000 km de bir yapılıomuş gecen hafta yaptırdım 270 ytl tuttu
  • maşallah. peugeot'ta yapılan bakımlar gerçek anlamda BAKIM'dır. Servis açar, arabanın sağına soluna bakar. WD-40 sprey sıkıp motoru parlatırlar. artık arabamı servise götürmüyorum. bu işten iyi anlayan, peugeot üzerine çalışan, orjinal parça kullanan usta buldum.

Benden 40bin bakımı için ne yapılacak dedim, şusuna bakılacak, busuna bakılacak, yağ, yakıt, hava ve polen filtresi değişecek (hepsi 40 YTL ediyor), wd-40 uygulanacak(4 YTL) falan dediler. 270 tutarmış. +değişen parçalar. anlayamıyorum; peugeot sahipleri çok mu zengin acaba? bu arada bana 30bin'de iken şarj kayışı değişmesi lazım dediler(250 ytl), ustama götürdüm, yepyeni dedi, ne değiştirmesi. 40bine geldim kayış turp gibi duruyor.

bıktım ben bu peugeot servislerinden.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.