Şimdi Ara

3. DH Hearthstone Turnuvası [Sona Erdi] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
3
Favori
4.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Warrior - Mage - Hunter

http://i58.tinypic.com/212eucx.png

en ezik benim sanırım :d
  • Katılımlar tamamlandı, eşleşmeleri yapabiliriz @Chronos1121.

2 dakika farkla maalesef bu turnuvaya katılamıyorsunuz sevgili @KendineAteist. Slotlar doldu maalesef.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Katılımlar tamamlandı, eşleşmeleri yapabiliriz @Chronos1121.

2 dakika farkla maalesef bu turnuvaya katılamıyorsunuz sevgili @KendineAteist.

ben resmi upload edene kadar kayıtlar dolmuş tüh başarılar :)
  • bence 2. 16yida olusturun... hafta sonuna kadar bi 16 daha olursa 32den yapilir turnuva. Iyi olmaz mi?

16ya erismezse ikinci 16da olanlar iptal olur yada onlarda haftaya oynar... Boylece oyuncu potansiyeli arttirilmis olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedehakan -- 21 Ekim 2014; 20:50:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

@Zeljko Obradovic, @UcanHollandali, Binarybeast profillerinizde BattleTag'leriniz eksik. Lütfen tamamlayın.

@ALAK_, @thevincent, @KraLmaNia10, arkadaşlar lütfen en geç cumartesiye kadar BinaryBeast'e üye olun

Üye oldum olmasına da, ne işe yarayacak bu site? Battle tagımı da sitede uygun gördüğüm bir yere yazdım.
  • Hesap ayarlarınız kısmında In-Game Names var, ordan ayarlayabilirsiniz
  • ALAK_ kullanıcısına yanıt
    Braket takibi bizzat kendiniz bu siteden takip edecek ve ve sonuçlarınızı da kendiniz gireceksiniz :)
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Herkes üyeliklerini oluşturmadan eşleşme yapmam mümkün değil. Beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

bence 2. 16yida olusturun... hafta sonuna kadar bi 16 daha olursa 32den yapilir turnuva. Iyi olmaz mi?

16ya erismezse ikinci 16da olanlar iptal olur yada onlarda haftaya oynar... Boylece oyuncu potansiyeli arttirilmis olur..
    Kalan sürede tamamlanmaz gibi. Yukarıda da yazdığım üzere, şevkleri kırılır insanların. Sonraki turnuvalarda umarım @dedehakan.

Bölümü takipte kalın @KendineAteist, diğer turnuvalarda görüşmek üzere.

Tamamdır @Chronos1121.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Şu anda gerek yok. Zaten ağırlıklı kişi sayısı turnuva için pazar gününü seçti. tek güne turnuvayı sığdıracağız 16 kişi ile. Pazar günü bazılarımızı uykusu ağır olabilir, turnuva saatini öğlen olarak ayarlıyorum.

PAZAR GÜNÜ SAAT 12:00'da HERKES OYNAMAYA HAZIR OLSUN. EŞLEŞMELER TURNUVA SAATİNDE YAPILACAK VE OYUNLAR HEMEN BAŞLAYACAKTIR. 12:15'e KADAR İLK TURA BAŞLAMAYAN KİŞİ DİSKALİFİYE OLACAKTIR.
    OYUNU BİTİREN KİŞİLER SONUCUNU BRAKETE GİRİP RAKİPLERİNİ BEKLEYECEKLER. RAKİP HAZIRSA HEMEN OYNAMAYA DEVAM EDEBİLİRLER.

Ben de o saatte online olacağım soru olursa BattleNet chattan veya forumdan sorulabilir.
  • quote:

Şu anda gerek yok. Zaten ağırlıklı kişi sayısı turnuva için pazar gününü seçti. tek güne turnuvayı sığdıracağız 16 kişi ile. Pazar günü bazılarımızı uykusu ağır olabilir, turnuva saatini öğlen olarak ayarlıyorum.

