Şimdi Ara

30 haziran tecil bitiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
5.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir de mobil uygulama yerine tarayıcı(chrome, Edge, opera vb) üstünden girmeyi deneyiniz. Eskiden de mobil uygulamadan girince hizmet tercihi çıkmıyordu, tarayıcı ile girdiğinde çıkıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a-f-h A kullanıcısına yanıt
    Yine aynısı çiktı tiklayin yazisina bastim bu çikiyor 30 haziran tecil bitiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Edevletten olmuyorsa şubeden yapacaksınız, başka çare kalmıyor. 1 aydır sistemi oturtamışlar herhalde.

Büyük ihtimal öyle teşekkür ederim

Bunlardan hangisini seçmem lazım tecili bozmak için ?30 haziran tecil bitiyor

• Yoklama işlemlerini seçiniz.

30 haziran tecil bitiyor
    Başkalarinda tecil.bozma oluyormuş heryerden denedim olmuyor subede cok uzak vakit bulamiyorum bende neden olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugra545454 -- 27 Nisan 2023; 23:39:31 >
    30 haziran tecil bitiyor
    Arkadasimda bu sekil cikiyor

• Askerliğim menüsünde en altta kayıtlı olduğunuz askerlik şubenin numarası var. Onu arayıp sorabilirsiniz.

Kardeşimin de, arkadaşınız gibi tecilli görünüyor. Ünv öğrencisi o da.

Anladım tesekkur ederim

Tecili nasipse pazartesi gidip bozuyorum sonra y astsubay basvurcam INSALLAH cıkarsa bilgilendiririm burdan.
    Sana bir kac sorum daha var simdiden tesekkurler
    1-Ordu evlerinde gunluk verdigimiz (kaldığim yer atıyorum gunluk 50 tl ) bu paranın içinde yemek varmı ? 2- eğer yoksa tahmini günlük barınma ve yemek ne kadar gider aylık? Yemek ucretleri ortalama ne kadar ?
    Açikcası dürüst olmak gerekirse bir cok kisi gibi bende biraz para kazanmak için gidiyorum tabiki sadece para icin gitmiyorum ama gelince yapmak istedigim bir is icin para birikitcem ondan sordum.

• Ordu evleri yemek için ayrı ücret alıyor.
    2019da ayda 1000-1500 arası harcıyordum. Aldığım maaş 5500-6000 civarıydı. Sigara falan içmiyordum. Tabi şuan nasıl olur bilmiyorum. Gittiğiniz şehir de etkiliyor. İstanbul gibi bir yerde para biriktirmek zor.

Yemek olayı sıkıntı ya aylık 3-4 k kider ozaman y astsubay da egitimden sonra para aylık yatıyor dime hesaba

• Yemin töreninden sonra maaş almaya başlıyorsunuz. Sonrası memur gibi her ayın 15inde.

Eyvallah kral cok sağol

Kral tekrar rahatsiz ettim ben simdi randevu aldım 3 gün sonra tecili bozuyorum y astsubay basvuru yapiyorum INSALLAH. Sorum şu
    Ben simdi tecili bozunca ağustos celpi'ne yetişebilirmiyim 30 haziran tecil bitiyor

• bugra545454 B kullanıcısına yanıt

15inden 15ine tarihler, belki 10 sene önce vardı. Güncel Duyurular için burayı takip ediniz. Bu hafta içinde ağustos 2023 celp duyurusu çıkar. Muhtemelen son başvuru tarihi 31 mayıs olacak.

https://www.msb.gov.tr/Askeralma/AsalDuyuruListe

Aile hekimi hastaneye sevk etmezse max 3-5 iş günü içinde tüm işlemler hallolur.

1-10 haziran arası askerlik durum belgenizde yazan tarihi kontrol edersiniz, "10.08.2023e kadar ilişiği yoktur" ifadesi değişmezse temmuz sonu gibi sınıflandırma sonuçları açıklanır.

31:06:2023 ilisigi yoktur yaziyor

Tecili bozdum bugün e devlete girdim mobil erteleme iptal yazısı gelmis iptal ettim 15 gün sonra talebiniz sonuclancak gibisinden ekrsn cikti askerlik tercih islemlerini 15 gun sonra mı yapabilcem 30 haziran tecil bitiyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.