Şimdi Ara

300 ytl'ye kadar ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ses sistemi almak isitorum ve 300 ytl'ye kadar bi limitim var
    bilgisayarda her iş için kullancam bu aleti yani oyun,film,müzik
    her şey için kullancam yani 5+1 daha uygun gib geldi kullanım alanına göre ve sistem olarak genelde x540 tavsiye edilen bişi
    sizce bunu mu aliiim yoksa başka önerileriniz varmıdır.
    max. 300 ytl olmak kaydıyla tabi

• ikinci el gigaworks ya da megaworks...

Başka tavsiye olmaz, olamaz...
  • bende sana altec lansing mx5021 önereceğim.arkadaş geçen gün sipariş verdi bugun geldi sesler inanılmazdı.çoğu 5.1 den daha iyi bir ses kalitesi var ve oyun film müzik için ideal.bu gün film seyrettik gerçekten inanılmazdı 2.1 den beklenmeyecek bir performans çıkardı.(müzikte multimedyalar içinde en iyiler arasında zaten)bence son kararı burda önerilen sistemleri dinleyerek karar vermen en iyi tercih yapmanda yardımcı olacaktır
  • stres arkadaşım bişi demedik ya yaf :D
    sadece 1. el istioru yazdıydım :D
    galiba sorun orda oldu sadece kısaca 1.el istioru yazmıştım :D hehe neyse kusuruma bakma klavyede sorun varda biraz

yaa ne biliyim 2. elde insan alası gelmio yaa ne bilim tabi arkadaşlara güvenilirde hani 1. elin hali bi başkamı oluo diyim ne diyim
    ama düşüncem bunu bidaa ikinic el almayı
    beni düşündüğünüz için saolun
  • arkadaşlar bu ikinci el işine girersek logitech 5500de iimiş galiba
    onun ikinci elleri ne kadar
  • http://forum.donanimhaber.com/m_16165467/tm.htm g500 275 ytl
    http://forum.donanimhaber.com/m_16162079/tm.htm megaworks 250 ytl
    2 kişiye de çok rahat güvenebilirsin
  • deminkinde teşekkür edememiştim şimdi ediyim bari :D
    çok saol arkadaşım yardım için
  • Z5500 söz konusu olunca 2. el düşünesin geldi sanırım birden...

Yukarda arkadaşın dediği gibi; 2+1 olarak Altec Lansing mx5021 gerçekten muazzam bir set ama tek sorunu var bası biraz yetersiz...
  • yaf onun 2. eli bile yaş gelir bana yaff :D
    aletde manyahh bişi yaf
  • subı düzgün bir yere koyarsan özellikle kuytu bir yere duvar köşesi koltuk arkası gibi gayet i bass veriyor bence en azından uğuldama yapmıyor
  • Bence I-TRIGUE CREATİVE serilerine bakmalısın tiz ve mid konusundan gerçek mükemel sesler
  • arkadaşım aslında i-trigue 5600 almayı düşündüm
    hatta taksitle alabileceğim için bu ürünü almayı düşündüm yoksa alet 390 ytl falan
    ama bursada hiç bi yerde bulamadım
    galiba arkadaşın tavsiye ettiği g500'ü alcam
  • bence git stero bi sistem bak ....
    ikincisi umulmadık bi marka önerecem ben sana premierpht37300 300ytl hemde woofer 60wat yani 300 ytl ye bölesini bulamazssın he sen şimdik diyiceksin ki premiere güven olmaz otomatik olarak...Bende böle dedim ama satıcının önerisi bana bu oldu ben x530 alcaktım beni o çevirdi yarı yoldan iikide çevirmiş valla bak bi düşün bende var çok çok çok memnunum valla bilemem yantaraftaki ve onun karşısındakinden çok şikayet geliyo bak resminide koyayım...buraya...

300 ytl'ye kadar ses sistemi

• SLM ARKADAŞLAR dostum max 800 YLT demişsin sana o zaman LOGİTECH Z5500 yakışır.
    Ürün : Z-5500 505w 5.1 Dıjıtal Hoparlör, Thx
    * Üretici Kodu : Z5500 (970115-0915)
    * Toplam Güç : 505 Watt (Rms)
    * Bileşen Sayısı : 5x Uydu(62w), 1x Subwoofer(188w)
    * Kumanda : Uzaktan Kumanda İle Ses Kontrolü
    * 1xoptik Dijital (Kablo Gerekli), 1xdijital Coaxial (Kablo Gerekli), 3x 3.5mm Jack, 1 Analog Stereo
    * Gerekli Sistem : 5.1 Kanal Ses Kartı
    * Dvd,Cd Player, Playstation 2
    * Cd, Mp3 Çalar
    * Özellikler : Dolby Dijital&Dts Decoder
    * Thx Sertifikalı
    * Dijital Soundtouch Kontrol Merkezi
    * Garanti Süresi (Yıl) : 2

EĞER ALIRSAN MİLYONLARCA logitechçi gibi sende memnun kalacaksın ALMASSAN pişman olacaksın almanı tavsiye ederim ürün çok talep aldıgı için piyasada bulmak zorlaşıyor acele etme hemen al derim. AL VE KEYFİNE BAK. selamlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.