Şimdi Ara

256 mb Sapphire x1300 agp yükleme hakkında yardım lutfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eski ekran kartımın tum driverlarımı kaldırmama ragmen yeni Sapphire x1300u yukleyemedim, en sonunda format attım(xp pro sp2) :( Halen yukleyemiyorum suruculeri, atinin kendi sitesinden en son driverları bile kuramadım, anlayamadım sorunun nerde oldugunu. Restart atmaktan yoruldum saatlerdir cd'deki autosetuptan kurmaya calıstım olmadı. Net framework 2.0 yukledim yine degisen bisey yok.
    Pc'min ozellikleri sunlar p4 2.0ghz, 512 ddr ram, gigabyte ga-8ipe1000g...
    Aygıt yöneticisinde other devices bolumunde video controller ve display adapter bolümünde video controller(vga compatible) yanlarında ünlem işareti var. Bu sorunumu nasıl duzeltebilirim, şimdiden yardımlarınız için tesekkur ederim.

• bişey sorcam bu driverler kartın kutusundan çıkıyo dimi
  • Aslında once kutudan çıkan cd'den kurmayı denedim, daha sonra ati'nin kendi sitesinden. Hala ekran kartının sürücülerini yükleyemedim, ekran kartmı tanımıyor. Bios ekranında IRQ listesine kısa surede olsa bakınca usb host controller, media controller aynı ırq gorunuyor, otomatik olmasına rağmen çakışma olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobylite -- 24 Haziran 2007; 10:21:53 >
  • 2 gündür bu problem için uğraşıyorum hala tanıtamadım, sapphire kaynaklı mı yoksa donanım mı veya bios kaynaklı mı anlayamadım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.