Şimdi Ara

25.000 YTL'ye kadar araç tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benzinli veya dizel farketmez fakat benzinli olursa araç 23.000 YTL civarında olmalı 2.000 YTL sıralı sistem masrafı olduğundan...Araç 4 kişilik bir aile tarafından kullanılıcaktır ortalama bir performans sunsa yeterlidir (75hp ve üzeri olursa ii olur :))2005 model ve üstü olmalı...

• Tek eksi yani kronik sorunlu BVA şanzuman...O da olmasa kesinlikle alırdım
  • e o zaman astra klasik al 1.6 1.4.1.6 sı 25 e verıyorlar sıfır hem al taktır gazını yenı arabaya bınmış olursun. hemen opel düşmanları alma der eski kasa ya.Sankı kasa eskiyince bir şey oluyor kardeşim neredeyse her sene artık kasa değişiyo rbır suru model var bence kasanın önemi yok begendıysen sıfır al gitsin içinde şüphe kalmaz. Hondacılar civic çiler gelir şimdi
  • almışken dolu bi araba almakta fayda var bence
  • bende megane2 tavsiye edecektim.
    o paraya en guzel aile arabası. ozellikle kokpit bolumunu begeniyorum.
  • dostum bayılarak aldıgım arabamı satmak zorunda kaldım.cok acıl paraya ıhtıyacım oldugundan.2005 fıat ıdea multıjet dynamıc ( full ) 39.000 km de sıfırından farksızdır.cok uzun yıllar cebınden bes kurus cıkmas.21.000 ytl e en son bırakıorum pesın para olmak kaydıyla.emsallerıne gore 3-4.000 ytl daha dusuk tuttum fıatını.cok sıkısık odluugm ıcın.ılgılenırsen telım 0544 828 24 36 enes durak...
  • PEUGEOT 406 YI LÜKS İSTERSEN TOYOTA COROLLAYI DA SORUNSUZ BİR ARAÇ İSTERSEN TAVSİYE EDEBİLİRİM.
  • 23 verceksen eğer bak astra klasik sıfırları 1.4 23 1.6 25 e alabiliyorsun.Abs klima çift hava yastığı standrt. İstersen ona bir bak sıfır sıfırdır yani eski kasada olsa zaten kasalar çok çabuk değişiyor önemli olan km si düşük mümkünse sıfır almak.
  • HONDA CİVİC 1.6 İES .

2005 modelini o paraya alırsın. konfor,yakıtı ve performansına hayran kalacaksın.

dusunme bile.. anında da paraya cevirirsin.
  • 2007 model "0" km Mitsubishi COLT 1.3 Invite M/M alabilirsin 22500 YTL'ye,eğer HB olması sorun değilse,iç hacmi bahsedilen sedan araçlar kadar vardır.Ayrıca full...
  • ailecek kullanacak ve uzun süre binmeyi düşünüyorsan ford focus tavsiye edebilirim. yakıt ı bence oldukça uygun ama illada lpg taktıracağım diyorsan motoru da uyumluu... 2005 collection, comfort 23 e bulabilirsin..

alırsın ford olursun lord

selamlar....
  • ben de honda al derim...
  • Arkadaşlar 25'e sıfır Astra Klasik nerde var!!!
    Lütfen bayii ismi verişrseniz ben Astra klasik peşindeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.