Şimdi Ara

256 sınırsız.Faturaya 10YTL daha sokmuşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar az önce bu ayki faturamı netten öğrendim. 62YTL. 256 sınırsız kullanıyorum ve sabit IP im var. Daha önce 52YTL fatura ödüyordum hep ama bu aya nereden bulmuşlarsa bi 10 lira geçirmişler gene. Daha fatura elime geçmedi geçer geçmez ne olduğuna bakıp haber veririm. Kendi faturalarında böyle bir farklılık gören arkadaşlar haber verebilirler mi rica etsem. Sorun nerede onu bulalım. Aslında şimdiden duyar gibiyim ne dediğinizi; sorunun kendisi telekom.

• Merhaba orcunece,

Aynı şey benimde başımda.Dün gece fatura tutarına bir baktım 62YTL.Fatura elime geçince yorum yaparım diyeceğim ama minareyi çalan kılıfını hazırlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrImInAl

Merhaba orcunece,

Aynı şey benimde başımda.Dün gece fatura tutarına bir baktım 62YTL.Fatura elime geçince yorum yaparım diyeceğim ama minareyi çalan kılıfını hazırlar...
    Gecikme faizi arkadaşlar Bana da 60 ytl geldi. Bu güne kadar gecikme faiziyle en fazla 53.25 gelmişti, 60 gelince şaşırdım. Ama ayrıntıları okuduğumda 8 ytl gecikme faizi gördüm. Firma değişti ya arkadaşlar; hani Türk Telekom'dan TTNet'e geçti, doğru verilen bir hizmetle karşı karşıyayız. Gecikme faizlerini artık gerçekten %01.5 olarak uyguluyorlar artık. Siz siz olun benim de bundan sonra yapacağım gibi faturalarınızı geciktirmeyin. Telekom'a 1 kuruş bile fazladan kazandırmak istemiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Gecikme faizi arkadaşlar Bana da 60 ytl geldi. Bu güne kadar gecikme faiziyle en fazla 53.25 gelmişti, 60 gelince şaşırdım. Ama ayrıntıları okuduğumda 8 ytl gecikme faizi gördüm. Firma değişti ya arkadaşlar; hani Türk Telekom'dan TTNet'e geçti, doğru verilen bir hizmetle karşı karşıyayız. Gecikme faizlerini artık gerçekten %01.5 olarak uyguluyorlar artık. Siz siz olun benim de bundan sonra yapacağım gibi faturalarınızı geciktirmeyin. Telekom'a 1 kuruş bile fazladan kazandırmak istemiyorum...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: salpyilmaz

Serdar,

Teknik olarak mümkün değil gecikme faizi olması.Faturalarım otomatik ödeme ile ödeniyor.Bakalım ne çıkacak bir kaç güne anlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrImInAl -- 21 Ağustos 2006; 11:23:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orcunece

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O zaman iş değişir arkadaşlar. Hadi benimkisi gecikme faizi de sizinkilerin ne olduğunu ben de merak ettim doğrusu.

Bir de, geçen ay da gecikmeli odememe rağmen 2 aylık gecikmeyle faturam 49 ytl gelmişti. Bu işin ciddiyetini anladığım gün sanırım nirvanaya ereceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokbulent

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    alla alla sabit ip'lere %400 zam falan mı yaptı bunlar bende kıllandım şimdi lanet olsun hepsine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richy

alla alla sabit ip'lere %400 zam falan mı yaptı bunlar bende kıllandım şimdi lanet olsun hepsine

Alıntıları Göster
    2 sene kadar önce statik IP 18 ytl idi. sonra rağbet olmayınca 2.5 ytlye indirdiler. şimdi kullanan sayısı artınca yine 18 milyon yaptılar heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richy

Alıntıları Göster
    hocam internetten fatura nerden ogreniliyor kesim tarihi nedir fatura eve gelmiyorda

ayrica 256 60gb kotasi vardiye duydum 512 limitisizde kota varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemta46

hocam internetten fatura nerden ogreniliyor kesim tarihi nedir fatura eve gelmiyorda

Alıntıları Göster
    hakaten ya nerden öğreniliyor..önceden fatura.telekom.gov.tr di açılmıo o
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: nemta46

512 limitisizde kota varmi?

adı üzerinde dostum limitsiz, kota olmaz
    ama tabi türk telekom bu sonuçta, belli mi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: slmnd

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: cellmantd

Bende ,nereden öğreniliyor, merak ettim şimdi...
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orda 60 gb denmesinin amacı bilgisayar sürekli açık tutulduğunda indirebileceğin maksimum miktar anlamında.

gerçi 60 gb da değil 65 gbı çok rahat buluyor.

