Şimdi Ara

2ms'li monitör aldım ama kafamda soru işareti kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

hd7950 ekran kartlı bir kasa topladım. monitör olarak 23 inc, hdmi çıkışlı bir monitçr almaya calıstım ama gezdiğim 3 mağazada da böyle bir monitör bulamadım ( teknosa, vatan, electro world ), en sonunda daha fazla uğraşmamak için teknosada gördüğüm 21.5 inclik philips blade monitörü aldım. 400 TL fiyatı var. ben açıkçası 300 350 TL'ye hdmi çıkışlı birşey arıyordum ama hdmi çıkışı monitör bu gezdiğim yerlerde yok. olanlar da 500 600 lira civarı. sizce iyi yapmış mıyım? benzer 23 incler 5ms değere sahip, benim aldığım ise 2 ms. bunun farkını yaşar mıyım olumlu anlamda?

teşekkürler

• Oyun için 2ms iyidir , hayırlı olsun.Monitörün modeli nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman

Oyun için 2ms iyidir , hayırlı olsun.Monitörün modeli nedir?

sağol hocam cevabın için,

ürün bunun hdmi lı olanı :http://www.usa.philips.com/c/computer-monitor/brilliance-blade-21.5-inch-54.6-cm-c-line-229cl2sb_00/prd/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustum -- 21 Kasım 2012; 18:24:16 >
  • Monitör bu arkadaşlar : Philips 224CL2SB 21.5"

Tepkime süresi bazı yerlerde 2, bazı yerlerde 5 yazıyor. Smartresponse'ta 2, normalde 5 yazıyor. Hangisi geçerli acaba bunların? Gerçek 2ms değeri alabilir miyim bu monitörle?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustum

Monitör bu arkadaşlar : Philips 224CL2SB 21.5"

Tepkime süresi bazı yerlerde 2, bazı yerlerde 5 yazıyor. Smartresponse'ta 2, normalde 5 yazıyor. Hangisi geçerli acaba bunların? Gerçek 2ms değeri alabilir miyim bu monitörle?

teşekkürler

Smartresponse 2 ms

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla bende monitör bakıyorum 400 milyon fazla vermişsin gibi bu tepkime süresi ne yazıkki çok abartılıyo 5 ms ilen 2 ms arasındaki farkı emin ol anlamıyacaksın

400 milyona asusun ıps ekranlı monitörlerinden alsaydın daha iyi olurdu. genede alınmış güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

valla bende monitör bakıyorum 400 milyon fazla vermişsin gibi bu tepkime süresi ne yazıkki çok abartılıyo 5 ms ilen 2 ms arasındaki farkı emin ol anlamıyacaksın

400 milyona asusun ıps ekranlı monitörlerinden alsaydın daha iyi olurdu. genede alınmış güle güle kullan.

Abartılan bir şey yok. 2ms ile 5ms arasında fark yoksa neden millet oyun için 2ms alıyor . Fark olmasaydı herkes gider ips alırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonicman
    2ms ile 5ms arasında fark yoksa neden millet oyun için 2ms alıyor .

çok doğru bir noktaya parmak bastın.
  • Seçtiğiniz monitör oyun konsunda sizi tatmin edecektir. Hayırlı olsun.
    Monitördeki oyun deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.