Şimdi Ara

30 - 35 bin bütçeye araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi 30 - 35 bin e 2. el araba arıyorum. Ben üniversite öğrencisiyim araba bana alınacak ama aynı zamanda bu aile arabası olacak o yüzden hem bir üniversite öğrencisi arabası olacak hem de aile arabası olacak. Çok fazla kriterim yok 6 7 yaşından büyük olmasın yeter. he birde İstanbulda oturuyorum çok yakmazsa iyi olur öğrenciyiz sonuçta

• Bu arada aklımda Honda Civic var ama güzel ve modeli fena olmayan bi Civic 40 bin falan. 35 e bulabilir miyim bilmiyorum o yüzden tereddütteyim
  • ALFA ROMEO 147 2006 ve sonrası gerçekten çok güzel araba değerlendirin bence en azından gerçek bir ARABANIZ olur bilmem anlatabildim mi? :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hb düşünüyorsanız megane III 1.5 dCİ olabilir.

• Cruze alınabilir.
     30 - 35 bin bütçeye araba
  • Chevrolet cruze.

• Chevrolet cruze önermişsiniz ama arkadaş az yakmasını istiyor ve bu cruze ile mümkün değil.

LPG derseniz oda alaşım subaplardan ötürü öğrenci adama extra sıkıntı.

İkinci el kaygını belirtmediğin için yok varsayıyorum bence 1.6 mjet Fiat Bravo.
  • Fiat Bravo veya Linea olabilir o fiyata Linea zaten baya az yakan bi araç 1.3 MJET Linea öneriyorum.95 BG'liklerden.
  • Ben olsam honda civic vtec alırdım
  • Seat İbiza 1.2 TSI Man.
  • İlk kasa mazda 3 tavsiye ederim... Toyota ve Honda dan fiyat olarak uygundur... Donanım olarak da çok fazla...
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ozel-plaka-full-plusfull-privilege-202542718/detay arac benim araba hem aile arabası hem karızma araba motoruna garanti veriyorum kasasınada
  • canoto13 C kullanıcısına yanıt
    36 bine fluence alıyorum megane 2'ye verilirmi o para
  • Fiat Bravo 30-35 aralığında dolu,temiz ve az km yapmış olarak çok rahat dizeli bulunabilir 1.6 multijet gayet güçlü bir motordur
  • Hocam şimdi fluesle bunu bir tutmayin reneult en güzel arabasi megane 2007 model sonucta fluesin tipindende yol tutusuda yakitida çok dha uygun

• Ilginiz icin herkese tesekkur ediyorum basta hepsine tek tek baktim.
    Alfa romeo tipi falan cok iyi ama aile aracina cok uzak :)
    Chevrolet cruze hakkinda ise Turkiyeden ayagini cekti gibi bisiler duydum yakit cok asiri yakiyor aslinda guzel araba ama sakin alma diyen cok oldu.
    Fiat bravo ile linea guzel arabalar ama neden bilmiyorum icim isinmadi.

Seat ibizaya aklim cok takiliyor cok hosuma gidiyor ama hem marka hem de model olarak cok fazla bilgim yok birinci tercihim honda civic ikinci aklimda olanda ibiza :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.