Şimdi Ara

2500 tl'niz olsa hangi lcd alırdınız ??? :D (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: genckanarya

Kesinlikle su götürmez bir gerçek var. LCD Tv de Samsung ve LG rakipsizler. Bende sana 42LH7000 serisini öneririm. Fiyat performansı üst düzey bir cihaz. En iyi fiyatı İstanbul Bilişimde gördüm. 40B651 seriside tasarım olarak harika. Gidip incele haklı çıkacağımı göreceksin. 100 HZ olmasıda ekstrası. Özelliğide say say bitmiyor. Benim kafam karıştı.

Samsung ve Lg ye rakipsiz demek çok iddalı bir söz
    Beğeniler ve beklentiler değişebilir ama rakipsiz diyebilmek için bu konuda dirsek çürütmüş olmak lazım.

Örneğin samsung ağzıyla kuş tutsa yansıma sorununu çözmediği sürece benim için alınabilir bir TV değildir.

Saygılar

• Modeller ve Markalar Kişiden Kişiye Degisir Tabi Şuan iilk tercihim lg olacak fiyat konusunda anlaşırsak alacam inşallah..
  • Ben 1 hafta önce Sony Bravia aldım..ElectroWorld'den 2.999 TL 'den 2.599 ' e düşmüştü ellerinde sınırlı sayıda vardı.Şansıma bende uzun zamandır araştırdığım için direk kaçırmadım aldım..
    Tv ' nin özellikleri:

40"(102cm) Ekran Genişliği
    1920x1080 Çözünürlük
    100 Hz.
    FULL HD
    60.000:1 Kontrast
    500 cd/m2 Parlaklık
    Live Colour Creation
    3 HDMI Giriş
    USB Giriş
    X.V. Colour

Arkadaşlar hiç kimse kendini kandırmasın.Ben Fransadada 3 yıl yaşadım. Sony'nin fabrikasına dahi gittim Sony 'nin üstüne bi teknoloji yok..!
    Bunu Vestelciyede deseniz onaylar, Samsungcuyada deseniz onaylar..!
    Sevgiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 4 Mayıs 2009; 16:56:36 >
  • İ.B'nin elemanlar döktürüyor yine. Yürüüüüüüüüü İ.B.... Kim tutar seniiiiiiiiii.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Araspoyraz

Ben 1 hafta önce Sony Bravia aldım..ElectroWorld'den 2.999 TL 'den 2.599 ' e düşmüştü ellerinde sınırlı sayıda vardı.Şansıma bende uzun zamandır araştırdığım için direk kaçırmadım aldım..
    Tv ' nin özellikleri:

1920x1080 Çözünürlük
    100 Hz.
    FULL HD
    500 cd/m2 Parlaklık
    Live Colour Creation
    3 HDMI Giriş
    USB Giriş
    X.V. Colour

Arkadaşlar hiç kimse kendini kandırmasın.Ben Fransadada 3 yıl yaşadım. Sony'nin fabrikasına dahi gittim Sony 'nin üstüne bi teknoloji yok..!
    Sevgiler..

Bahsettigin model ne?

• quote:

Orjinalden alıntı: dedektif

İ.B'nin elemanlar döktürüyor yine. Yürüüüüüüüüü İ.B.... Kim tutar seniiiiiiiiii.

Dedektif var burda dikkatli olun :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ediban

quote:

Ben 1 hafta önce Sony Bravia aldım..ElectroWorld'den 2.999 TL 'den 2.599 ' e düşmüştü ellerinde sınırlı sayıda vardı.Şansıma bende uzun zamandır araştırdığım için direk kaçırmadım aldım..
    Tv ' nin özellikleri:

1920x1080 Çözünürlük
    100 Hz.
    FULL HD
    500 cd/m2 Parlaklık
    Live Colour Creation
    3 HDMI Giriş
    USB Giriş
    X.V. Colour

Sevgiler..

Bahsettigin model ne?

Kutusu şuan köürlükte aşağı inince senin için modeline bakacağım.Tuh electroworld dergisinide bulamıyorum orda vardı ama.Dur internete bakıyım bulamassam kömürlük oda olmassa electroworldden öğrenirim

• Hocam kömürlüğe inmeme gerek kalmadı faturasını buldum..
    Faturada :

SONY BRAVIA KDL-40W4730

yazıyor.. 5 yıl garantili felan yazıyor vs.
    Ayrıca özür dilerim biryerde yanlışlık olmuş : 60.000:Kontrast değil 50.000:Kontrast yazıyormuş..Kusurabakmayın..
  • quote:

Hocam kömürlüğe inmeme gerek kalmadı faturasını buldum..
    Faturada :

SONY BRAVIA KDL-40W4730

yazıyor.. 5 yıl garantili felan yazıyor vs.
    Ayrıca özür dilerim biryerde yanlışlık olmuş : 60.000:Kontrast değil 50.000:Kontrast yazıyormuş..Kusurabakmayın..

