Şimdi Ara

30 000 civarı araç tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam gösterdiğin araçlar hep ciddi hasarlı gibi. Bu fiyatlara bu araçları pek düşünmüyorum bu yüzden hep hasarlı var. Zaten honda piyasası gereksiz ucmuş. Ederinden fazla paraya satılıyor bence.
  • theoden_00 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kere c segment olduğu icin sürücü açısından sıkıntın olmaz ama arka diz mesafesi fazla geniş değil diye hatırlıyorum auris in

Cruze muadillerine göre evet biraz fazla yakar ecotech motor var ben de de Chevrolet var oradan biliyorum ancak lpg olduğu icin örnek olsun dersen direk rakiplerine göre 1 litre fazla lpg yakar o da çok fark oluşturmaz benzin de kullanırsan tabi el yakar şehir içi 9-10 lt yakıyor benzinde. Parça konusuna gelirsek hangi şehirde yasıyorsunuz bilmiyorum ama yok pahalı yok parçası bulunmaz tamamen gerçek dışıdır. Zaten ford ve Opel yetkili servisleri bakıyor araca. Yine ayni şekilde sanayideki ustalar da biliyor cunku motor ayni Opel motoru parça sıkıntısı olmuyor yani. Kaldı ki bu devirde zor değil internet siteleri var yedek parça üzerine 2 günde gönderirler bunlari düşünme derim. Ben cruze u çok beğeniyorum tavsiye ederim ama karar sizin araştırmaya devam edin.

YouTube dan araç incelemelerine bakın malum her aracı kullanmıyoruz veya yerinde gidip inceleyemiyoruz o acıdan faydalı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• StipMG S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. İlk fırsatta denemek gerekiyor ama dediğiniz gibi her aracı deneme şansımız olmuyor. Yakıt konusunda ise zaten her araç benzinli kullanımda ocağa incir ağacı diker. Mecbur lpg li kullanacağız artık :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.