Şimdi Ara

24''Benq & 23''Apple (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • EİZO monitörlere bak, türkiye'ye getiren distürübütörde var google'dan arat.

eizo'nun yanında benq falan hikaye kalır.14 bitlik panel kullanıyor eizo.

bazı arkadaşlarda bilmeden samsung tavsiye etmişler,reklam ajansında kullanacağım diyor,renkler çok önemli bu tarz işler için, önerdiğiniz samsung'lar tn panel kullanıyorlar bir çoğunda da 6 bitlik panel var.renk doğruluğu açısından bir işe yaramazlar anlayacağınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Magnat_HiFi

EİZO monitörlere bak, türkiye'ye getiren distürübütörde var google'dan arat.

eizo'nun yanında benq falan hikaye kalır.14 bitlik panel kullanıyor eizo.

bazı arkadaşlarda bilmeden samsung tavsiye etmişler,reklam ajansında kullanacağım diyor,renkler çok önemli bu tarz işler için, önerdiğiniz samsung'lar tn panel kullanıyorlar bir çoğunda da 6 bitlik panel var.renk doğruluğu açısından bir işe yaramazlar anlayacağınız.

Katılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Team-Extreme

Bu ikisinden hangsini almalıyım arkadaşlar iş için alacağım 23 ve üstü lazım bu boyutlarda daha ıyılerı varmı trde alabılecegım?

2mılyar sınır

apple 23" kullanan arkadaşlarım var ve gayet memnunlar..ben apple harici hp 2465 öneririm..montaj ve grafik için kullanıyorum profesyonel olarak..tek sorun düşük çözünürlükte olan görüntüler..1920-1200 kullanırsan mükemmel..1100$ + kdv ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintaz -- 31 Ağustos 2007; 19:53:03 >
  • tabiki size göre tam 23" apple uygun olur benq'yu silin aklınızdan
  • Ben 40" Sony Bravia 40W2000 aldım. 22" ViewSonic mi bunu mu kullansam tereddüt de kaldım.
    PC monitörü gibi berrak görüntü veriyor üstelik 1920X1080 çözünürlükte.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.