Çok sagol hocam zahmet ettirdik sana bu arada memnun musun suanda lcd'den ?
  • Çok harika bir Lcd..
    Yan komşumda 3.000 TL'ye aynı özelliklerde Panasonic Lcd TV aldı 2 gün önce, görüntü kalitelerini karşılaştırdık inanılmaz kötü..Karasal yayında almıyor panasonic.Kendiside durumun farkına vardi şimdi iade edip benim Lcd'den alacak..Arada 100 Lira oynuyor Sony ile Panasonic'in..Ama tek para farkı olsa, bir çok şeyde fark var en başta kalite farkı,görüntü farkı,garanti farkı(5 yıl=sony , panasonic=2 yıl)vs..saymakla bitmez. Sakın yanlış anlamayın Panasonici kötülemiyorum.
  • quote:

Çok harika bir Lcd..
    Yan komşumda 3.000 TL'ye aynı özelliklerde Panasonic Lcd TV aldı 2 gün önce, görüntü kalitelerini karşılaştırdık inanılmaz kötü..Karasal yayında almıyor panasonic.Kendiside durumun farkına vardi şimdi iade edip benim Lcd'den alacak..Arada 100 Lira oynuyor Sony ile Panasonic'in..Ama tek para farkı olsa, bir çok şeyde fark var en başta kalite farkı,görüntü farkı,garanti farkı(5 yıl=sony , panasonic=2 yıl)vs..saymakla bitmez. Sakın yanlış anlamayın Panasonici kötülemiyorum.

Ben listeme ekliimm bunuda ama alırsam lg 7000 alırım 100.000 konstrat ve 2 ms yazıyo i.b'de dogruysa ki pek inandırıcı gelmiyo öyleyse süper olur 100 hz cabası ve 42' :DŞuanda kendime en yakın cihaz olarak onu görüyom

• quote:

quote:

Çok harika bir Lcd..

Ben listeme ekliimm bunuda ama alırsam lg 7000 alırım 100.000 konstrat ve 2 ms yazıyo i.b'de dogruysa ki pek inandırıcı gelmiyo öyleyse süper olur 100 hz cabası ve 42' :DŞuanda kendime en yakın cihaz olarak onu görüyom

LH3000-5ms, LH4000-3ms, LH5000-2ms, LH7000-2,4ms

• quote:

Orjinalden alıntı: metbey

quote:

quote:

Çok harika bir Lcd..

Öyleyse çok ii o zmn kullanan yok mu bu sitede ya

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: metbey

quote:

quote:

Çok harika bir Lcd..

Öyleyse çok ii o zmn kullanan yok mu bu sitede ya

Var mkv sini bile denediler wd ve popcorndan daha iyi olduğunu söylüyor deneyen arkadaş, türkçe altyazısını da sorunsuz çalıştırıyor fat32 ye ek olarak ntfs harddiski'i çalıştırması da cabası...linki veriyorum:

http://forum.donanimhaber.com/m_30808102/mpage_8/tm.htm

• Zamanı gelince alırım inşallah
  • Tepki süresi kontrast değerleri hepsi sallama yüz kez yazılmıştır ama hala bunlara göre tv alıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: 911GT3

Tepki süresi kontrast değerleri hepsi sallama yüz kez yazılmıştır ama hala bunlara göre tv alıyoruz

Neye göre alacagız peki..
  • Merhaba bence düşünülen bütçe hiçde fena değil bu fiyata birçok sitede çeşitli yeni modeller var birkaçını bende size bilgi olması açısından yazayım...

Samsung 40B652 lcd tv
    LG 42LH5000-7000 lcd tv
    SONY 40V5500 lcd tv
    PANASONIC 42S10 plazma

Bu modeller uygun olabilir sizin istediğiniz fiyata alınabilir hepside full hd, 50.000 kontrast üstü ürünler bence bir araştırın!....
  • quote:

quote:

Tepki süresi kontrast değerleri hepsi sallama yüz kez yazılmıştır ama hala bunlara göre tv alıyoruz

Valla gidip izleyip öyle alacaksın, beğendiğin serileri.

Samsung ve Philipls yarışıyor bu tepkime sürelerinde ve kontrast değerlerinde. Şöyle bir etiket ya da ifade sadece Sülün Osman'a ait olabilir " Ultra Kontrast", "Mega Kontrast" ne demek bu? Ultra= ?, Mega=? bilen yok. çoooooooookkkkkkk büyük mü demek, çooooooooookkkkkk hızlı mı demek,
    10000000000000:1 mi demek ya da 99999999999999999999:1 mi demek yoksa çooooooookkkk sallama mı demek.

Bi de tepki süresi işi var onu yazmaya gerek yok zaten 2009'un ikinci yarısında çıkacak serilerde artık tepkime süreleri -2 ile -4 sn arasında olacakmış

• quote:

Orjinalden alıntı: driversss

quote:

quote:

Valla gidip izleyip öyle alacaksın, beğendiğin serileri.

Samsung ve Philipls yarışıyor bu tepkime sürelerinde ve kontrast değerlerinde. Şöyle bir etiket ya da ifade sadece Sülün Osman'a ait olabilir " Ultra Kontrast", "Mega Kontrast" ne demek bu? Ultra= ?, Mega=? bilen yok. çoooooooookkkkkkk büyük mü demek, çooooooooookkkkkk hızlı mı demek,
    10000000000000:1 mi demek ya da 99999999999999999999:1 mi demek yoksa çooooooookkkk sallama mı demek.

Bi de tepki süresi işi var onu yazmaya gerek yok zaten 2009'un ikinci yarısında çıkacak serilerde artık tepkime süreleri -2 ile -4 sn arasında olacakmış

Beklemeli miyim sence dostum :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.