Şimdi Ara

3000 TL civarı bir laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3000 TL civarı bir laptop almayı düşünüyorum bana bakmam gereken modelleri yazabilir misiniz? Ona göre kendimce kıyaslayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahran -- 15 Şubat 2017; 21:3:36 >

• Asus x550vx aldım 1 ay kadar oldu memnunum. İleride bir ssd taktırıp rami upgrade edersem tadından yenmez.
  • Kullanım amacınız nedir ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macidor kullanıcısına yanıt
    O kadar para verip gtx950m kullanmak mı? İnanılmaz. Gtx960m ekran kartlı laptoplara yönelebilirsin ancak onların da sıfırı 3kdan fazla eder şu an.
  • X550VX 3000 Civarına daha iyisi yok. GTX960M cihazlar 3600 den başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nietzsche55 kullanıcısına yanıt
    İlk cümlede o kadar para verip gtx 950 m kullanmanın kötü bir şey olmasından bahsdip ikinci cümlede gtx 960 m in daha pahalı olduğundan bahsetmişsin. Alt tarafı iki cümle yazıp ikisinde de birbiriyle çelişmek, ne denilebilir ki . Aşağıdaki arkadaşında yazdığı gibi 960m 3600 3700 civarında.

• Macidor kullanıcısına yanıt
    O parayı verip 950m e sahip olmanın performans açısından berbat olmasından, hiç değilse 960m'in ihtiyacını karşılayacağından bahsettim. Bahsettiğin 950mlik modele verilecek para ile 960m alınabilir.http://laptopmedia.com/highlights/benchmarks-and-real-games-performance-comparison/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nietzsche55 -- 16 Şubat 2017; 21:58:45 >
  • nietzsche55 kullanıcısına yanıt
    2950-3000 liraya bir adet gtx960m li notebook linki atar mısın lütfen ama.
  • Her yorum ayriyeten teşekkür ederim. Aldım Asus bir PC hepsi buradadan 4 binden 3bine düşmüş. Konu silenebilir. Forever'in attığı PC yeterli benim için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.