Şimdi Ara

30 milyona sıfır FSP 300W satan yer buldum!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bazi ... ler var bilgisayarcıların adını karalıyorlar bişey bilmeyenlere her kötülüğü yaparlar bide istediğin malı getirmezler bu var bu daha iyi diyp överler ben adama şu marka diyorum almaya geldiğimde bakıyorum başka marka kıll ne olacak ya ondan dolayı bilgisayarcıları çok sevmiyorum internetten alışveriş yapıyorum
  • adımın oracıkta verecen beynine 250watt'ı görcek o zaman 300watt'la arasındaki farkı..haa...nasılmış...farkediyomuymuş...diye [akum]
  • emretorlak pek tavsiye etmiyorum.Çünkü elektrik kesintisi olduğunda bilgisayarın yanabilir.kesintisiz güçkaynağıda olabilir.bende azdaha 600WATT alıyordum fiyatı 55$.arkadaş uyardı "onlardan alma.onlar dandik sonra bilgisayarı yakar."dedi.
  • mavidonanım da var ve 35$+kdv civarı ve fiyat çokda uçuk değil bence makul bi rakam kaliteli psu için neden 20milyon için bu kadar zorluyosunuz ki :D
  • Çünkü o extradan vereceğim 20 milyonu çalışarak kazanıyorum. Neden daha ucuza almayı denemiyim...
  • yaw tabiki deneyin ama gidipte sahte kalitesiz yada eksik bir ürüne para verip sisteminizi riske atmayın demek istedim ben [frndsp]
  • 20 dolara eksende var ama ne kadar ıyı bılınmez
  • fsp sanıyorum pf li 300 watt 28$+kdv hepsi burada da gördüğüm en iyi fiyat olduğu için yazdım
    saygılar
  • Arkadaşlar geçen gün mavi donanıma gittim ancak adamlarda fps-300 var sadece ve modeli daha düşük. Yani fps300-60atv(pf) olamsı gerekir ama yok. Yani var diyolar ama oyuna gelmeyin. Bu bir satış stratejisidir. DİKKATİNİZE...
  • PF ile kasttettiginiz PFC (Power Factor Correction) sanirim ... FSP lerin buyuk cogunlugunda PFC var ama pasif ... Yani voltaj dalgalanmalarindan korumaz ... Voltaji sabit bi sekilde regule eder ... Voltaj dalgalanmalarindan koruyan Aktif PFC ... Aktif PFC li PSU larin fiyatlari ise tuzludur ...
  • ben de şu sesi azaltma (noise killer) olayına değinmek istiyorum. ben aopen kasa aldım ve üzerinde "w/ noise controller" gibi bir ibare var. zaten kasayı ilk aldığımda psu'yu tek başına çalıştırdım ve ilk anda çalışıp çalışmadığını anlayamadım bile, o derece sessiz. pfc konusunda da bilgiyi bir üstteki mesajda vermiş arkadaş.
  • Yav bu PF olayına amma taktınız ha. Bu bizlerin yanlış bilgilerini kabartıyor. Kulaktan duyduklarınızı yazmayın. Şehir şebekesine olan aşırı yüklenmeyi önleyen bi sistem bu. Yani bilgisayarımıza doğrudan bi faydası yok. Enerji fabrikaları vs. birimler için zorunlu hale geliyor AB üyelerinin yeni standardı da denilebilir. Uzun vadede cebimizden çıkacak elektrik faturalarını bir miktar azaltmaya yarıyor yani. Sallamayalım öğrenelim:=))
  • evet pf olayı sanıldığının aksine woltaj düzeltmekle alakalı birşey değil yani son kullanıcı için hiç bir anlam ifade etmiyor yaznlızca ABD de psu satacaksan PF li satmalısın okadar
  • alakasız ama üzerinde yazan amperlerin yüksek mi yoksa düşük mü olması gerekiyor?
    yeni psu alıcamda üzerinde yazanlar ile araştırma yapmaktayım!
  • benim bildigim pfc sadece şebeke ile ilgili birşey yani bizim yararımıza hiçbişey getirmiyor
    darkhardware.com da yapılan incelemede zaten bu belirtildi
    guc kaynagnın pfc li olması yada olmaması onemli değil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.