PAZAR GÜNÜ SAAT 12:00'da HERKES OYNAMAYA HAZIR OLSUN. EŞLEŞMELER TURNUVA SAATİNDE YAPILACAK VE OYUNLAR HEMEN BAŞLAYACAKTIR. 12:15'e KADAR İLK TURA BAŞLAMAYAN KİŞİ DİSKALİFİYE OLACAKTIR.
    OYUNU BİTİREN KİŞİLER SONUCUNU BRAKETE GİRİP RAKİPLERİNİ BEKLEYECEKLER. RAKİP HAZIRSA HEMEN OYNAMAYA DEVAM EDEBİLİRLER.

Ben de o saatte online olacağım soru olursa BattleNet chattan veya forumdan sorulabilir.

Hocam 12 biraz erken olmadi mi ? Soyle 2 3 gibi olsa daha hos olur sanki. 12 benim sıkıntılı biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gün ortasında da insanların farklı işleri olabilir. 12 değil de 13 yapalım o halde.
  • Binarybeast e üye olmak yetiyor mu yoksa başka bir şey de yapmalı mıyız ? Binarybeast deki kullanıcı adım Dxy bu arada.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    15 maç her birinde 2'er veya 3'er oyun, en az 3-6 saat arası sürer, 12'de başlasak yine akşamı buluruz.
    Hala geriye çekelim mi?
  • Ywizzle kullanıcısına yanıt
    üye olup, konu başındaki turnuva linkinden Join Tournament basıp turnuvaya katılımınızı bildirin. Başka yapılacak bir şey yok şu an için.
  • quote:

15 maç her birinde 2'er veya 3'er oyun, en az 3-6 saat arası sürer, 12'de başlasak yine akşamı buluruz.
    Hala geriye çekelim mi?

Her tur için ortalama 40 dakika desek, 16/8/4/2/; 4 tur için 160 dakika; en fazla da 3 saat tutar diye tahmin ediyorum. 16 gibi turnuvayı bitiririz kanaatindeyim. Pazar günü için 12 nispeten erken geldi. Onu da oylamaya açalım madem. Katılımcı arkadaşlar lütfen konunun ilk mesajında bulunan ankete katılsın.
  • Bu arada hafta sonu forumda olamayacağım arkadaşlar. Takip, denetim, onay meseleleri için @Chronos1121 sizlere yardımcı olacaktır. Turnuva esnasında ciddi manada bir sorun yaşanacağını zannetmiyorum. Şampiyonumuz, rütbesini en geç pazartesi akşamı alır.

Keyifli geceler;
  • @WildDestiny hocam Hunter deck kullanan tek kişisiniz tebrik ederim :) Bu arada roguenin de popülaritesi baya düştü.

@ANDREI hocam ilk sayfada anket göremedim ben. Henüz hazırlanmadıysa akşam saatlerini de ekleyebilir misiniz seçeneklere?

Anket tablette gözükmüyormuş hallettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finsternis -- 23 Ekim 2014; 11:49:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ALAK_ @KraLmaNia10 @kreasom @Finsternis @GrosLok
    Arkadaşlar bir daha hatırlatıyorum bir an çnce BinaryBeast sitesi ne üyeliklerinizi tamamlayın ilk sayfadaki linkten Join Tournament ile turnuvaya katılın.
    Turnuva gününde hala ordaki tabloda bulunmazsanız malup sayılacaksınız ve otomatik olarak rakiplerinize Free Win vereceğim.
  • Arkadaşlar bir daha hatırlatıyorum bir an çnce BinaryBeast sitesi ne üyeliklerinizi tamamlayın ilk sayfadaki linkten Join Tournament ile turnuvaya katılın.
    Turnuva gününde hala ordaki tabloda bulunmazsanız malup sayılacaksınız ve otomatik olarak rakiplerinize Free Win vereceğim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.