Şimdi Ara

230 TL'ye Kadar Halı Saha Ayakkabi Onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halı sahada oynamak için ayakkabı almayı düşünüyorum. Genellikle orta sahada ve şut ve pas vermeyi seven biriyim. Ona uyumlu bir ayakkabı arıyorum. Hypervenom ve magista gördüm bu fiyatlarda. Onerebilecek bilgili kişiler varsa sevinirim.

Not: Birde bu çoraplı diye tabir edilen ayakkabılar çok önemli bir detay mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phonel59 -- 19 Aralık 2017; 0:43:32 >

• Halisaha icin halisaha ayakkabisi diye tabir edilen alti duz kramponlari almayin. Çivili alin.
  • Kinetix marka normal halı saha ayakkabısı al 2 sene rahat giyersin. Haftada iki maç yapıyorum daha yırtılan yerini görmedim.

http://www.hia.com.tr/146-large_default/Kinetix_Hali_Saha_Ayakkabisi.jpg
  • Guncel
  • Konu içeriği değiştirildi.
  • Bende mercurial var memnunum ama tiempolar daha iyi onlara bak derim 200e var sportive'ın sitesinde mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrasa

Bende mercurial var memnunum ama tiempolar daha iyi onlara bak derim 200e var sportive'ın sitesinde mesela

Tiempo çok önceden kullandım ama begenmemistim ayağıma tam oturmuyordu. O zamanlar T90 vardı onlar daha rahat geliyordu. Birde siteden almayı vazgececegim sanırım. Şuan Adidas var 45 numara ama küçük geliyor. Ayakkabı beden tablosu da benim ayak ölçüme göre 43.5 numara diyor. Adidas 45 küçük gelirken 43.5 sipariş etmek çok mantıksız geliyor.
  • Güncel
  • YOURMOVE bunu giyiyor ve gayet memnun. Bulursan al bence.

230 TL'ye Kadar Halı Saha Ayakkabi Onerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 20 Aralık 2017; 9:10:18 >
  • Teşekkürler öneri için
  • Güncel
  • Forumda çek satış konusuna önce bir göz atıp son sezon olmasa da yakın Adidas Ace veya X modellerinden birini alın memnun kalırsınız.Ben biraz koşmayı seven biri olarak daha hafif bileksiz Messi modellerinden birini aldım bir kaç ay önce memnunum ama siz istediğiniz tarza uygun bahsettiğim modellerden birini alın kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Higgins -- 21 Aralık 2017; 19:22:3 >
  • Alex Higgins kullanıcısına yanıt
    Adidas kalıp olarak 6-7 model denedim ama ayağımı yanlardan çok sıkıyor. Sanırım ayak yapısından olması gerek ayağım biraz geniş. Nike'de böyle sorun olmadı modeller tam ayağıma oturdu. Neyden kaynaklı pek anlayamadım aslında. Adidas rahat ama ayağıma uygun bulabilirsem kesin olarak Adidas ama bu gidişle Nike yöneleceğim.

Birde Nike için Hyperwenomlarda PHELON ve PHANTOM diye 2 ye ayrılıyor. Bunların ayrılma sebebi nedir bilginiz var mı biraz ?
  • aga o fıyata halı saha ayakkabısı mı alınır . Al bı pazardan 30 lıraya parcalayana kadar gıy. Senın dedıgın fıyattakı ayakkabıları messı ronaldo falan gıyıyor yaws....
  • quote:

Orijinalden alıntı: phonel59

Adidas kalıp olarak 6-7 model denedim ama ayağımı yanlardan çok sıkıyor. Sanırım ayak yapısından olması gerek ayağım biraz geniş. Nike'de böyle sorun olmadı modeller tam ayağıma oturdu. Neyden kaynaklı pek anlayamadım aslında. Adidas rahat ama ayağıma uygun bulabilirsem kesin olarak Adidas ama bu gidişle Nike yöneleceğim.

Birde Nike için Hyperwenomlarda PHELON ve PHANTOM diye 2 ye ayrılıyor. Bunların ayrılma sebebi nedir bilginiz var mı biraz ?

Ya tabi eskiden takip ederdim futbol oynarken şimdi tam olarak bilmiyorum ama ikisinin fotoğraflarına baktığım zaman doku olarak fark var ama onun dışında bir şey göremedim ben bizim hissedeceğimiz bir fark olacağını sanmıyorum.Ben isteğiniz modele uygun olarak o modelleri düşünmüştüm kendime alırken de bakmıştım ama o bilek olayı abartı geldi bana siz de içinize sinen bir modeli alın hocam zamanla alışılıyor zaten.Kimsenin de haftada 1-2den fazla maç yapıp gelip burada krampon sorunu filan diyeceğini sanmıyorum konu dışında

• kalavar kullanıcısına yanıt
    Önemli olan ayağımın rahat etmesi para umurumda değil. Messi Ronaldo'nun giydikleri ayakkabılar bedava. Sponsorları özel yapıyorlar çaktırma :D
  • Alex Higgins kullanıcısına yanıt
    İçime sinen birini alıp kurtulacağım en iyisi :D

https://shop.adidas.com.tr/x-173-cim-saha-kramponu_84033?d=8872

Şunu denemedim aslında senin dediğin X modeli bu olması gerek galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phonel59

Önemli olan ayağımın rahat etmesi para umurumda değil. Messi Ronaldo'nun giydikleri ayakkabılar bedava. Sponsorları özel yapıyorlar çaktırma :D

Para umrunda degılse tamam o zaman . Allah daha cok versın ınsallah.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.