Şimdi Ara

300-650 TL. arası video kamera önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba forum içerisinde kamera tavsiyesi isteyen çok fazla elimden geldiği kadar önerileri okumaya gayret ettim ancak hala bir karar verebilmiş değilim.

Allahın izni ile inşallah 3 haftaya kadar bir kız evladım olacak. Doğumundan sonra ailemin özel anlarını video kamera ile çekmek istiyorum. Daha önceleri video kamera kullanmayan biri olarak nasıl bir ürün alacağıma açıkcası tam olarak karar verebilmiş değilim ve bu noktada sizler gibi bilgi sahibi kişilerin fikirlerine ihtiyacım var. Mağaza tarafında görevli arkadaşlar daha çok etiket bilgilerine sahip olduklarından yada ellerinde stok fazlalılığı yapan ürünleri satma gayretinde bulunduklarından dolayı bana çok yardımcı olamamaktalar.

Genel olarak ev içi ve dış çekimler yapacağım ve yapmış olduğum çekimleri bilgisayar ortamında yada dvd ortamında saklayacağımdan çekimlerin aktarımı kolay ve basit olmalı.

Ellerim çok titremiyor da olsa ışık oranının az olduğu ortamlarda çekim yaparken yada çok fazla yakınlaştırma yaptığımda sorun olacağını düşündüğümden dolayı titreşim engelleme özelliğide olmalı.

Yedek batarya temini kolay fiyatı ise makul seviyelerde olmalı.

Marka bağımlısı biri değilim yeterki kaliteli isteklerime cevap verebilecek ve uygun fiyatlı bir ürün olsun.

Doğum ve bebek hazırlıklarından dolayı maddi olarak baya bir harcamam olduğundan fiyat aralığım 300-650TL aralarında ancak sizlerin önerisi sonucu en nihayetinde kredi kartı ile taksitli alacağımdan bir miktar daha çıtayı yükseltebilirim ama çokda fazla değil.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla.

• forumnik önerilerin için teşekkür ederim. Vimeo sitesinde yüklü olan videolar üzerinden ürünler ile yapılan çekimleri inceleyip bir karar vermeye çalışacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.