Şimdi Ara

30-40 BİN TL arası motor tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, Ankara'da şehir içinde okula falan giderken kullanacağım bir motorsiklet almak istiyorum. A2 ehliyetim var. Mondial 125 Drift L düşündüm ama CF moto 150 nk da dikkatimi çekti. 150 nk yı 2. el almak ne kadar mantıklıdır? 0'ı için bütçeyi zorlamaya değer mi? Bunlar dışında önerebileceğiniz motorsiklet var mıdır? (Bütçeye ekipmanlar dahil değil ve motordan çok anlamadığım için cbf, ybr gibi daha eski ve yüksek kmli motorların 2. ellerini tercih etmek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

30-40 Bin TL Arası Motor Tavsiyeleri

30-40 bin TL fiyat aralığında motor arayışındaysanız, çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu bütçeyle, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir dizi özellik ve performans sunan motorlar mevcuttur.

30-40 Bin TL Arası Motor Seçenekleri

Bu fiyat aralığında bulabileceğiniz motorlar arasında şunlar yer almaktadır:

• 30 bin TL'ye kadar modeller mevcuttur ve temel sürüş ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.
    • 40 bin TL'ye kadar olan modeller, daha gelişmiş özellikler ve daha iyi performans sunar.

Özellikler ve Performans

30-40 bin TL arası motorlarda genellikle aşağıdaki özellikler bulunur:

• Orta büyüklükte motor hacmi (1.6L - 2.5L)
    • Otomatik veya manuel şanzıman seçenekleri
    • Konforlu sürüş için standart özellikler (klima, elektrikli camlar, merkezi kilit)
    • Yakıt verimliliği ve düşük emisyonlar

30 Bin TL'ye Motor

30 bin TL'ye kadar olan motorlar genellikle daha az özellik ve daha düşük performans sunar. Bu modeller temel sürüş ihtiyaçları için uygundur ve şehir içi kullanım için idealdir.

40 Bin TL'ye Motor

40 bin TL'ye kadar olan motorlar, daha gelişmiş özellikler ve daha iyi performans sunar. Bu modeller genellikle daha büyük motor hacimlerine, daha güçlü şanzımanlara ve daha fazla konfor ve güvenlik özelliğine sahiptir.

Motor Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

30-40 bin TL arası motor seçerken aşağıdaki hususları göz önünde bulundurmalısınız:

• İhtiyaçlarınız ve tercihleriniz
    • Bütçeniz
    • Motorun özellikleri ve performansı
    • Yakıt verimliliği ve emisyonlar
    • Güvenlik özellikleri
    • Bakım maliyetleri

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun motoru seçmek için farklı modelleri araştırın ve karşılaştırın.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • hocam ne yaptınız hangi motara karar kıldınız bende ikisi arasındayım. ama drift l'ye biraz daha yükseğim gibi

• İki markada yıllardır piyasada ve parça sıkıntısı olacağını sanmıyorum. 2.el nk alınabilir, hoş bir motor. En basitinden motor almadan önce internette parçalarını aratın. Var mı yok mu kaç para size fikir verir. Ybr-cbf gibi modellerin zibille parçası var ve yan sanayide bulabiliyorsun. Mesela cf moto için en basitinden km sayacı çok pahalı diyorlardı (baktım 3700 liracıkmış , driftin 400-700TL) Kaza yapınca en basitinden grenajlar çiziliyor. Bakımla değişen parçalar vb. bunları göz önüne alıp karar verin. Ben bu tipik kurye motorlarını sevmediğim için ybr-cbf filan almam. Motor gerekirse parça gelene kadar yatar yinede içime sinen motoru alırım.

• Bajaj 200ns de tavsiye ederim güzel motor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.