Şimdi Ara

300 - 400 Ytl ARası Bi TLF Önere bilirmisiniz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler Şöyle bütceme uygun Kalitesi İyi

Herşeyden Önce MP3 Caları iyi Olacak

• NOKİA 6300 özellikleri iyi ve bütçe bakımından uygun
  • Sony Ericsson W810i modelini düşünebilirsiniz.
  • w810i
  • w810i en iyi tercih bence de
  • nokia 6300

s.e w810i
  • quote:

Orjinalden alıntı: tek_korsan

nokia 6300

s.e w810i

ayynen hangisini beğenirsen al derim
  • Konu müzikse w810'u tavsiye ederim.
  • Kulaklık için alıcaksanız 5310 X.M alabilirsiniz .Ve 5+1 ' e sorunsuz bağlayabiliyorum.
    Dışarı verilen ses kalitesi ve yükseklik için arıyorsanız 6233 alabilirsiniz . Şu an ki telefonum bataryası 5 gün den aşağı gitmedi henüz .
    Fiyatları da hemen hemen birbirine yakın 6233 350 - 400 ytl arası bir şey . Bence 6300 'a verilecek para yerine bu telefon alınabilir. Özellikle Koyu mavi olan rengi çok hoş duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Horozistan20 -- 19 Nisan 2008; 15:08:51 >
  • Moto V6 Maxx

diğer tavsiye edilenlerin modası çoktan geçti
  • w810i
  • w810i
  • 6300
  • W810i.
  • Bulursan K790i derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MUJİM™

Bulursan K790i derim.

+1 modası geçti ama..

süper foto çekiyor..
  • Özellik ve bütçene göre piyasada dolaşan çin modeli telefonlar gayet uygun. Sakın elden ve bilmediğin yerlerden alma. Telefonu aldığın yer, 1 sorun olduğunda yüzyüze görüşebileceğin yer olsun. Sebebi ise kapanmama garantisi.. Sorun çıkarsa değiştiriyorlar veya sorunu gideriyorlar. Bilgin olsun bunların servis garantisi yok ! Yalnız kapanmamaya karşı garanti veriyor aldığın dükkanlar. Özellik olarak, tv-radyo (dahili anten ile şebeke bağımsız) mp3 vs. senin için yeterli sanırım. Ben alalı 1 hafta falan oldu ve 1 problem yaşamadım. Temiz 1 şekilde kullanırsan da pek 1 şey olacağını zannetmiyorum. ( Tv özelliği için zaten ekranı çizilmesin diye özen gösteriyorsun ki tv olmasada ekranın çizilmesi pek hoş 1 durum değil!?) Zaten hangi servis garanti kapsamını tam olarak yerine getiriyorki ? Yani su ile temas-yere düşürme-yanlış şarj vs. şimdi aklıma gelmiyor illaki 1 problem çıkarıyorlar. Tabii ki bunlar bütün servisler için geçerli değil onları zaten forumu okuyarak bilirsin. Mesala reklam da olsa, ''bende e2 vardı arıza gösterdi ve Genpa yetkili servis arıza giderilemiyor diye tel'i başka 1 model ile değiştirdiler ki verdikleri model yeni ve daha pahalı. Ekstra parada talep etmediler'' ee daha ne olsun????

Aklını karıştırmak gibi 1 niyetim yok, yalnız bu 'çakma' denilen modeller sağlam çıkarsa
    , inan bana öteki modellere verdiğimiz paraya harbiden yazık olacak. Bizleri nasıl kandırdıklarını hep beraber göreceğiz..Yabancı ülkelerde promosyon olarak dağıtılan tel'lere nasılda yüzlerce ve üstü para verdiğimizi göreceğiz ( Kuzenim almanyada gsm firmasında çalışıyor oradan biliyorum) Seni kendi şebekesine abone yapmak için (Kuzenimde 6233 vardı) o yüzlerce para ödediğimiz tel'leri hediye ediyorlar. Ve bizleri buradaki haline bak ! adamlar bizleri resmen soymuş....Teknoloji aşığı ülkem

• quote:

Orjinalden alıntı: warriour

quote:

Orjinalden alıntı: MUJİM�

Bulursan K790i derim.

+1 modası geçti ama..

süper foto çekiyor..

Modaya göremi alcak yaw
    W810i 3 senelik
  • W810i
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.