512 limitsiz de 130 gb civarında download yapabilirsin her ay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan

quote:

Orda 60 gb denmesinin amacı bilgisayar sürekli açık tutulduğunda indirebileceğin maksimum miktar anlamında.

gerçi 60 gb da değil 65 gbı çok rahat buluyor.

512 limitsiz de 130 gb civarında download yapabilirsin her ay.

Alıntıları Göster
    bende de 256 sınırsız var hep gecikmeli yatırıyorum en fazla 50-51 ytl geliyor...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

ayrica 256 60gb kotasi vardiye duydum

Bunu ortaya ben attım (benden başka kullanan var mı bilmiyorum ama downloadlarım 50nin üstünde olduğundan genelde 60 GB kotalı diyerek 6 GB kotalıyla aynı paraya ne kadar indirilebileceğini göstermeye çalıştım)

Ama görüyorum ki buna gerçekten inanıp limitsiz tarifenin de limiti olabileceğine inananlar çıkmış. Belki bu gün desem ki 256 ların 60 GB kotası 70 GB oldu ona da inanacak insanımız.

Arkadaşlar, adı üstünde. Limitsiz. Ama bu hızla indirilebilecek maksimum bir limit var, ama tarife olarak değil, teknik olarak. 256 kbps ile 1 ayda 100 GB indiremezsiniz.

1 mbps 6 gb kotalı 49 ytl
    256 kbps 60 gb kotalı 49 ytl

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

quote:

ayrica 256 60gb kotasi vardiye duydum

Bunu ortaya ben attım (benden başka kullanan var mı bilmiyorum ama downloadlarım 50nin üstünde olduğundan genelde 60 GB kotalı diyerek 6 GB kotalıyla aynı paraya ne kadar indirilebileceğini göstermeye çalıştım)

Ama görüyorum ki buna gerçekten inanıp limitsiz tarifenin de limiti olabileceğine inananlar çıkmış. Belki bu gün desem ki 256 ların 60 GB kotası 70 GB oldu ona da inanacak insanımız.

Arkadaşlar, adı üstünde. Limitsiz. Ama bu hızla indirilebilecek maksimum bir limit var, ama tarife olarak değil, teknik olarak. 256 kbps ile 1 ayda 100 GB indiremezsiniz.

1 mbps 6 gb kotalı 49 ytl
    256 kbps 60 gb kotalı 49 ytl

Alıntıları Göster
    Faturayı 5gün geciktirirseniz 3,675 ytl. geciktirirseniz 10 gün geciktirirseniz fazladan 7,35 ytl. 20 gün geciktirirseniz 14,7 ytl.. yok bir ay geciktirirseniz 22,05 ytl fazladan ödersiniz..yo

• quote:

Orijinalden alıntı: mulkiyeli

Faturayı 5gün geciktirirseniz 3,675 ytl. geciktirirseniz 10 gün geciktirirseniz fazladan 7,35 ytl. 20 gün geciktirirseniz 14,7 ytl.. yok bir ay geciktirirseniz 22,05 ytl fazladan ödersiniz..yo

Alıntıları Göster
    ismini yanlış telefuz ediyorsunuz.... Telekom değil Parakom
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

Alıntıları Göster
    gecikme fazini onların hatasıysa neden abonelerden alıyorlar çok ilginç ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: computeron

Alıntıları Göster
    ben böyle hizmetin......vatandaşını bu duruma getirenlerin ellerinden öperim.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: calgici

ben böyle hizmetin......vatandaşını bu duruma getirenlerin ellerinden öperim.........

Alıntıları Göster
    BEN 3 AY YATIRMADIM 51 YTL GELDİ GECİKME DAHİL...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mulkiyeli

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mulkiyeli

Arkadaşım yanlışın olmasın ben gecikme faizini günlük %01,5 olarak biliyorum buda ;
    49,00 x 1,5 /1000 =0,07 (7 kuruş) kuruş yapar
    yani 5 gün için 0,35 10 gün için 0,70 20 gün için 1,40 1 ay içinde 2,1 YTL gecikme zammı ödersiniz. Başka bir yerden takmışlar o parayı ama nerden umarım herkeze takmamışlardır . Du bi soriyim bende...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.