Şimdi Ara

3 Aylık VPS Çekilişi ! Kaçmaz ! Herkese 10$ VPS Hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun zamandır DigitalOcean ile çalışıyorum. Gayet başarılı bir firma özellikle destekleri tam puanı hakeder.
    Şu anda DigitalOcean üzerinde 3 tane VPS'im var. Aranızdan bir kişiye VPS hediye edeceğim. Ayrıca referans linkinden kayıt olan herkes 10$ kazanacak. Ancak siteden VPS almak istiyorsanız en az 5$ yükleme yapmalısınız. Paypal'la veya kredi kartıyla, size kalmış...
    Not: Sizin referans linkimden kayıt olmanız durumunda ben para kazanmıyorum. Sadece siz min. 25$ harcamanız durumunda bende komisyon alıyorum. Ancak sizden ek ücret kesilmiyor.

VPS Özellikleri :

-512 MB Ram
    -1 Cpu
    -20 GB SSD
    -Aylık 1 TB Veri Transferi

Ayrıca referans linkinden kayıt olan herkes 10$ kazandığı için istediğiniz miktarda yükleme yaparak aşağıdaki paketlerden birini satın alabilirsiniz.

Çekilişe katılmak için :
    -http://cc.cc/9fa8
    adresinden kayıt olmanız yeterlidir. E-postalarınız doğru yazmanız önemli çünkü aktivasyon kodu gelecek ve kazanmanız durumunda sizinle iletişime geçeceğim.

Çekiliş 04.12.2015'te sona erecektir. Hepinizin maillerine çekiliş zamanı canlı yayın linkini atacağım. Canlı yayında çekilişle kazanan belirlenecek.

*Referans linkinden kayıt olduğunuzda e-mail adresinizden herhangi bir sorunuz varsa bana sorabilirsiniz.
    *Referanstan kayıt olduktan hemen sonra e-mail adresinize gelen aktivasyon linkine tıkladığınızda 10$'ınız hesabınıza yatacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.